Telemach!!!

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kolikor imam izkusnje s temi dostavnimi sluzbami, ti pove, da je za popdisat pogodba in ne prevzem posiljke ... oz. je treba prevzem posiljke se posebej podpisat ...

Lahko pa tako pogodbo "na daljavo" itak preklices v roku 14 ali celo 15 dni



https___www_a1_si_documents_10179_2487338_A1_Splosni_pogoji_za_izvajanje_TK_storitev_A1_S_pdf_...png


Ne vem pa, kaj dela tole v temi o Telemachu :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jinetera

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
DPD ti pride in reče eno pogodbo od A1 je za podpisat. Podpišeš pa na mobitel in je pogodba sklenjena, on ti da sam en rjav list papirja od tam ni nič razvidno kaj je. Se mi zdi da je - QR koda, kjer so sam eni naslovi.
Lp
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.076
113
DPD ti pride in reče eno pogodbo od A1 je za podpisat. Podpišeš pa na mobitel in je pogodba sklenjena, on ti da sam en rjav list papirja od tam ni nič razvidno kaj je. Se mi zdi da je - QR koda, kjer so sam eni naslovi.
Lp
Na vsaki pravdi to pade ko keks. Ne moreš podpisat pogodbe brez da jo prebereš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jinetera

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Novost pri Telemachu:

Profili (kreiranja profila oz. avatarja, personalizirana vsebina …)
Kids profili (otroški profil, kotiček za otroke …skratka vse na enem mestu + priporoča ti risane vsebine glede na preference)
Recommendation (predlogi vsebin – po 14 dneh, ko si EON zapomni, kaj si gledal)
light/dark mode opcija pri nastavitvah EON Boxa in aplikacije EON

https://telemach.si/eon-tv/eon-personalizacija

+ EON Kids – vklopiš si profil za otroke in imaš varno okolje za otroke, zavarovan je s starševskim geslom
https://telemach.si/eon-tv/eon-kids
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Opazil, da so vklopili včeraj, je kr kul ja.

Sicer še ne vem, kok bomo res uporabljali ločene profile, mi je pa super dark tema, da ne seka tista bela ven v temi (na OLEDu sploh prav pride), pa tudi novi fonti so všečni. Kids modea zaenkrat še ne rabim (bo zaenkrat za nečake :p), se mi zdi pa dobra ideja.
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Živijo, je na forumu mejbi nekdo, ki je zaposlen pri Telemachu? Nujno rabim pomoč. Sem že bil v poslovalnici, mi ženska ni mogla pomagati, napišem mejl in dobim odgovor, da mi bodo pomagali, to je že 3 tedne nazaj, še vedno nič. Gre se pa za sodno zadevo in rabim od telemacha eno dokumentacijo. Stvar je časovno omejena, zato res rabim pomoč.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Živijo, je na forumu mejbi nekdo, ki je zaposlen pri Telemachu? Nujno rabim pomoč. Sem že bil v poslovalnici, mi ženska ni mogla pomagati, napišem mejl in dobim odgovor, da mi bodo pomagali, to je že 3 tedne nazaj, še vedno nič. Gre se pa za sodno zadevo in rabim od telemacha eno dokumentacijo. Stvar je časovno omejena, zato res rabim pomoč.
Si razmislil da naj advokat pošlje dopis.
Zakaj hudiča ga plačuješ.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Prednosti so, da lahko uproabljas recimo ogled nazaj do 3 dni ... slabost pa ta, da rabis dodatno skatlo pri TVju in dodaten daljinec...

D3 box nima HDMI-CEC... tako da ne zna komunicirati s TVjem... in se recimo ne prizge ali ugasne sam, ko prizges D3 box ... Sicer se da daljinca od D3 programirat, da posilja tudi TV ukaze... vendar je treba rocno prekljapljati in recimo starejsim je to tezko razloziti, zato je bolje, ce uproabljajo stari daljinec samo za prizgat in ugasnit TV, D3-jev daljinec pa za vse ostalo :D ...

Sam sem D3 box na svojem TVju zamenjal za Eon box ... ki je precej bolj prijazen za uporabo ... Spodaj pri tastu pa je D3 box... vendar predvsem zato, ker se zelo redko uporablja... drugace bi tudi tam narocil se eno Eon box :D
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Prednosti so, da lahko uproabljas recimo ogled nazaj do 3 dni ... slabost pa ta, da rabis dodatno skatlo pri TVju in dodaten daljinec...

D3 box nima HDMI-CEC... tako da ne zna komunicirati s TVjem... in se recimo ne prizge ali ugasne sam, ko prizges D3 box ... Sicer se da daljinca od D3 programirat, da posilja tudi TV ukaze... vendar je treba rocno prekljapljati in recimo starejsim je to tezko razloziti, zato je bolje, ce uproabljajo stari daljinec samo za prizgat in ugasnit TV, D3-jev daljinec pa za vse ostalo :D ...

Sam sem D3 box na svojem TVju zamenjal za Eon box ... ki je precej bolj prijazen za uporabo ... Spodaj pri tastu pa je D3 box... vendar predvsem zato, ker se zelo redko uporablja... drugace bi tudi tam narocil se eno Eon box :D
Je možno pri ogledu za nazaj, npr. Preskočiti film za 5 minut naprej ali preskočiti reklame na D 3 sprejemniku ?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Seveda se da... pac moras poiskati, kje se koncajo reklame ;) ... Pa ogled nazaj pri D3 ni na voljo na vseh programih... Pri Eon recimo je na voljo pri vseh... oz. pri vecini programov v programski shemi...

 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Da se preskočiti za 15min, ali pa ročno previjanje. Js uporabljam D3, se mi zdi nesmiselno doplačevati za kaj več.
 

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
Menjajo napajalnik in pilota - včasih znaš čakat kakšen mesec ali več.
No, s tem bi se le s težavo strinjal.Če je reklamacija sprejeta, potem se izda nalog na tehnika kateri mora v 24 urah rešiti stvar.Zakaj pa misliš da tehniki delajo pri Telemachu petek in svetek, vsak dan (vsaj na Gorenjskem je tako).Dela se v soboto, nedeljo in praznikih (1. i 2. januar, 8.februar, 25.junij itn.), vsak k.rčev dan, tudi ko so vse štacune zaprte in ves folk doma Telemachovi serviserji opravljajo svoje delo.