Telemach!!!

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Pozdravljeni
Zadnji mesec ali dva imam probleme z modemom. Skoraj vsak drugi dan ga moram restartati?? Prej leta sploh nisem vedel da ga imam. Any idea? Je zrel za zamenjavo? Kaj sedaj dajejo. Sedaj imam Ciscota (ne vem katero oznako). Imam še stari Gold paket in svoj router.
Hvala
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
Na novo vlecemo kable zunaj hise in nato do razdelilne doze v hisi in me zanima ce je kateri tukaj da bi mi preglledal kakovost signala.
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
V zemljo smo polozili kabel ki ga telemach polaga po zemlji (trdi zeleni) Do razdelilca pa potem mehkejsi kabel ki smo ga lahko spravili po obstojecih ceveh.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.672
732
113
Vem, za katere kable gre, če je tako, se ne sekiraj, o Telemach vse prilagodil, da bo signal idealen. Problemi, za katere se ti bojiš so bili tja do leta 1990, ko so omrežja gradili in zanke vlekli od hiše, do hiše, tako je silno naj...... tisti zadnji morda 10 ali 15 i v zanki......

Samo, kot sem rekel že dolgo ne delajo omrežij več tako....
 
26. maj 2020
3
0
1
Besen sm nad njimi, za uporabnike so katastrofa!!! Po skoraj 5. letih jih mam zdej dost!

Zato sem se odloču, da bom prekinil pogodbo oz. ne bom je podaljšal, vas pa sprašujem kaj bi izbrali, siol, T2,....sploh ne vem kateri ponudniki obstajajo, skratka, vzel bi tistega, ki je najbolj ugoden in zanesljiv. Pa čim prej, ker bi se rad teh debilov znebil...

Kaj mi priporočate? Hvala!
cheer.gif
Priporočam ti, da greš na A1 in seveda kupiš vedno najslabši paket oz. paket, ki najmanj stane, ker je itak vse isti kur*c.
To je bilo mnejnje Prof. Janez Jankota Slačeka.
 
26. maj 2020
3
0
1
Verjetno te matofill sprašuje po oznaki kabla, ne pa po mehko/trdo.
Veš kak je trdo.. Včeraj nisem mogo priklopit v televizijo. Ker je preveč trdo in težko.. Veš kak se mantram pa še križ me boli ko svija starriiii. Daj ode mi helpat pa me pokliče na 0599 65 543 da se zmenima za naslov pa take... Aja pa kupi si A1, ka te boš z telemachom.. Moto od A1 je: Slabše negre.. Taka veš ka je pune nice internet. LP YOUR A1 TEAM
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
Pazite to..
Danes me caka na posti priporoceni pismo. Grem dvignit,mi ona postna usluzbenka odpre kuverto in pravi to je en aneks za podpisat?? Naj ga preberem in podpisem. Gledam, telemach,kaj mi aneks posiljajo? Vidim dalje, vezava 24 mesecev. Pa recem,da ne bom nic podpisal ker nisem nic narocil?? Mi vse vzame in prosi da napisem opombo gor,da nocem prevzet.

Kaksni prijemi? Anekse posiljajo kar tako,pa naj jih na okencu kar podpisem,ne da bi vedel zakaj gre ????

Se kdo na podoben stos?
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Pazite to..
Danes me caka na posti priporoceni pismo. Grem dvignit,mi ona postna usluzbenka odpre kuverto in pravi to je en aneks za podpisat?? Naj ga preberem in podpisem. Gledam, telemach,kaj mi aneks posiljajo? Vidim dalje, vezava 24 mesecev. Pa recem,da ne bom nic podpisal ker nisem nic narocil?? Mi vse vzame in prosi da napisem opombo gor,da nocem prevzet.

Kaksni prijemi? Anekse posiljajo kar tako,pa naj jih na okencu kar podpisem,ne da bi vedel zakaj gre ????

Se kdo na podoben stos?
Pri nas je lansko leto telemach klical očeta, da naj vzame boljši paket, za 24 mesecev. Oče ji reče naj pošlje pogodbo po pošti, da jo jaz preberem in vidim, če je res vse tako dobro kot se sliši. Čez par dni na dom prideta dva mojstra, ki sta hotela napeljat kable za priklop eona. K sreči sem bil takrat doma in sem jima takoj rekel, da od tega ne bo nič, da nihče ni naročil nov paket. Čudno sta se pogledala in šla.
Sicer ni isti primer kot pri tebi, ampak vseeno sem napisal. Res imajo čudne fore!
 

dzoni2k2

Pripravnik
3. avg 2013
62
1
8
Pazite to..
Danes me caka na posti priporoceni pismo. Grem dvignit,mi ona postna usluzbenka odpre kuverto in pravi to je en aneks za podpisat?? Naj ga preberem in podpisem. Gledam, telemach,kaj mi aneks posiljajo? Vidim dalje, vezava 24 mesecev. Pa recem,da ne bom nic podpisal ker nisem nic narocil?? Mi vse vzame in prosi da napisem opombo gor,da nocem prevzet.

Kaksni prijemi? Anekse posiljajo kar tako,pa naj jih na okencu kar podpisem,ne da bi vedel zakaj gre ????

Se kdo na podoben stos?

Nič podobnega, me pa v zvezi s Telemachom nič več ne šokira.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
No jaz pa že tretji teden čakam, da se kdo primaje in mi zamenja paket (EON) pa da mi aneks prinese.

Tudi mene nič več ne presenetijo.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Daj pokliči in reči, da nočeš novega paketa - očitno imajo oni, ki nič nočejo prednost pri obravnavi in jim prej napeljejo kot onim, ki so pakete dejansko naročili.

edit: typo
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: McGiver

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
kako dela A1:
Me kličejo (kolikor vem jim nisem nikoli dovolil klicat, vsaj mislim, da me brez soglasja ne smejo. Sploh nisem njihov naročnik, od kje jim številka?), da mi predstavijo ponudbo. In se zmenimo, da mi jo pošljejo po pošti. Ker nisem odprl kuverte, mi čez 2 dni pozvoni DPD (vsaj mislim, sploh nisem bil pozoren) in pravi, da ima pogodbo od A1. Ok, sem rekel, bom prevzel in prebral. A glej ga zlomka. S tem podpisom DPDju sem elektronsko podpisal pogodbo z A1... Tudi v kuverti izpred par dni ni bila ponudba ampak že kar pogodba... me zanima, če AKOS to ve...