Telemach!!!

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Dobivam ponudbe od Telemacha in sicer paket Premium. Sedaj sem na optiki T2.
Kako ste uporabniki Telemacha zadovoljni, zanima me predvsem internet in TV ter seveda njihova servisna podpora oziroma odprave napak, ko če do njih pihaja.
NaTelemachu je možnost samo kabel
Hvala za odgovore.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.406
4.398
113
49
Na sončni strani ALP
Sem na kabelski že preko 5 let. Brez nekih posebnih problemov glede interneta.
Pred kratkem sem šel na EON. Neki ga je dalinc bixal, samo je sedaj OK.

Lokalni RTV serviser načeloma še isti dan prileti in odpravi kakšno napako.
Na začetku so bili neki heci s Cisco modemi, za UBEE pa se ne spomnim, da bi kaj posebej hebalo...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Dobivam ponudbe od Telemacha in sicer paket Premium. Sedaj sem na optiki T2.
Kako ste uporabniki Telemacha zadovoljni, zanima me predvsem internet in TV ter seveda njihova servisna podpora oziroma odprave napak, ko če do njih pihaja.
NaTelemachu je možnost samo kabel
Hvala za odgovore.
Če si na T-2 optiki, samo beži od Telemacha. Če gledaš samo TV vmesnik, je EON dve generaciji za T-2. Pri T-2 zelo redko pride do kakega sranja, ki je pri Telemachu na tedenski ravni. Za internet po optiki se pa ne splača izgubljati besed, je na enaki ravni kot pri vseh drugih ponudnikih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Ja, to mi je uspelo. Sedaj me pa zanima ali to gledaš kot TV kanal ali je kje kakšna knjižnica teh vsebin?

Sorry, popoln laik sem, meni je Netflix višek tehnike :D
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.351
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ja, to mi je uspelo. Sedaj me pa zanima ali to gledaš kot TV kanal ali je kje kakšna knjižnica teh vsebin?

Sorry, popoln laik sem, meni je Netflix višek tehnike :D


Eno je linearni kanal... ki pa je brez programskega vodica (vsaj pri Voyo)... drugo pa je videoteka ...

Za ogled v videoteki pomoje rabis Eon Box ...
 
Nazadnje urejeno:

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
220
27
28
Kako je sedaj z vklopom NOVOLETNA HBO IN VOYO PROMOCIJA, aktiviram na moj Telemach za en mesec če se ne motim ??? kaj potem moram to sam izklopit ??? da mi slučajno ne bodo obračunavali ???
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.351
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Gres na moj.telemach.si in preberes navodila ... Se prej si tudi na moj.telemach.si vklopis PROMO Voyo/HBO Premium, ki je na voljo do 5.1.2021...


HBO_GO___Televizija___MOJ_TELEMACH.png
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Gres na moj.telemach.si in preberes navodila ... Se prej si tudi na moj.telemach.si vklopis PROMO Voyo/HBO Premium, ki je na voljo do 5.1.2021..
To sem vse naredil, vendar se nikakor ne uspem prijaviti (seveda bi koristil promo obdobje) Če se želim registrirati mi napiše da račun že obstaja...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Promocijsko obdobje je namenjeno... khhmmmm... promociji :D ... Ce si ga ze enkrat izkoristil, ponavadi z istim e-mail naslovom tega ne mores vec narediti ... V vecini primerov je tako...
Čakaj, verjetno se ne razumeva.
Na mojem naročniškem razmerju piše, da imam vklopljeno promocijo za Voyo in HBO Premium. Iz tega sledi, da bi moral imeti na svojem naročniškem razmerju tudi HBO GO. Je tako? Na TV-ju lahko normalno gledam HBO ne morem pa se registrirati na HBO GO oz. ne vem kako naj povežem moje naročniško razmerje z HBO GO.