Telemach!!!

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tebi je pomembno število športnih programov, ki jih jaz in še dosti drugih niti pogledam ne, mi je pa izjemnega pomena, da vidim kje sem, ko se sprehajam po časovnici kakšne oddaje. Da mi ni treba 4x iskati kje je konec raklam. In to je to kar EON aplikaciji manjka, ostalo so pač izboljšave samega vmesnika kot takega. ........
Predvidevam, da to ni bug ampak features. Reklame so pomemben del prihodka Tlelemacha. Meni gre tudi na jetra to!
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Ja, seveda.Samo moraš sprožiti ponovno iskanje programov, da se ti ponovno zmemorirajo v TV.Na sprejemnikih naj bi bilo avtomatsko (mogoče samo iz elektrike in vklop nazaj).
Sem zdaj probal z iskanjem programov pa jih v shemi z conaxom še ni. Mislim, da jih bodo kar zamenjali z obtoječo SD varianto vsaj tako so naredili pri programu ARD. Že nekaj časa nazaj so rekli, da ne bo podvojenih programov več SD in HD.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.427
113
evo report
Eon preko neta HD
coax še vedno SD kakor tudi hibridni EON ki je v živo SD nazaj pa HD kjer seveda dela
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
825
269
63
Pebi, neumno vprasanje; ali se da prenesit stacionarno stevilko od telekoma na telemachovo analogno telefonijo (ie to kar dobis zram eon trojcka)?
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Na tole še nisem dobil odgovora, ker je tema zatavala čisto drugam:

Kako je sedaj z vklopom NOVOLETNA HBO IN VOYO PROMOCIJA, aktiviram na moj Telemach za en mesec če se ne motim ??? kaj potem moram to sam izklopit ??? da mi slučajno ne bodo obračunavali ???
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Na tole še nisem dobil odgovora, ker je tema zatavala čisto drugam:

Kako je sedaj z vklopom NOVOLETNA HBO IN VOYO PROMOCIJA, aktiviram na moj Telemach za en mesec če se ne motim ??? kaj potem moram to sam izklopit ??? da mi slučajno ne bodo obračunavali ???
Na moj telemach imaš posebno okence dodatni programi kjer je okence za promocijo HBO+VOYO. Aktiviraš in to je to. Jaz imam odprte vse programe na conaxu ( HBO+CINEMAX) in preko EON tv appa lahko isto vse gledaš ter vso HBO videoteko. Promocija se ti bo sama izključila 15.01.2021
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Na tole še nisem dobil odgovora, ker je tema zatavala čisto drugam:

Kako je sedaj z vklopom NOVOLETNA HBO IN VOYO PROMOCIJA, aktiviram na moj Telemach za en mesec če se ne motim ??? kaj potem moram to sam izklopit ??? da mi slučajno ne bodo obračunavali ???
Kaj pa, če bi 3x kliknil in prebral splošne pogoje akcije namesto, da tukaj na forumu čakaš, da bo to prebral nekdo drug in ti napisal?

Oz. kot vidim je že...
 

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
evo report
Eon preko neta HD
coax še vedno SD kakor tudi hibridni EON ki je v živo SD nazaj pa HD kjer seveda dela
Sem tudi sam imel enak problem.Sedajle sem naredil sledeče: Nastavitve - Sistem - Ponovno zaženite napravo - ko se postavi še enkrat izklopiš iz elek. omrežja, počakaš par sekund in ponovno vklopiš.Bi moralo biti v redu: 600,601,608, 630, 631, 505...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
evo report
Eon preko neta HD
coax še vedno SD kakor tudi hibridni EON ki je v živo SD nazaj pa HD kjer seveda dela

Sem ze danes zjutraj probal in so na coaxu na Eon Smartboxu (hibridni) vsi omenjeni orogrami ze v HD... linearno kot tudi ogled nazaj... Zanimivo, da je pri ogledu nazaj tudi ce grem nekaj dni nazaj tudi ze HD (probal sem recimo pri ARD) ;) ... Ni bilo treba nic restartati Eon ...
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Po novem en kup programov KONČNO v HD-ju, med drugim ORF 1 HD, ORF 2 HD, ZDF HD, 3 SAT HD, HRT 1 HD, HRT 2 HD....