Telemach!!!

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
tudi meni se zdi to barantanje smešno, ampak oni so prvi začeli s to igro.
Mateo : kot novemu naročniku ti že v štartu ponujajo boljše ugodnosti, kot veliki večini obstoječim, tako da dvomim, da bi lahko še kaj dodatnega izpogajal. izjeme so seveda VIP uporabniki, kateri imajo zaradi prijateljskih vezi z vodstvom firme bistveno ugodnejše pogoje. prijatelj je monter in včasih pove kako zgodbo o tem.
 

Mateo

Zelenc'
27. sep 2020
6
0
1
tudi meni se zdi to barantanje smešno, ampak oni so prvi začeli s to igro.
Mateo : kot novemu naročniku ti že v štartu ponujajo boljše ugodnosti, kot veliki večini obstoječim, tako da dvomim, da bi lahko še kaj dodatnega izpogajal. izjeme so seveda VIP uporabniki, kateri imajo zaradi prijateljskih vezi z vodstvom firme bistveno ugodnejše pogoje. prijatelj je monter in včasih pove kako zgodbo o tem.

Samo za info, tudi za obstoječe naročnike lahko izpogajaš podobne ugodnosti kot za nove naročnike, če se zavezeš za dodatnih 24 mesecev pa ti ni treba biti V.I.P. uporabnik. Če katerega kaj več zanima kakšne vse ugodnosti ponujajo naj piše na ZS. Več glav več ve.
L.p.
 

frenk_v

Pripravnik
4. dec 2011
138
3
18
V septembru naj bi dvignili hitrosti na EON paketih. Pri meni (MB) se še to ni zgodilo.

Se kdo, ki se caka?
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
V septembru naj bi dvignili hitrosti na EON paketih. Pri meni (MB) se še to ni zgodilo.

Se kdo, ki se caka?
MB še ni tako daleč. Baje morajo ročno neke frekvence nastaviti, da bo tudi upload višji. V roku nekaj tednov bi naj bilo urejeno. - takšen odgovor sem prejel od tehnika.
 

frenk_v

Pripravnik
4. dec 2011
138
3
18
hvala za odgovore!

vsakih par dni resetiral modem :)

klical teh.pomoc
- povezal PC s kablom direktno na modem
- najprej hitrosti enake kot preko ruterja - cca 80/5
se enkrat resetiral modem
- hitrost 90/14
next level teh.pomoc
- mrezna kartica, ki naj bi delala na 1 GB, dela samo na 100 MB (Intel I217-V)

Bom probal nalozit Intelove driverje
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Maribor , Brezje leti ko sneta sekira.

10165916399.png
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Noro te hitrosti .......meni v Ljubljani ne gre čez 150, zadnje čase pa samo okoli 100 ke......., samo a rabimo več ?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

kaksna je oznaka (ime izdelka) telemachovega router-ja (oziroma skatle v katero je pripeljana optika, od tam pa v tv,..), katero so dajali zraven gold paketov (pokoncna, kvadratna (ne zaobljena)).
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Včeraj zvečer (21.10.2020) mi niso delovali plačljivi programi (POP TV, Kanal A, Planet TV, HBO.......delovali samo SLO 1 in SLO 2) na EON PREMIUM TV paketu (brez interneta) pri uporabi Telemach kartice in CI modula - ampak samo na enem TV-ju (Panasonic). Je imel še kdo kakšne težave ?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Včeraj zvečer (21.10.2020) mi niso delovali plačljivi programi (POP TV, Kanal A, Planet TV, HBO.......delovali samo SLO 1 in SLO 2) na EON PREMIUM TV paketu (brez interneta) pri uporabi Telemach kartice in CI modula - ampak samo na enem TV-ju (Panasonic). Je imel še kdo kakšne težave ?
To se meni večrat zgodi. Ugasnem in prižgem TV (iz elektrike) in potem dela
 

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
Včeraj zvečer (21.10.2020) mi niso delovali plačljivi programi (POP TV, Kanal A, Planet TV, HBO.......delovali samo SLO 1 in SLO 2) na EON PREMIUM TV paketu (brez interneta) pri uporabi Telemach kartice in CI modula - ampak samo na enem TV-ju (Panasonic). Je imel še kdo kakšne težave ?
Očitno je prišlo do težave v komunikaciji Conax kartice in TV sprejemnika.SLO1, SLO2, TV3, SLO3 in še nekaj programov pa je "odklenjenih" in nanje Conax sistem ne vpliva (delujejo ne glede na to, ali je kartica vstavljena ali ne).Skratka, v tem primeru si pomagaš tako, da izvlečeš kartico in jo ponovno vstaviš ali pa kot ti je predlagal Jodlarček, izklopiš TV (obvezno iz omrežja) in ponovno vklopiš.Lp