Telemach!!!

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
22
38
MB
Najraje bi imel tako kot je rekel 5450. Dve Conax kartici in dve licenci za app za smart TV ter 1 EON box. To bi bila zmagovalna kombinacija.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Pa še 73% popusta na 5 let in eno Tajko, da te masira, ko gledaš TV ...

Sicer ne res, da se da marsikaj shandlati - a obe rami si ven vrgati, ko ti ponudijo roko pa se le ne pustijo.
Sam ostajam na Gold Extra (na 2 conaxih in enem TVapp) - so mi ponujali dodatne boxe in HBO za eno leto za prehode - nea rabim, tak da ...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
22
38
MB
Pa še 73% popusta na 5 let in eno Tajko, da te masira, ko gledaš TV ...

Sicer ne res, da se da marsikaj shandlati - a obe rami si ven vrgati, ko ti ponudijo roko pa se le ne pustijo.
Sam ostajam na Gold Extra (na 2 conaxih in enem TVapp) - so mi ponujali dodatne boxe in HBO za eno leto za prehode - nea rabim, tak da ...
Tajk in masaž ne rabim....zadeve katere potebujem sem pripravljen tudi doplačati.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Tudi ni tak - se da marsikaj dogovoriti. Je pa res, da ti bo študentka najprej res dve naročnini “ponudila”.

edit: Jodlarcek -iz tvojega pisanja ni bilo takoj razbrati, da vsega tega ne pričakuješ free of charge - sorry
 
  • Všeč mi je
Reactions: dune

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
22
38
MB
Tudi ni tak - se da marsikaj dogovoriti. Je pa res, da ti bo študentka najprej res dve naročnini “ponudila”.

edit: Jodlarcek -iz tvojega pisanja ni bilo takoj razbrati, da vsega tega ne pričakuješ free of charge - sorry
Dveh naročnin res ne potrebujem ker imam 3 TV-je. Sem pa se že pred nekaj časa probal na Telemachu dogovoriti za takšno varianto kot sem opisal in je bilo mission impossible. Ne vem zakaj vsiljujejo boxe in ne dajo možnosti proste izbire.
OK da še bolj poenostavim bi imel 2 Conaxa, 1EON box in eno naročnino za Smart TV. Spremenil bi samo iz 3Conaxov na 2Conaxa+1EON. Aplikacija za SmartTV pa je že v osnovi vljučena (ali?)
Edit: Če gre gledati preko SmartTV aplikacije, brez Conaxa, potem še minus 1Conax

Hvala
 
Nazadnje urejeno:

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
No, to kombinacijo lahko imaš v vseh paketih.

Smiselno bi bilo, da preideš potem na EON FULL. Imaš potem vklučen 1 smart tv app, 1 eon box. Doplačaš pa conax. Polna cena 54€, brez kakršnekoli ugodnosti. Dodatni conax bi pa bil potem še 3€ zraven.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.446
17
38
V primeru, da imam EON box doma, lahko TV app EON Smart TV koristim na drugi lokaciji?. Npr. na vikendu?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Uvedba e-Računa je za Telemach cenejša kot papirnati račun prek pismonoše. Tako razlagajo.
Reklamirajo malo nenavadno. Papirnati račun se podraži za en Euro. Obdržite staro ceno in prihranite s prehodom na e-Računa.
Sedaj ne vem, ali kupujejo dražje kartuše za printanje računov :rolleyes:
Torej so uvedli še drugi način prikrite podražitve za Euro, poleg tiste februarske.
Poslovalnico imajo poleg Tuš trgovine, tako sem to rešil spotoma. Punca za monitorjem ni vprašala za davčno in ne za telefonsko številko, samo za email naslov.
Torej je na spletnem obrazcu to nepotrebna zahteva za sklepanje 'posla'.

Kje pa piše kaj, da bodo začeli to zaračunavati fizični račun? Ne najdem nikjer.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.878
8.905
113
EU
V zadnji ponudbi paketov in telefonov, vendar na hrbtni strani lista.
To je tista finta, ko vidiš prospekt in vržeš stran, brez da pogledaš hrbtno stran.
Prebrisani so. :evil:
 
  • Haha
Reactions: ynos

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
KSZ

Kja barantaš? Na okencu? Al pri kakšnem zastopniku?

Nekaj sem slišal, da hodijo okrog in ponudijo marsikaj, kar ni niti v nobenem paketu dosegljivo,...

Lp,
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
734
113
ne hodijo okoli, ampak kar sami kličejo. poleti se mi je iztekel aneks z vezavo in 25% popustom, pa so me kmalu klicali in mi ponudili dodatnih 40 TV programov, če podpišem aneks z vezavo za dve leti. sem rekel, da podpišem aneks samo, če mi ponovno ponudijo 25% popusta, pa je rekla, da tega ne more.
kak mesec pozneje me ponovno kličejo, spet ponujajo dodatnih 40 TV programov za aneks. sem spet rekel, da podpišem aneks samo, če mi ponudijo 25% popusta. tokrat mi je popust ponudila za 6 mesecev ob ankesu za 2 leti. sem rekel, da če je aneks za dve leti, potem naj bo tudi popust za dve leti, pa je rekla, da tega ne more.
zdaj bo kmalu mesec naokoli, mogoče me spet kdo pokliče :)
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
A kdo ve, ce se da Eon Smart Boxe v nastavitvah kje preimenovati? Sem gledal, pa nikjer ne najdem...

Fora je, da imam 2 boxa na isti mrezi in ko hocem karkoli castat preko Chromecasta (Plex npr) mi itak ponudi dve isti napravi :)