Telemach!!!

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
A kdo ve, ce se da Eon Smart Boxe v nastavitvah kje preimenovati? Sem gledal, pa nikjer ne najdem...

Fora je, da imam 2 boxa na isti mrezi in ko hocem karkoli castat preko Chromecasta (Plex npr) mi itak ponudi dve isti napravi :)


Seveda se da... celo na Telemachovi strani so navodila :)


Ce se ti je box ze nadgradil na Android 9, je podobno... le meniji so malo drugace urejeni in poimenovani (Nastavitve >> Nastavitve naprave >> Vizitka >> Ime naprave)
 
  • Všeč mi je
Reactions: KejsiStoner

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Tnx za tole! :)

Moram povedati, da sem po parih dneh še kar navdušen, tole je proti starim D3GO napravam raketa, vsaj kar se tiče previjanja in tako dalje.

Aja, nečesa pa še ne znam razvozlati. Naprava ima vgrajen chromecast, Plex mi recimo uspe normalno castati z iPhona. Pri Netflixu se mi povezuje dobro minuto, nakar mi javi da povezava ni uspela. Prav tako pa v trgovini nikjer ne najdem Netflix aplikacije. Je uspel kdo zadevo rešiti?
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Meni Netflix normalno deluje na EONu. Preko aplikacije.
App sem naložil preko usb ključka
 

Mateo

Zelenc'
27. sep 2020
6
0
1
Pozdravljeni,
od vas bi rad dobil nekaj informacij, in sicer:
  • Če se odločiš za paket EON light kaj vse vsebuje osnovi ta paket preden se začneš malo barantati in bi doplačal za kakšen dodaten sprejemnik, če bi bilo potrebno.
  • Ima kdo kakšen kontakt od telemach/a, da mi lahko ponudi konkretno ponudbo z ugodnosti na 24 mesečno vezavo za paket EON light.
  • Opcije, ki pridejo v poštev so: 1.) 3x sprejemniki (od tega vsaj en box smart), 1x tv app (seveda če je treba kakšen sprejemnik doplačat se doplača) 2.) 1x box smart, 1x D3 ali kartica, 1x tv app ( če sem prav razbral naj bi bilo to v paketu EON light vključeno).
Že naprej hvala za izčrpne informacije.
L.p. Matej
 

Mateo

Zelenc'
27. sep 2020
6
0
1
Pozdravljeni,
od vas bi rad dobil nekaj informacij, in sicer:
  • Če se odločiš za paket EON light kaj vse vsebuje osnovi ta paket preden se začneš malo barantati in bi doplačal za kakšen dodaten sprejemnik, če bi bilo potrebno.
  • Ima kdo kakšen kontakt od telemach/a, da mi lahko ponudi konkretno ponudbo z ugodnosti na 24 mesečno vezavo za paket EON light tako za obstoječega in novega naročnika.
  • Opcije, ki pridejo v poštev so: 1.) 3x sprejemniki (od tega vsaj en box smart), 1x tv app (seveda če je treba kakšen sprejemnik doplačat se doplača) 2.) 1x box smart, 1x D3 ali kartica, 1x tv app ( če sem prav razbral naj bi bilo to v paketu EON light vključeno).
Že naprej hvala za izčrpne informacije.
L.p. Matej
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.270
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Pozdravljeni,
od vas bi rad dobil nekaj informacij, in sicer:
  • Če se odločiš za paket EON light kaj vse vsebuje osnovi ta paket preden se začneš malo barantati in bi doplačal za kakšen dodaten sprejemnik, če bi bilo potrebno.
  • Ima kdo kakšen kontakt od telemach/a, da mi lahko ponudi konkretno ponudbo z ugodnosti na 24 mesečno vezavo za paket EON light tako za obstoječega in novega naročnika.
  • Opcije, ki pridejo v poštev so: 1.) 3x sprejemniki (od tega vsaj en box smart), 1x tv app (seveda če je treba kakšen sprejemnik doplačat se doplača) 2.) 1x box smart, 1x D3 ali kartica, 1x tv app ( če sem prav razbral naj bi bilo to v paketu EON light vključeno).
Že naprej hvala za izčrpne informacije.
L.p. Matej

Kako to misliš barantati?
 

Mateo

Zelenc'
27. sep 2020
6
0
1
ynos
To mislim, da preden skleneš oziroma se odločiš podpisat pogodbo pri njih, da ti ponudijo kakšno ugodnost, pač na forumu sem zasledil, da načeloma se to da, pač eni operater ti ponudi več ugodnosti kot drugi, potem pa se odločiš, kako in kaj.
 

Mateo

Zelenc'
27. sep 2020
6
0
1
Kot kaže imam napačne informacije oziroma ne znam brati, kajti vse to sem prebral na forumu (da se da iztržiti kakšno ugodnost), če res to drži sem tudi malo potipal pri samem telemachu in to drži, zraven ti ponujajo dodatne ugodnosti, ki drugače nikjer ne piše, da ti pripada še ta ugodnost, tako za obstoječe oziroma nove naročnike. Tukaj sem pač vprašal, če kdo pač pozna katerega, ki dela pri telemachu in lahko ponudi še kakšno dodatno ugodnost oziroma mi lahko pove kaj vse pripada pač v osnovi EON light paketu.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
trenutno ti ponujajo ugodnost -50% za prvo leto. zdaj pa se ti odloči, kako in kaj
Ali to velja tudi za obstoječe naročnike?
Ali se da kje videti razlika med osnovnim in razširjenim TV paketom? Odločam se namreč med EON full in Premium, bendar ne bi rad ostal brez kakšnega TV programa katerega gledam.

Hvala
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Eon Premium vsebuje vse, kar vsebuje Eon Full, le dodan so se programi ... tako, da ne bos ostal brez kaksnega TV programa :) Pa dodatno je se HBO Premium in vec vsebin v Video klubu ...

Sicer pa lahko preklikas na njihovi strani:

Seznam programov v Eon Full >> https://telemach.si/televizija/programska-shema?tab=osnovni-paket-eon

Seznam programov v Eon Premium >> https://telemach.si/televizija/programska-shema?tab=razsirjeni-paket-eon
Hvala za linke...to vem da Premium vsebuje vse kot Full + dodatno. To dodatno me zanima.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Ali to velja tudi za obstoječe naročnike?
Ali se da kje videti razlika med osnovnim in razširjenim TV paketom? Odločam se namreč med EON full in Premium, bendar ne bi rad ostal brez kakšnega TV programa katerega gledam.

Hvala

ko sem jih po telefonu spraseval za ugodnosti (iztekla se mi je vezava), so mi (brez nekega barantanja - pač vprašal sem) ponudili popust za eno leto (mislm da 25%) ob vezavi na 2 leti. Se nisem odločil, ker se pri konkurenci nekaj dogaja v smeri optike, ki mi je zaradi upload hitrosti bolj zanimiva.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
A barantate tudi pri štromu, plinu, upravniku, RTV-ju? Sej Telemach si je sam kriv, da je tole percepcijo ustvaril, samo vseeno mi je smešno.

pa lej - dokler bodo stranke do mene v nekje 3 stavku "kolk je pa kej popusta" - bom jest kot stranka naprej isti..

jebat ga.. zgleda smo narod barantanja... pa bohendaj, da je sosedova krava boljsa k moja :p