Telemach!!!

matej_

Guru
25. okt 2007
2.023
567
113
ne. tut v šaleški dolini je rtv slo1 hd izginil. ne najdem ga več. pa še en program tudi, sam ne vem točno kateri, ker tistega sklopa programov ne gledam, sam prestavim imo.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
KSZ

Objava Telekoma Slovenije:

Ker je zaradi koronavirusa v Sloveniji razglašena epidemija, smo se odločili, da vsem svojim uporabnikom televizije za ta čas brezplačno nadgradimo programske sheme z otroškimi, dokumentarnimi, poljudnoznanstvenimi, filmskimi in športnimi vsebinami.

Kaj pa Telemach?
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
KSZ

Objava Telekoma Slovenije:

Ker je zaradi koronavirusa v Sloveniji razglašena epidemija, smo se odločili, da vsem svojim uporabnikom televizije za ta čas brezplačno nadgradimo programske sheme z otroškimi, dokumentarnimi, poljudnoznanstvenimi, filmskimi in športnimi vsebinami.

Kaj pa Telemach?


Tole ni v redu s strani Telekoma.

Ukrepov ne smemo sprejeti prezgodaj in tudi ne prepozno

:)
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Kaj pa Telemach?

Tole je videt med obvestili:
Običajno to storimo ob lepih trenutkih. Z vami pa smo tudi v težkih časih.

Zavedamo se, koliko stresa in sprememb vsakodnevnih navad prinesejo izjemne okoliščine, kot je epidemija novega koronavirusa. Vemo, da bo poleg drugih načinov za preventivo, več ljudi več časa preživelo doma z družino, pogosto prav pred televizorji. Smo podjetje, ki ga resnično skrbi za sodržavljane. Da bi vam vsaj malo olajšali težke trenutke, v katerih smo se znašli vsi skupaj, smo se odločili, da do 4. maja odklenemo dodatne programe in vam ponudimo najrazličnejše vsebine. Poleg tega odklepamo tudi Video klub, tako da vam bodo na voljo vsi katalogi in programi, za katere smo lahko pridobili soglasje za odklepanje.

Sprostite se in se nasmejte ob najljubših vsebinah ter ostanite na varnem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dax
I

Izbrisan uporabnik 3287

premaknili? bolano... samo njihova dobra volja, ne obveznost. ce zelis vec programov, naroci in placaj.

faaak, najbolj pomembna stvar pri trenutnem stanju
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Prestavil bom lokacijo modema in hkrati napeljal tudi vse nove koaksialni in utp kable. Trenutno imam dva D3 sprejemnika in en Conax in mi je glede tega vse jasno, zanima pa me, če se ve, kam bo šla tehnologija v prihodnje. Skrbi me, da se bodo zahteve za nove sprejemnike spremenile in da mi ne bo čez pet let potrebno ponovno napeljevati dodatnih kablov? Od modema imam namen napeljati dva koaksialca, dva utp-ja in kabel za telefon. Je to zadosti, ali bi moral potegniti še kakšen kabel?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Najbolj ziher je cev, pa lahko povlečeš kasneje kar hočeš. Sicer pa si zaenkrat safe s coaxom + UTP (oziroma čimvečjim število le teh, meni so trenutno pri TVju še 3je UTPji premalo). Konkretno za Telemach, novi boxi rabijo UTP ali pa UTP+Coax (odvisno od boxa).
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.937
1.253
113
Povlečeš en koaksialc in en mrežni kabel v cevi. Po možnosti vsakega v svoji, čeprav sta lahko skupaj.
Bilo kaj bo prišlo bo delalo preko mrežnega kabla. Ali brezžično.
Najboljše je da imaš v vsako sobo en mrežen in en koaksialc, Vse skupaj pa spraviš do komunikacijske omare.
Ta boljših koaksialcev danes več ne dobiš. Vzemi to kar je in daj v cev.
Sem delal v obeh strokah lep čas. Tako pri kabelski, ISPju kot v informatiki.

V cev pa zato da se kabel lahko po potrebi menja.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
• Razširjena programska shema
• Pink paket
• BOX paket
• Balkan paket
• Izbrani SVOD katalogi * (v akcijo niso vključeni vsi SVOD katalogi)
• Cinestar TV Premier
• VOYO program + VOYO OD - za 14 dni

Bolj podrobno kateri pa so ti programi pa tukaj