Telemach!!!

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Požrešnost kablarjev res nima meja, s tem da je vsaj pri nas (Grosuplje), kjer imajo monopol, kvaliteta storitve obupna. Imajo star kabelski sistem, brez optike, ki stalno prekinja signal. S sosedi se stalno j... z reklamacijami ... seveda jih boli k.... Ampak ne pozabijo pa buzerirat po telefonu, če bi prišel na njihov mobitel....
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.697
67
48
Šel v center s kolesom samo zato da zamenjam paket na Silver in po petih minutah sedenja tam se opraviči, češ da imajo nov sistem in da ne more spremeniti paketa. Niti enkrat se nisem v korakal v Telemach poslovalnico in nekaj spremenil v prvo.

Skratka jaz volim z denarnico in bodo od mene dobili namesto 51 samo še 39 (po podražitvi) na mesec. Upload je podobna mizerija pri vseh paketih, 25 mbitov downloada je pa dost. Kanalov je tudi v začetni shemi dovolj, praktično vse kar potrebujem.
 
22. jul 2007
12.853
1.330
113
123
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Šel v center s kolesom samo zato da zamenjam paket na Silver in po petih minutah sedenja tam se opraviči, češ da imajo nov sistem in da ne more spremeniti paketa. Niti enkrat se nisem v korakal v Telemach poslovalnico in nekaj spremenil v prvo.

Skratka jaz volim z denarnico in bodo od mene dobili namesto 51 samo še 39 (po podražitvi) na mesec. Upload je podobna mizerija pri vseh paketih, 25 mbitov downloada je pa dost. Kanalov je tudi v začetni shemi dovolj, praktično vse kar potrebujem.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Tudi jaz grem na manjsi paket pa vzel bom zraven še mobi. Problem je pa v tem da nimajo modrega huawei honor 8. Čakam že 14 dni. Pravijo da jih ni v slo. Potem grem pa v bigbang jih je povsod dovolj. Morda kdo ve če bodo sploh modri dobavljivi za Telemach, I kdaj?
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Sej kaj kmalu tudi na Edge nebo delalo. Tak, da če bodo hoteli tržiti d3go se bodo mogli malo bolj potruditi.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
.... kot da ima Telemach kje "nov" kabelski sistem .....

V Celju in še kje po 03 regiji ( se intenzivno že pol leta ) polaga IN TUT ŽE PRIKLAPLA OPTIKA( V Celju recimo je bil pokrit lep del v zadnjem mescu od zelenice pa vse do plave lagune)......
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Na edge ni nikoli delalo. Dela samo na IE11. Tudi naslednji safari bo imel podporo za plugine vsaj privzeto izklopljeno, če ne čisto odstranjeno ( se še niso izjasnili). Tako da ne vem, kaj SBB čaka.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Jaz sem mislil na koaksialno ( hibridno omrežje). V Celju imamo vredu koaksialno omrežje. Zahvale gredo ET. .
In če bi še danes bili pod okriljem ET, bi vsaj jaz in marsikdo imel optiko. Pa je na koncu nima nihče. Razen ene hišne št.
ET je planiral optiko v Industrijski coni Celje vzhod. To so pa kar pod preprogo pometli. Pač tako obljubljajo firmam.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Jaz sem mislil na koaksialno ( hibridno omrežje). V Celju imamo vredu koaksialno omrežje. Zahvale gredo ET. .
In če bi še danes bili pod okriljem ET, bi vsaj jaz in marsikdo imel optiko. Pa je na koncu nima nihče. Razen ene hišne št.
ET je planiral optiko v Industrijski coni Celje vzhod. To so pa kar pod preprogo pometli. Pač tako obljubljajo firmam.

TO NE BO DRŽAL!! (da bi marsikdo pod ET zdej mel optiko)!!!!!
Sej hibridno omrežje je blo porihtanp zelo ok(pri ET), optični "otoki" si bli tut fajn porihtani to DRŽI!!! Tut EuroDOCSIS 3.0 je bil zlo porihtan, Optika se je pa ustavla že mislim da 2011 al 2012 cca!!!!!! Pa programska ponudba je začela šepat niso se več dodajal novi priogrami ( in porazna izbira HD-jev)....

, pa tut optika je bla v planu pod ET ( sej kanali po zemlji so bli napelani in skopani ( prazni ) in pa tut kanali po blokih na hodnikih so bli napelani , to mislim , da že leta 2011 cca , sam je pol je casha zmanjkal in se ni delal več nč na tem ( pod ET), zadeve so se čist ustavle razen v posameznih objektih kjer je bila COAX napeljava "čisto fuč"!!!!
Glih zdej pa so se zadeve dokončale do konca ( pod okriljem TELEMACH-a), kot sem ti napisu v Celju je recimo zdej zadeva v zadnjem dobrem mescu operativna optika od Zelenice do plave lagune kar je kr lep del Celja , tko da zadeve so se glih zdej dokončale oz. nadaljujejo tam ko jih je ET ustavil že pred leti.... ( to je zdej TELEMACH optika) in tam ko je optika se bo coax ugasnu( tam bo samo optika seveda...... )Tko , da maš "nov" sistem, ki pa prej pod ET-jem ni bil izpeljan do konca zdej pa je!!!
Je pa res da je drgje po drugih krajih kjer ni bilo ET omrežje ponekod porazno "baje" !!
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com

smile-1.gif


http://www.ghacks.net/2017/02/03/firefox-52-how-to-keep-on-plugins/
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.878
3.403
113
40
Lj
Kako to da je Telemach po toliko letih še vedno isto zanič? Kolk majo max upload 1Mbit al so clo že na 2 pršli?
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Razvoj omrežij v Sloveniji je kar zamrl. Optika se ne vleče, posledično ni konkurence in frajerji ale Telefak nam lahko drago računajo na pol delujoče storitve na kitajski opremi za 2 evra...
In ni videti da bi se kaj spreminjalo na bolje
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Res je, že precej let (in tudi letos) Telekom daje 20+ miljonov letno za grajenje optike. 2020 je plan doseči tam 95%+ pokritost.