Telemach!!!

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
KSZ

Telemachu že trikrat pisal na temo storitve D3GO, za katero zahtevajo uporabo starejše verzije Firefoxa. Brez odgovora. Ja, očitno res imajo preveč dela sami s sabo, da bi se ukvarjali s strankami. Zanimivo, položnico pa znajo pravočasno poslat.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
Zanimivo, položnico pa znajo pravočasno poslat.
em, nisi opazil, da so jo poslali cca. 10 dni prepozno?

Pri men je prisla kak teden prej kot ponavadi. Res pa je da se cakam poloznico za TM Mobil ceprav sem dal da naj dajo na eno poloznico vse.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Bodo pač mogli pri Mozilli in Googlu posebaj za balkanski trg izdajati brskalnike z NPAPI .
Najbolj zanimivo je to, da vedno vsi forsirajo, da je treba brskalnike in ostale aplikacije posodabljat redno. Zdaj naenkrat se pa najdejo frajerji, da ne nadgrajevati brskalnikov. Predstavljajte si, da bi jaz kot sistemc kaj takega komu svetoval.
NPAPIja prej ko slej nebo podpiral noben brskalnik in bo lahko Telemach d3go ponujal samo zato, da ga pač ponuja. Da bi pa šli razvijati novo aplikacijo, pa je pri Telemachu tak misija nemogoče.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Hardwareska zastarelost Telemacha, prihaja do meja kjer njihove storitve, enostavno ne bodo več funkcionirale. Pa naj bo to nizek upload, prekinjajoč tv signal ali občasno delujoč telefon. Me prav zanima, ali bodo vložili kaj sredstev v modernizacijo, namesto kartelnih dogovorov in višanja naročnine...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.574
685
113
toti Maribor
Kaj ta Telemach misli še letos popraviti stran moj telemach?
evil.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Kaj ta Telemach misli še letos popraviti stran moj telemach?
evil.gif
To se tudi jaz sprašujem. Normalne firme pustijo staro stran delujočo, dokler nove ne naredijo :) Ampak rekel sem normalne firme.
bonk.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Kaj ta Telemach misli še letos popraviti stran moj telemach?
evil.gif
To se tudi jaz sprašujem. Normalne firme pustijo staro stran delujočo, dokler nove ne naredijo :) Ampak rekel sem normalne firme.
bonk.gif

Dvomim, da delajo novo "stran" kot si predstavljaš. Glede na obvestila menjujejo zaledni sistem. Tu pa bolj težko pustiš, da uporabniki spreminjajo stvari v starem, ki se ne uporablja več, dokler v novem vse ne laufa tip top. Drugo je, če menjaš samo frontend....
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Dvomim, da delajo novo "stran" kot si predstavljaš. Glede na obvestila menjujejo zaledni sistem. Tu pa bolj težko pustiš, da uporabniki spreminjajo stvari v starem, ki se ne uporablja več, dokler v novem vse ne laufa tip top. Drugo je, če menjaš samo frontend....
Torej če bi banka spreminjala zaledni sistem, en mesec ne bi mogel denarja dvignit? Saj vem da je malo neprimerna primerjava. Zaledni sistem se prestavi na novo infrastrukturo, medtem pa čez noč, viked...se zapre staro stran in se prenesejo podatki. Vsaj mi tako delamo. Res še nisem videl strani, katera bi bila zaprta zaradi nadgradnje en mesec.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Smo sedaj na Silverju.
Ki bo od 1.4.36 €.
Amis je ze podražan, in pride 20 oz 25 prvo leto, nato 34 €.
Internet je res počasnejši, a zadostuje.
95 programov pa tudi ma vse tiste, ki se jih v glavnem gleda. Izpade kak Fox in NAtional, a se bo preživelo.
Skupaj pa se plača 186 € manj.

Če nimaš vezave se probi zment, da v primeru vezave( za 2 leti) dobiš -25% za prvih 6 mesecev, oz. zdej je neka akcija , da povežeš še mobilno številko pa plačaš prve 3 mesece 5 € cca.... , sam mislim, da to za silver ne gre verjetn sam za GOLD trojka( to za 5 €)....
 
Nazadnje urejeno: