Telemach!!!

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Super... Še vedno pa moj best friend na Vošnjakovi v centru Ljubljane nima optike, da ne omenjam sredino Afrike Grosuplje.... Kjer imamo 20 let star kabelski sistem, ki ga je zadnjič prenavljal bivši Ljubljanski kabel...
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Ne vem, od kje tebi ta informacija... ampak Telekom že dobro leto na veliko polaga GPON optiko po celi državi...

http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora/teme-pomoci/pokritost-in-dostopnost/gradnja-opticnega-omrezja

Itaq , da ja zram pa deva teb priljubljeni ( itaq ker je od iskratrela....) crap od innbox-a ... HA HA , ko si ga lahko vsak operater "osiromaši" po svoje.... WI-FI ac je optional, pa očitno še to ne pri modelu G67 , ki je edini z RF-om.

Telemach trenutno deva na GPON-u CALIX GigaCenter 854G, pa itaq ponuja simetrične pakete (trenutno max 220/220, pa itaw ti tv ne jemlje bandwith-a stran) itd... ne tko kot kak t-2 na gpon-u in tut telekom ....
Calix DATASHEET
carrier-class WI-FI
GigaCenters

Se lahk skrije innbox....
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.830
727
113
www.jernej.org
Jaz nimam nobenih preferenc glede modemov (nisem zaposlen v Iskratelu). Takrat sem ti samo želel povedati, da Innbox preprosto ni crap. Čisto možno, da je ta tvoj veleopevani Calix boljši... ampak to redko kateremu kaj pomaga, ker je Telemachova optika bolj ko ne butična storitev (beri: skoraj nikjer ni na voljo).

PS: Po mojih informacijah ima tudi Telemach v ponudbi Innboxe (na xDSL paketih). Verjamem, da če bi Telemachova optika postala bolj razširjena, bi tudi oni začeli iskati stroškovno najboljše opcije.
 
Nazadnje urejeno:

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Jaz nimam nobenih preferenc glede modemov (nisem zaposlen v Iskratelu). Takrat sem ti samo želel povedati, da Innbox preprosto ni crap. Čisto možno, da je ta tvoj veleopevani Calix boljši... ampak to redko kateremu kaj pomaga, ker je Telemachova optika bolj ko ne butična storitev (beri: skoraj nikjer ni na voljo

PS: Po mojih informacijah ima tudi Telemach v ponudbi Innboxe (na xDSL paketih). Verjamem, da če bi Telemachova optika postala bolj razširjena, bi tudi oni začeli iskati stroškovno najboljše opcije.

I got the feeling , da si bil ti včasih zaposlen pri iskratel-u , očitno sem bil v zmoti, res je tut telemach je na velik devu tut na optiki Innbox-e in so itaq cenovno velik bolj ugodno kot tale Calix...
Prečekiri mal karakteristike Calix-a sicer za hec, maš linke v prejšnjem postu

Sicer pa kot tut kot že napisan par postov prej v Celju recimo se intenzivno dela optika( bivši ET , zdej Telemach)
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.830
727
113
www.jernej.org
Pred leti sem pa bil zaposlen v Iskratelu ja
smile-1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Smrad od telemacha od petka do danes ni znal zrihtat sistema da bi lahko že enkrat spremenil paket iz dražjega na cenejšega. Govna bila in govna bodo.

Me zanima če imajo take probleme pri podpisovanju novih naročnikov. Golazen.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Telekom ni nič boljši!
danes pri starših pregledoval pogodbo za nov priklop na vikendu kjer so jim sedaj potegnili optiko na račun telefona. Hočeta še TV in so jima poslali pogodbo osnovni SIOL telefon + Solo TV (z nekaj bombončki) za 35,45 €, pri vezavi za 24m, šest mesecev -6 €, namesto trojčka za 35,95€ z več TV in interneta + 60 minut telefona in -9 € šest mesecev ob vezavi.

Matr kje imajo pamet in srce in to pri starih ljudeh?!
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Smrad od telemacha od petka do danes ni znal zrihtat sistema da bi lahko že enkrat spremenil paket iz dražjega na cenejšega. Govna bila in govna bodo.

Me zanima če imajo take probleme pri podpisovanju novih naročnikov. Golazen.

Jaz pa vrjamem, da je bilo v teh dneh tudi s sklepanjem novih razemerij isto. Glede na obvestila na njihovi strani uvajajo nov informacijski sistem. Kolikor vem so bile tudi komplet poslovalnice zaprte vsaj en dan. Ampak sej razumem, povprečen alteraš to naredi med malco brez downtimea in je težje razumet....
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
Telekom ne daje nic imo...daje bolj eu...in ker so lovili rok, so polagali hitro in priklapljali amatersko. Pri nas so 4 krat prikljapljali. Ja ni signala. Pridem drugic.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

je tu gor kdo od telemacha? sem novi narocnik cca en teden. prvi dan je bil samo tv signal, drugi dan tudi (vsaj, ko sem ga uporabljal) tudi net. nikoli niso delale narocene storitve: ogled nazaj, pickbox,.... v petek po x poskusu z strani telemaha, da mi to vse zacne z delovanjem (par ur po razgovoru) mrkne vse. klicem 0802288, prijavim, ok v ponedeljek pride serviser. v soboto zgresim klic 0802288, cez tocno deset minut klicem nazaj: "ne vemo, kdo vas je klical. preverimo in vas takoj poklicemo nazaj". do danes nic..... zjutraj me klice serviser: " pridem po 14.00". ob cca 15.00 ga klicem, pove: " ne pridem, bodo to v Lj uredili, jaz to nisem montiral, ne morem imeti vse opreme pri sebi,...." ok, klicem na 0802288: pocakajte trenutek, zveza: aha pocakajte trenutek", po nekaj minutnem cakanju:"vas poklice visji tehnik se danes cimprej in se domenita kdaj pridejo,..." klica ni..... zdaj pa vprasanje: jutri bom vse skupaj odjavil in me zanima: na pogodbi pise: stroski priklopa 152 eur. koliko me bo ta precudovita izkusnja kostala? (naj omenim, da so bili tu trikrat telekomovci in dvakrat telemahovci predno sem dobil vsaj tv signal). (ta naslov ni za devetimi gorami in pred to cudovito izkusnjo je pri drugem operaterju vse delovalo, menjal le zaradi veliko hitrejsega interneta). hvala, lp
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Citat:
Uporabnik smt pravi:
je tu gor kdo od telemacha? sem novi narocnik cca en teden. prvi dan je bil samo tv signal, drugi dan tudi (vsaj, ko sem ga uporabljal) tudi net. nikoli niso delale narocene storitve: ogled nazaj, pickbox,.... v petek po x poskusu z strani telemaha, da mi to vse zacne z delovanjem (par ur po razgovoru) mrkne vse. klicem 0802288, prijavim, ok v ponedeljek pride serviser. v soboto zgresim klic 0802288, cez tocno deset minut klicem nazaj: "ne vemo, kdo vas je klical. preverimo in vas takoj poklicemo nazaj". do danes nic..... zjutraj me klice serviser: " pridem po 14.00". ob cca 15.00 ga klicem, pove: " ne pridem, bodo to v Lj uredili, jaz to nisem montiral, ne morem imeti vse opreme pri sebi,...." ok, klicem na 0802288: pocakajte trenutek, zveza: aha pocakajte trenutek", po nekaj minutnem cakanju:"vas poklice visji tehnik se danes cimprej in se domenita kdaj pridejo,..." klica ni..... zdaj pa vprasanje: jutri bom vse skupaj odjavil in me zanima: na pogodbi pise: stroski priklopa 152 eur. koliko me bo ta precudovita izkusnja kostala? (naj omenim, da so bili tu trikrat telekomovci in dvakrat telemahovci predno sem dobil vsaj tv signal). (ta naslov ni za devetimi gorami in pred to cudovito izkusnjo je pri drugem operaterju vse delovalo, menjal le zaradi veliko hitrejsega interneta). hvala, lp
Ja to je na žalost standardna telemach izkušnja... Bejži stran, če lahko... Pa k... gleda 150 evrov...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.300
2.400
113
še v SLO - ampak komaj
Če boš vse odjavil in šel "nazaj" te šele čaka kalvarija.
grims-1.gif


Je drek, in ja, support na TM je "katastrofa" - tolažba je le, da tudi drugje ni kaj bistveno boljše.

A na svet si prek žice, kabla ali optike priklopljen?
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
Bmeti pri nas pa skoraj takoj rešijo probleme...nekajkrat smo bili brez, ko so kabel pretrgali (kopali za optiko), pa so res hitro prišli reševat. Pa sem doma na vasi.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

optika. ne bi sel "nazaj", v bistvu ne vem koga izbrati. mogoce telekom? pogoj mi je hiter internet.