Ta ni normaln

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Ma mama ti je malinovec, Presneto.
jezen.gif




Še vedno ni kapnilo bistvo, a? Skoraj 60 ur oz. z malo spanja. Ne pa v šusu. Torej ne da se vsedeš in odpelješ 60 ur. Comprendes?
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Sam vem, da recimo ko gremo po avte; zbudim se normalno okol 8-9ih, cel dan po opravkih, zvečer se vsedemo v en
avto in se odpeljemo proti najdaljšemu avtu, itak vsi še polni energije če smo spali pred 12imi urami, ob 6ih zjutraj so
že lažje motnje ampak se še vedno zdržujemo z kakšnim espresom in cigaretom... Pri drugem avtu po 16ih urah
vožnje že lomimo po redbullih, komad na urco, se da preživet ob tej pomoči okol 36 ur, da smo še vsi zbrani in
varni za na cesto, čeprav se nam malo tresejo roke, smo še super, ne jemo več nič, ker se to samo poslabsa, samo
kakšno jabolko in pa seveda cigaret 2x več kot ponavadi. Po 48 urah smo nezmožni za kakršnokoli pogovorno debato,
tut vozimo že na mejah normale. Hvalabogu skoraj nikoli nerabimo čez 46 ur, ampak vseeno ni lahko.

Tako da tale model po 60zih urah... Hmm zgleda že tolko navajen, vrjetno si kuha kavo z redbullom...

Parkrat je šel z nami en preprodajalec avtov iz hrvaške. Model je tu pa tam snifnil neko malenkost, bil je kot nov
cel čas poti, stem da se še je odpeljal nekam malo dalje od zagreba, sam je povedal da bi v skrajni sili
uspel tudi še enkrat ponovit furo. Jaz ostajam pri redbullih in cigaretih in minimalnih dozah jegermajstra.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik gregap pravi:
Vse se da samo če se hoče, pa če je še kaj drugega v igri.

Ja samo na samo zbranost in treznost je treba dajat največji povdarek, jebeš buden, če si motorično čisto v P**,
recimo jaz tut lahko rukam šarkvodke, nebom zaspal, samo kljub temu da se bom počutil treznega bo motorika malo zamujala...
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
V A in D, ce se ti vozilo ustavi na avtocesti, policaji najprej pogledajo stanje goriva. Ce ugotovijo, da ti ga je zmanjkalo placas kazen in se moras sam znajti (=ti ne pomagajo).
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik boc pravi:
V A in D, ce se ti vozilo ustavi na avtocesti, policaji najprej pogledajo stanje goriva. Ce ugotovijo, da ti ga je zmanjkalo placas kazen in se moras sam znajti (=ti ne pomagajo).

pravzaprav policaji napisejo najprej kazen, nato poklicejo taxi, ki te odpelje do najblizje pumpe in pripelje nazaj nakar placas vse skupaj iz svojega zepa. hvala Bogu, da je tako.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Eno furo še je lahko zdržat, sem že bedel...Vendar na dve furi nebi šel, ker sem sfukan ko pes, če naredim cca 1500 km na dan! Pil sem pa večinoma red bulle ali pa sharke, kafe mi ne paše! Če preživiš sončni vzhod si že na pol rešen, takrat se mi malo spi!
 
Nazadnje urejeno: