Stara vozniška do 2033

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.158
113
Kdo narei več sranja na cestah?
Do 70 leta ali nad 70 let?

In statistično gledano, pijanci povzročijo manj nesreč kot trezni vozniki.

Penzionerji prevozijo dnevno veliko manj kot delovno aktivna populacija. Zato so manj vpleteni v nesrečah. In izredno velikokrat pa se sliši kako je 70+ letnik zapeljal na nasprotno vozišče avtoceste ali kako se je 65+ letnik zvrnil s traktorjem.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
In statistično gledano, pijanci povzročijo manj nesreč kot trezni vozniki.

Penzionerji prevozijo dnevno veliko manj kot delovno aktivna populacija. Zato so manj vpleteni v nesrečah. In izredno velikokrat pa se sliši kako je 70+ letnik zapeljal na nasprotno vozišče avtoceste ali kako se je 65+ letnik zvrnil s traktorjem.

tik pred mano je en blond čop zletel v graben, na suhi & prazni cesti

v cajtngih pač ni blo, ni blo zanimivo, ker je bla tema in slikce niso ble za na instagram
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
moti pa me prometna, ker zaradi nje nosim tavelke tošlne :D
Ze vsaj desetletje nimam prometne v toselnu. Je v avtu.
Dolgo je bila kopija. Tudi zato ker sva dva vozila isti avto.
A zdaj bova pa vsakic se prometno.si podajala.
Ce si v skrbeh da ti ukradejo avto in s tem prometno, pac nimas originala v sencniku.
Kako pogosto kazes prometno policaju?
Jaz sedaj mogoce glih 1x/ tri leta. Ajd v.ljubljani je to mogoce res.bolj pogosto.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.933
2.411
113
Lublana
Obišči stran
Kako pogosto kazes prometno policaju?
Vsakič, kadar me ustavi med kontrolo prometa jo želi videti. Kolikokrat me ustavijo je pa spet druga zgodba. Se je že zgodilo 2x v enem mescu ali pa tudi v dveh letih nikoli...
Jaz imam ves čas v tošlu 3 prometne, staro vozniško, kartice, gotovino... in me nič ne moti. Matr eni ste res princeske na zrnu graha. Ni čudno da potem vidim moške s torbicam, če jih pa že ena prometna v denarnici ožuli :D
 
  • Haha
Reactions: B81

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
No, pred 25 leti v najstniških letih so me 3x v eni noci. Isti policaji na istem mestu.
Nimam torbice, "denarnica" je velika kot pest (nekoliko vecja od kartic, da spravim v njo se nekaj bankovcev in kovancev);
Zdaj so pa tista leta minila....
Pa tudi ce ne bi... Ce imaš prometno v avtu, jo imas zagotovo vedno s seboj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.631
990
113
Kaj ni sedaj moderno, da sploh denarnice nimaš? 20€ za ovitek od telefona in gasa, kartice so pa vse na nfc. Za osebno pa sliko na telefonu pokažeš :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Vsakič, kadar me ustavi med kontrolo prometa jo želi videti. Kolikokrat me ustavijo je pa spet druga zgodba. Se je že zgodilo 2x v enem mescu ali pa tudi v dveh letih nikoli...
Jaz imam ves čas v tošlu 3 prometne, staro vozniško, kartice, gotovino... in me nič ne moti. Matr eni ste res princeske na zrnu graha. Ni čudno da potem vidim moške s torbicam, če jih pa že ena prometna v denarnici ožuli :D
Ne bit princeska in vtakni v žep še vse tri homologacije, servisne, zavarovalne police, zelene karte, račune za cestnino in mape z navodili, če ostane še kaj prostora pa še odrezke od sosedine pokojnine za zadnja tri leta.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.933
2.411
113
Lublana
Obišči stran
No, pred 25 leti v najstniških letih so me 3x v eni noci. Isti policaji na istem mestu.
Nimam torbice, "denarnica" je velika kot pest (nekoliko vecja od kartic, da spravim v njo se nekaj bankovcev in kovancev);
Zdaj so pa tista leta minila....
Pa tudi ce ne bi... Ce imaš prometno v avtu, jo imas zagotovo vedno s seboj.

Ja saj, problem je en pildek od prometne, medtem, ko že vsi male televizorje s seboj nosite:D
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Včeraj so me pa razjezili. Dobim sporočilo, da mi poteče vozniško dovoljenje (pač dokument sam). Kako za vraga, saj še ni dolgo, ko sem zamenjal tisto staro rdečo/roza knjižico. Preverim in vidim, da je preteklo deset let in sem tik pred koncem veljavnosti. Stroški: fotografiranje 15 EUR in nova vozniška 19 EUR (nekaj takšnega). In potem gledam sodelavca, ki mi maha s tisto staro plahto, ki je še kar veljavna. Pa to ni res. Tiste stare podaljšujejo skoraj v nedogled, za nove pa zahtevajo menjavo.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.933
2.411
113
Lublana
Obišči stran
Naj ti še jaz pomaham z mojo staro roza plahto. Kaj ste pa tako zelo navalili na te nove? Aja, trend, pa kool, si bil med prvimi in si se lahko hvalil z njo, pa lažje gre v denarnico:fredi:.. jah vse to stane.;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc