Stara vozniška do 2033

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Jaz bi, če ne bi takrat mogla delati osebnih za tamale, pa nov pasus zase, pa sem dala še vozniško, ker bo itak treba. Pa bom zdaj mogla eno več plačat... Pa že takrat sem cincala, ker tole so prestavljali ze milijonkat, tudi 2033 se nič ni rečeno...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
Jaz bi, če ne bi takrat mogla delati osebnih za tamale, pa nov pasus zase, pa sem dala še vozniško, ker bo itak treba. Pa bom zdaj mogla eno več plačat... Pa že takrat sem cincala, ker tole so prestavljali ze milijonkat, tudi 2033 se nič ni rečeno...

Kadar menjaš naslov ti itaq uturijo tanovo...

Mene pa bolj zanima, kdaj zahudiča mislijo prometno naredil plastično?
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Paše sem. Kako resevat če prideš na ue da bi menjal voznisko tam pa ugotovijo da sicer je vpisana v voznisko ni pa vnesena v racunalo. Torej uradno nisi naredil.
Ker je tega že več kot 20 let in nimaš račina oz. pildka da si naredil.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Sem šel iz LJ na obrobje LJ (ista UE) 10 let nazaj, pa sem ob menjavi bil primoran menjat vse. Pa moram drugo leto spet menjat zaradi tega...
Me ne moti, mam raje plastiko, moti pa me prometna, ker zaradi nje nosim tavelke tošlne :D

Ja pa ne bi bi bilo treba... Jaz ze nisem leta 2014, kar je manj kot 10 let nazaj. Ker prav noben napisan podatek ni bil spremenjen. Moj je pa moral, ker je menjal UE, ker ta pa je bila zapisana.

tudi meni je format sicer bistveno bolj všeč. ampak spet ne gojim neke silne afinitete do tega toliko, da bi menjala in plačevala na 10 let in vsakič še slikat pa je to še en dodaten strošek pa stres zraven...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Jaz bi, če ne bi takrat mogla delati osebnih za tamale, pa nov pasus zase, pa sem dala še vozniško, ker bo itak treba. Pa bom zdaj mogla eno več plačat... Pa že takrat sem cincala, ker tole so prestavljali ze milijonkat, tudi 2033 se nič ni rečeno...
To je sicer zadnji EU rok - vprašanje če bomo še toliko zdržali skupaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jekleni

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
Ah, jaz pa menjal pred slabim mesecem...

Če ne drugega, si na stari sliki nisem bil všeč... :zardelalter: Pa sram me je, če jo moram kje pokazati, ker je tako zgulena, saj je vse mladostniške žurke prešvicala z menoj v zadnjem desnem žepu na riti... :valjamse: Uf, kolikokrat sva mislila, da bom katero kam zapeljal... :aplauz:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Ja, imaš prav, sem šla gedati... Piše kraj bivanja in s tem je najbrž mišljena občina, ker ta je pa meni ostala enaka, čeprav sta se menjala naslov in poštna številka. Pa mi ni bilo treba menjati.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ma naj grejo nekam, osebna, zdravstvena, vozniska,… a res ne more to bi vse skupaj v eni kartici??? Da niti ne začnem o izpitu za voditelja čolna in izpitu za radijsko postajo na čolnu, spet en popolnoma drugačen format… Jebemu, stvar, ki bi jo vsak pripravnik v eu parlamentu lahko zbrainstormal v 4 urah…
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Ma naj grejo nekam, osebna, zdravstvena, vozniska,… a res ne more to bi vse skupaj v eni kartici??? Da niti ne začnem o izpitu za voditelja čolna in izpitu za radijsko postajo na čolnu, spet en popolnoma drugačen format… Jebemu, stvar, ki bi jo vsak pripravnik v eu parlamentu lahko zbrainstormal v 4 urah…
Saj zato pa si je EU dala čas do 2033, da do takrat naumijo najboljši sistem. Čip bi bil najboljša varianta. :evil:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Nove osebne so lahko kamot tudi zdravstvene. Vsekakor se ne zatika na tehnicnem nivoju, ampak so spet eni problemi glede varstva podatkov. Oziroma pomislekov okoli tega, kot receno tehnicno tole ni problem narediti tocno tako, kot bi si zaželeli z omejitvami na vsaki tocki, kakrsne bi hoteli, samo verjame se ne, da ne bo policaj gledal, kdaj si bil ti pri zobarju al neki tacga. Ker nikol ne mors res vedet...
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ma naj grejo nekam, osebna, zdravstvena, vozniska,… a res ne more to bi vse skupaj v eni kartici??? Da niti ne začnem o izpitu za voditelja čolna in izpitu za radijsko postajo na čolnu, spet en popolnoma drugačen format… Jebemu, stvar, ki bi jo vsak pripravnik v eu parlamentu lahko zbrainstormal v 4 urah…
In da ti država ne more pobrat za vsako kartico ***€? Kaj ti bi rad, da država bankrotira?
Služijo na najbolj osnovnih stvareh, ki jih vsak potrebuje, če se le da...
Zakaj pa v nekaterih državah lahko menjaš dokumente brez plačila? Ker jih lupijo drugje...
Na koncu je enako...
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Ma naj grejo nekam, osebna, zdravstvena, vozniska,… a res ne more to bi vse skupaj v eni kartici??? Da niti ne začnem o izpitu za voditelja čolna in izpitu za radijsko postajo na čolnu, spet en popolnoma drugačen format… Jebemu, stvar, ki bi jo vsak pripravnik v eu parlamentu lahko zbrainstormal v 4 urah…
Potem ti policaj nebi mogel vozniške vzeti, zaradi alkohola.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.816
504
113
Nove osebne so lahko kamot tudi zdravstvene. Vsekakor se ne zatika na tehnicnem nivoju, ampak so spet eni problemi glede varstva podatkov. Oziroma pomislekov okoli tega, kot receno tehnicno tole ni problem narediti tocno tako, kot bi si zaželeli z omejitvami na vsaki tocki, kakrsne bi hoteli, samo verjame se ne, da ne bo policaj gledal, kdaj si bil ti pri zobarju al neki tacga. Ker nikol ne mors res vedet...
Saj bo Jonas zrihtu.