Stanovanje za skrivna srečanja

I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa - zakaj šraufaš? Saj ni treba vsega povedat. Ko sem bil še ledik, sem na eno vizitko pisal črtice ... potem jih je pa moja (okupator :jok: ) našla. Veš koliko dela sem imel potem, da sem uredil zadevo ? !!! :bonk:(manjka oni smešek, iz vislic)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

... risal. (Kjurba si smotan! Tam maš Turbota pa ga šraufej! )

:valjamse::valjamse::valjamse:
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja desanka in levanka vejo ena za drugo in žena je vedela za njiju ko se je slinil okoli nje ::)


Me pa tole spomne na štorijo pred leti, on dipl ing gospa magistra dobita prvega sončka in prebereta na netu da če mami doji sončka da je to naravna kontracepija in seveda dobita še enega sončka in ponovi vajo sedaj imata 4 sončke :) :) :) :) .
Tako da ni vse za verjet kar preberete na netu.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Ja desanka in levanka vejo ena za drugo in žena je vedela za njiju ko se je slinil okoli nje ::)


Me pa tole spomne na štorijo pred leti, on dipl ing gospa magistra dobita prvega sončka in prebereta na netu da če mami doji sončka da je to naravna kontracepija in seveda dobita še enega sončka in ponovi vajo sedaj imata 4 sončke :):):):) .
Tako da ni vse za verjet kar preberete na netu.
Verjetn je pisalo, da "če mami doji atika spodaj, da ne moreta dobiti dojenčka". Nista prebrala drobni tisk :evil:
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Repek imam med nogami že po defoltu. Mlad sem še vedno, "indoktriniran " ... hmmmm? - :poreden: , zaenkrat še ne!

Lej, zakaj ne smem dati dobronameren nasvet? Saj ni greh fjukati s tankim. Sramota pa je! :valjamse::valjamse::valjamse:
Torej, če prav razumem, tvoj repek je tanek in visi in ga uporabljaš za čiščenje kanalizacije???
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Me pa tole spomne na štorijo pred leti, on dipl ing gospa magistra dobita prvega sončka in prebereta na netu da če mami doji sončka da je to naravna kontracepija in seveda dobita še enega sončka in ponovi vajo sedaj imata 4 sončke :):):):) .
Tako da ni vse za verjet kar preberete na netu.
No tole dejansko drži pri dosti velikem % žensk prvih nekaj mesecev.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Pri nas je pri vseh otrocih veljalo tako plus dodatni mesec, dva ali tri. V praksi je bilo to ca. 1 leto naravne kontracepcije.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Breastfeeding must be the infant’s only (or almost only) source of nutrition. Feeding formula, pumping instead of nursing,[2] and feeding solids all reduce the effectiveness of LAM.
em... zakaj dojenček ne sme jestri trde hrane? saj je važno da mati doji ne pa kaj dojenček je... al je to samo nekaj zelo slabo razloženo?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
dobro... ampak zakaj to piše? kaj ima veze to kaj mali je? razen tega da je traba dojiti na 4 ure...