Stanovanje za skrivna srečanja

Demz

Majstr
15. avg 2010
6.565
162
63
Pa - zakaj šraufaš? Saj ni treba vsega povedat. Ko sem bil še ledik, sem na eno vizitko pisal črtice ... potem jih je pa moja (okupator :jok: ) našla. Veš koliko dela sem imel potem, da sem uredil zadevo ? !!! :bonk:(manjka oni smešek, iz vislic)

sandra

Fizikalc
10. dec 2007
1.527
23
38
Ja desanka in levanka vejo ena za drugo in žena je vedela za njiju ko se je slinil okoli nje ::)

Me pa tole spomne na štorijo pred leti, on dipl ing gospa magistra dobita prvega sončka in prebereta na netu da če mami doji sončka da je to naravna kontracepija in seveda dobita še enega sončka in ponovi vajo sedaj imata 4 sončke :) :) :) :) .
Tako da ni vse za verjet kar preberete na netu.

lanos

Fizikalc
4. feb 2011
5.847
56
48
Ja desanka in levanka vejo ena za drugo in žena je vedela za njiju ko se je slinil okoli nje ::)

Me pa tole spomne na štorijo pred leti, on dipl ing gospa magistra dobita prvega sončka in prebereta na netu da če mami doji sončka da je to naravna kontracepija in seveda dobita še enega sončka in ponovi vajo sedaj imata 4 sončke :):):):) .
Verjetn je pisalo, da "če mami doji atika spodaj, da ne moreta dobiti dojenčka". Nista prebrala drobni tisk :evil:

jest5

Fizikalc
18. avg 2007
16.444
59
48
Me pa tole spomne na štorijo pred leti, on dipl ing gospa magistra dobita prvega sončka in prebereta na netu da če mami doji sončka da je to naravna kontracepija in seveda dobita še enega sončka in ponovi vajo sedaj imata 4 sončke :):):):) .
No tole dejansko drži pri dosti velikem % žensk prvih nekaj mesecev.

skala

Fizikalc
27. feb 2013
8.989
22
38
Kamnje
Breastfeeding must be the infant’s only (or almost only) source of nutrition. Feeding formula, pumping instead of nursing,[2] and feeding solids all reduce the effectiveness of LAM.
em... zakaj dojenček ne sme jestri trde hrane? saj je važno da mati doji ne pa kaj dojenček je... al je to samo nekaj zelo slabo razloženo?