Stanovanje za skrivna srečanja

I

Izbrisan uporabnik #9334

Itak :aplauz:.
Pošten fant jih mora imeti na vsak prst po tri, pa še katero postrani ... potem je najboljši na vasi. :aplauz:

Edino ne zastopim teh modernih punc, ko imajo tako rade najbolj drobne lulčke, da jih šele rit dovolj stisne. Morda iz usmiljenja?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Pač sm povedal že prej. Sej se pogovarjaš ane. Pa v resnici imam tri sam se nisem hotu hvalit :D Pač vsem povem da nimam časa za njo ker sm z durgo zmenen in tako naprej. Ljubice dve naeknrat ne. sm mel pa vse tri v 24 urah :p
Ne zastopis ti mene. Imel si eno-prvo. Spoznal si se drugo. Do takrat prva pac ni vedrla za drugo. Kako si ji razlozil za drugo. Razen ce je bila nekoc tudi ona druga in jw bila ena pred njo in se je sla to igro druge violine.
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Če bi bla ena prava in truda vredna nebi niti pomislil na drugi dve in zanjo skuril vso energijo. Pa ne mislim samo fizično. Tako pa od treh skupaj pol qrca. Da se vam da. Zato da si pol car pred narokometači.
Strah, da bi ti tvojo prevzeli je odveč, mi jo bomo sam mal uporabili pol pa vrnili...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Zahovič mode on: Če bi ti odgovoril v tvojem slogu bi rekel da si mi fovš. Pa ne bom.

Vsak naj si postelje kot mu usteza pa bo za vse dost.
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Ja res, sam jest ne moraliziram kot eni tu prisotni farji, ampak pustim vsem živeti in dihati. In tvoj odgovor ni v mojem slogu!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.130
113
Itak da je blef.. ne znam si predstavljat, kolk energije je potrebno da potem to prekrivaš in vse skupaj hendlaš itd, res se mi nebi dalo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zato pa je lažje da vse vejo pa ti ni treba skrbet za prekrivanje in laganje. Jaz nimam nobenih skrbi, ker lahko v vsakem trenutku kako skenslam.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tako je res, bab je kot dreka. :aplauz:

Tudi mene je nekoč nosilo čez pol Slo, sedem hribov in dolin je bilo čisto premalo. Še danes mi je žal za tistih par ki so mi pobegnile ... in sem potem čisto smotan, ko za katero izvem (da je ena izmed teh nesrečnic :().

Tako da - Turbo, ti kar avanti! Nič šparat, punce to zdržijo. :fredi:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

... se mi je kar zdelo. ( :valjamse: ) Saj nič hudega, probaj še kdaj v tapravo luknjo, se morda pol ne bo več treba lagati :valjamse: . Pa punca naj da noge bolj skup ...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Dušebrižnik, kaj bi pa rekel (v mladih letih seveda, zdaj si že indoktriniran), če bi ti ženska rekla, da hoče probat analno? repek med noge?:p
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Repek imam med nogami že po defoltu. Mlad sem še vedno, "indoktriniran " ... hmmmm? - :poreden: , zaenkrat še ne!

Lej, zakaj ne smem dati dobronameren nasvet? Saj ni greh fjukati s tankim. Sramota pa je! :valjamse::valjamse::valjamse: