Stanovanje za skrivna srečanja

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Mene bolj čudi da se mu da z dvema ukvarjat. Men se to ne da, raje komplet menjava.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
Ojla druščina, ker sem srečno poročen in imam za zraven še eno deklico sem za lažje in prijetnejše druženje najel sobo. Ta rešitev sicer deluje, sam moja gorenjska dušica to težko prenaša, ker je cena kar visoka. Zanima me, če je še kdo pripravljen it v takšen najem z mano, da zmanjšam stroške in da prostor ne bo večino časa sameval.

Lep pozdrav vsem,

PS: vsi moralisti, cerkveni zanesenjaki in ogenj ter žveplobruhači, ni vam treba odgovarjat, ker vas bom itak ignoriral...

Večkrat se kurbaj pa boš imel vse poplačano ali pa jo deliz drugimi možmi. Če je to res ti privoščim da te žena čimprej zapusti.
Sicer pa si morda res srečno poročen vendar je to samo v tvojem egu, nesrečno poročena pa je tvoja prevarana žena ko se zvečer uležeš k njej s skurbanim cuckom in se vlačiš po njej kot da ni bilo cel dan čisto nič narobe. Seveda si bil sužbeno odsoten ..
 
Nazadnje urejeno:

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Njega zanima sofinancer in ne moraliziranje. Meni je vseeno kaj Janez dela, čeprav se jaz teh igerc ne bi šel.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.425
9.169
113
Ene par osebkov na forumu ima s partnerco zmenjeno, da se lahko kurbajo okol. Vsaj tako so pisali.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Neeee, žena pa ne! Kwa se pa to pravi !!!
Ženo moraš imeti varno spravljeno doma, za šporhertom.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dokler ženska doma zadost dobi, je vse čisto v najlepšem redu. Dokler je za vse zadost, ni treba nobene fovšarije zganjat.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.375
5.891
113
pri taščici
In to rece moski da zenska doma dovolj dobi. A batin okol uses.
Kaj ko bi vi srecno poroceni ženi rekli da vam to pa to manjka?
Eni res cudno razumejo definicijo srecno porocen. Tudi prav. Je pa res da moras imeti precej vec poguma, da se najprej locis ( razides), pa potem iskat novo jebacico-partnerico.
Zagotovo je lazje obcasno jesti sveže žemlje ob misli da te doma caka star kruh. Ker ce ne dobis sveže žemlje in da doma nimas starega kruha, potem si na rokometu.
In ja, dokler niso poleg zene tudi otroci doma na " suhem" se nekako toleriram take skoke cez plot. Ko pa so enkrat tudi otroci doma, pa ni to nic drugega kot bezanje od problemov ki jih imate doma in jih niste sposobni resit.
Podobna zadeva z obiskovanjem gostiln. Zena z otroci sama doma, dec pa cele popoldneve in vecere po gostilnah. A doma ni sposoben pivo nalozit in vzet iz hladilnika? Poznam nekaj takih primerov, kjer dec vec casa posveti kelnarci kot pa zeni in otrokom.
Priznam, lepo mu je uspel patriarhat urediti doma.
Samo,pozablja da v takih primerih lahko tudi zena potem isce dodatne sponzorje inu usluge drugje. Samo takrat pa moz najbrz tega ne jemlje vec kot srecen zakon.
 
  • Všeč mi je
Reactions: retro
I

Izbrisan uporabnik #9334

Huh ... ti bi se tule šel resno debato? Tale tema ne more bit resna debata. Pa še v kotičku "Bitka med spoloma" smo ! :cheer:

V glavnem si mora pa dec narediti tako (imam čudovitega arhitekta ki je dal dobronameren nasvet), da postavi v dnevni sobi sedežno vsaj 1,2 metra stran od steklene stene oz. izhoda na teraso, tako da mu lahko žena v vsakem trenutku prinese pir tja.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Swingerstvo oz 'odprto razmerje' nihče na alterju ne prakticira ?
Tako dobita oba svojo 'dozo', posebej ali skupaj.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.352
2.280
113
Dokler časa ne probaš v rito ne veš nič...:valjamse:

Dati ali kot dobiti? Ker j.e.b.a.l. so me kar nekajkart. V litijski firmi še zmerom. Pač držim :)

Vsi, ki ste proti kurbariji, ste fous:p

Ne vem no, sam žene, ne bom prevaral. Pa ja nimate ženo kot avto, ki ga je treba zamenat vsake 2 leti? Pa tudi če bi bila v okvari ne.
Za polete iz cveta na cvet so mlada leta, potem pa le izbereš in se odločiš.
Za vas mladce pa tole: F.u.k. izgubljen, NE povrne se noben!
Skoraj bi pozabil. Priznam, da sem varal soprogo. In javno priznam, da je bila Desanka Šakić.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Sami moralni janezi, ko bi vi vedeli kolikokrat vas zene prevarajo. Ampak jebiga, janez mora biti vedno cagav, ker hlace nosi doma zena in bohnedaj, da drugo sploh pogleda. Nic hudega. :fredi:
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Tako je, sami moralisti. Nekateri bi, pa nimajo jajc, zato so foušni tistim ki si upajo in jim uspeva. Kot sem že napisal, če je žena zadovoljna in zadovoljena ni problema ... kar ne veš ne boli ... Življenje je prekratko da bi se obremenjevali, prehitro si star ali/in bolan. Uživati je treba kolikor se da, le da ob tem ne sme trpeti družina. :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: ALTF4 in Gatto

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.352
2.280
113
Sic!
Sami tisti, ki mislijo da lahko zapecajo katero koli.
Ja, pa njihova žena tudi zapeca kakšneka. Boljšega od nih, ki nima takega egota. Kakšnega Muslima, kakšnega ki ga ima, kakšnega ki lahko.