Stanovanje za skrivna srečanja

Dygscxpixm

Fizikalc
2. jun 2009
396
70
28
Sončna Štajerska
KSZ...

Jasno, da ljudje nismo narejeni za monogamijo.
Ne ženske in ne dedci.
Ampak če si poročen, si poročen.
Ali si karakter ali si pa potuhnjen pezdetek.
Takole, recimo, je o tem menil legendarni Lemmy (ki je nabrisal več kot 2000 žensk).


- "I like chasing women, that's what I like.
Most people get married and then they chase women also, and this is not honest.
And I'm an honest man - I like to chase women, I'm not going to get married.

If I was gonna get married, I'd get married and I would never go with another woman except my wife."

Če sta oba v zvezi dovolj odprtega duha, je opcija, da imata odprto zvezo.
Ampak to je bolj redko, večina se dela zveste, potem pa tu in tam še kako na skrivaj nabrišejo.
Po mojih opažanjih take sorte folk tudi sicer v življenju nima neke integritete, tudi na drugih področjih so potuhnjeni pezdetki.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Po statusu sem kot Lemmy (RIP), naceloma tudi sam porocenih ne tipam, ne bom pa zahteval certifikata, ko postane vroce. Vecina je postenih, ce se zlaze in ne porajtam, ni vec moj problem. Alfajaneza ne bom obsojal. Prvic ga ne poznam, drugic imam dosti svojih problemov. Vecina tega ne prizna in si lajsa duso z iskanjem napak pri drugih. Bistvena je diskretnost, ki jo lepsi spol precej bolj ceni kot mi zato se umikam. Imajo radar za te stvari.
 
  • Všeč mi je
Reactions: axeton in lanos

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Jaz se tudi strinjam, da ni fer bit poročen in imet ljubico.
Jaz imam trenutno dve in obe vesta druga zta drugo. taklo že v začetku vzpostaviš da pač tako je in da nimata nič bit ljubosumne
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz se tudi strinjam, da ni fer bit poročen in imet ljubico.
Jaz imam trenutno dve in obe vesta druga zta drugo. taklo že v začetku vzpostaviš da pač tako je in da nimata nič bit ljubosumne

Ha ha, seveda si proti, saj tako jih manj zate ostane. :valjamse:
Bravo, ti si pa majster. :valjamse::valjamse:
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Pač sm povedal že prej. Sej se pogovarjaš ane. Pa v resnici imam tri sam se nisem hotu hvalit :D Pač vsem povem da nimam časa za njo ker sm z durgo zmenen in tako naprej. Ljubice dve naeknrat ne. sm mel pa vse tri v 24 urah :p
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
1522776899110.png
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
Če bi bla ena prava in truda vredna nebi niti pomislil na drugi dve in zanjo skuril vso energijo. Pa ne mislim samo fizično. Tako pa od treh skupaj pol qrca. Da se vam da. Zato da si pol car pred narokometači.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ko bom jaz spoznal eno in edino bo tudi samo ona ostala. O takrat mi je pa vseeno in pač porabim vsako ko to nucam oz one mene. Ne rabim se jaz hvalit samo pač povem kako mam jaz to zrihtan.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa si kej umiješ mašinerijo, ko greš iz ene na drugo? Mislim, ker si pač ljubitelj komunalnih zadev pa to?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja - komunalnih zadev a ne. Saj smo imeli pred par meseci debato o tem.