Stanovanje za skrivna srečanja

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
... kako?? Enostavno. Da ne boš še ti svoji skrivni ljubici otroka rinu dojit, ko jo boš hotu še... dingl dongl :evil:
ravno v tem primeru bo morala dojiti da bo lahko še naprej "dingl dongl" če je recimo pravi kristjan, ki ne rabijo kontracepcije... za bolj normalne pripadnike človeške rase to niti ni problem... (izvzemši kakšne alergije in podobne reči, ki preprečujejo normalno uporabo kontracepcije)
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Še en majhen prispevek od mene:)
Seks ne ubija, čustva pa.
Zatorej seksajte neovirano, kadar in s komer hočete, pazite le na to, da ne ubijete njegovih čustev. Toliko že morate vedeti o seksualnem partnerju, kaj čuti do vas, da ga ne ubijete.
Če pa že enkrat ga, potem povratka ni. Je samo še seks, dokler je organsko sprejemljivo.
Tukaj cerkev, feminizem, karkoli že, nima dosti vloge.
Pa fajn bodite :p
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.242
113
Uporabnik Mamca je napisal:
Toliko že morate vedeti o seksualnem partnerju, kaj čuti do vas, da ga ne ubijete.
Če pa že enkrat ga, potem povratka ni.

Nedvomno - Stefan Cakić je to sprobal

Uporabnik Mamca je napisal:
Je samo še seks, dokler je organsko sprejemljivo.

Razpad trupla je kar problematična zadeva ja.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Še en majhen prispevek od mene:)
Seks ne ubija, čustva pa.
Zatorej seksajte neovirano, kadar in s komer hočete, pazite le na to, da ne ubijete njegovih čustev. Toliko že morate vedeti o seksualnem partnerju, kaj čuti do vas, da ga ne ubijete.
Če pa že enkrat ga, potem povratka ni. Je samo še seks, dokler je organsko sprejemljivo.
Tukaj cerkev, feminizem, karkoli že, nima dosti vloge.
Pa fajn bodite :p
To je to. Jaz to dam mojim ljubicam redno vedit. Čustev ni
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To pa tudi jaz verjamem, da tu čustev ni. Oz. so zelo groba.
Da bi meni šel nekdo šarit tam zadaj za repom, ga ulijem da naredi saltomortale z mesta!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
A misliš da mu ljubice delajo "rimjob" na zahtevo? :)
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
On je bolj šank ljubimec... poznamo take. Polno ljubic ima, v petek zvecer pa tebe klice, ce mas cajt za pivo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če imaš tri punce naenkrat - pa da še one vedo ena za drugo, tu čustev pač ne more biti. Še bolj pa verjamem, da so to zgolj mokre fantovske sanje. :valjamse:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sicer je pa pri študentih lahko marsikaj mogoče (od nekje imam misel, da je Turbo nekak študent ... ? ). Tisti tičji futer ki ga študentje zobljejo, lahko dela čudesa. :aplauz:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Na faksih so precej široka stopnišča ... zakaj?
- Zato da se fantje ne zataknejo kje, medtem ko hodijo po njih :fredi:. Saj veste ... na mladini VSE stoji. :valjamse::valjamse:
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ojla druščina, ker sem srečno poročen in imam za zraven še eno deklico sem za lažje in prijetnejše druženje najel sobo. Ta rešitev sicer deluje, sam moja gorenjska dušica to težko prenaša, ker je cena kar visoka. Zanima me, če je še kdo pripravljen it v takšen najem z mano, da zmanjšam stroške in da prostor ne bo večino časa sameval.

Lep pozdrav vsem,

PS: vsi moralisti, cerkveni zanesenjaki in ogenj ter žveplobruhači, ni vam treba odgovarjat, ker vas bom itak ignoriral...
Kaj novega? :cool:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja ... če si še vedno npr. tako srečno ... poročen ?
Paaaa, .... če si še vedno sam tam notri, oz. kako laufa ta španovija in če je še za koga platz. (mene sicer še ne žuli tisti prstan preveč, res je pa, da imam stalno polne jajčke ... :norec:)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ja ... če si še vedno npr. tako srečno ... poročen ?
Paaaa, .... če si še vedno sam tam notri, oz. kako laufa ta španovija in če je še za koga platz. (mene sicer še ne žuli tisti prstan preveč, res je pa, da imam stalno polne jajčke ... :norec:)
Pa še druga ideja. Daj oglas v časopis in družbene medije: "Hitro, ugodno in poceni vas po.fuka salon Demz". Boš videl, da ne boš mogel jajčk sproti pumpati. :cool: