Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Bom kopiral eno misel...

Si predstavljate anarhistični tabor z zakritimi obrazi in kapucami na glavah ter njihovo blokado policijske postaje?????Vsem desnim bi se utrgal film, Noratv bi poročala samo še o tem, Janša bi twittal o državnem udaru poblaznelih levičarjev, skliceval bi se na zakonodajo, ustavo, .....skratka v državi bi bilo obsedno stanje.
Sedaj, ko so to isto naredili uniformirani desničarji??
Nič, jutri bodo že vsi pozabili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in Gatto

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.411
632
113
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Daj ne delaj se pametnega. Vsak, ki ima kaj izkušenj s policijo ve, da če jih kličeš, bodo prišli in poskušali nekomu uturiti kazen.
Letos je otrok padel s kolesom. V bolnici je sama sestra položila v usta: "na dvorišču si se peljal in si padel". Ker sicer bi morala narediti prijavo in fasali bi kazen, ko bi se policisti primajali. Vem za konkretnega odraslega ,ki je po padcu s kolesom zaradi luknje na cesti šel v bolnico in se narobe izrazil, da je za tolažbo dobil kazen zaradi "neprilagojene hitrosti". To sem ti pa že tako pisal, da so prišli krajo "preiskovat" dva tedna po prijavi. Za statistiko.
Tu se je policist sam izpostavil in ni upošteval razdalje med osebami, ki niso iz istega gospodinjstva. To je policija tiste dni kontrolirala. Zakaj točno ga ne bi kaznovali? Ostale smrtnika pa bi... Še v službi je bil, ko bi naj bil za zgled.
Ob bedarijah ki jih pises se ne rabim delat pametnega, ker tudi kot podpovprecno inteligenten policaj ob tebi izpadem genij.

Kot prvo: ce bi otrok z biciklom do smrti povozil xy osebo na javni cesti, ne bi nihce placal kazni. Ker otroci niso kazensko odgovorni (ne ne prenasa se to na starse (kar ne velja za odskodninsko odgovornost)). Ni zakaj pa se kdaj.

Za krajo ki so jo prisli preiskovat dva tedna po prijavi lahko jutri podas ovadbo za nevestno delo na oddelek za pregon oseb s policijskimi pooblastili SDT.

Preberi si odlok vlade o omejitvahin za koga veljajo. Naj ti namignem - ne veljajo pri opravljanju policijskih nalog. Preventivna dejavnost je del policijskih nalog. Tko da jaz sem za to da zdravstvena inspekcija zadevo obravnava in nato ob ustavitvi postopka zaracuna stroske prijavitelju.

da nej ne pametujem je reku.

a z bmwjem si se ze sel peljat? Hitrost.press
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Kje je zdaj skrbavti Tonin ki je na parlamentarni seji modro predlagal kako bi Vardiste vkljucil v vojsko in policijo saj so koristni?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Ne, huje je to, da neki zamaskiranci vdirajo na policijske postaje itd, minister Hojs se pa ukvarja s policistom ki se je z obcanom slikal.

Kokr mi je desna opcija blizu so s tem Hojsom zadevo zavozili v 3PM. Pa nobena leva vlada ni takih podkvalificiranih kadrov nastavila kot si je to privoscila ta v tej rundi.
To si napisal. Od bobnarjeve je bil tudi podkvalificiran pa si bil tiho.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Pred mescem dni ni govoril o nobenem sankcioniranju, ampak o ideji kako jih vkljucit v vojsko in policijo.
To se mu je kot rookiju zareklo, kako mu lahko to zameriš? IMO je imel tremo.
Saj tudi onemu levaku nismo zamerili, ko je rekel, da bomo kapitaliste z bajoneti sterali v morje...toliko že moraš bit pošten do obeh strani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
a z bmwjem si se ze sel peljat? Hitrost.press
Zmanjkalo idej po bedarijah, pa si v želji, da še kaj zapišeš zamenjal znamko avta. Malo se potrudi.
Prijave o nevestnem delu si delajte sami. Mi iz realnega sektorja smo navajeni, da nam ob nevestnem delu stranke obrnejo hrbet in si brez dela. Pri posvečenih državnih organih to pač ni možno. Zaupanje v njih med ljudmi pa pada. Ker delajo dobro?
 

superfly

Majstr
12. feb 2008
921
290
63
Bom kopiral eno misel...

Si predstavljate anarhistični tabor z zakritimi obrazi in kapucami na glavah ter njihovo blokado policijske postaje?????Vsem desnim bi se utrgal film, Noratv bi poročala samo še o tem, Janša bi twittal o državnem udaru poblaznelih levičarjev, skliceval bi se na zakonodajo, ustavo, .....skratka v državi bi bilo obsedno stanje.
Sedaj, ko so to isto naredili uniformirani desničarji??
Nič, jutri bodo že vsi pozabili.

Še jst eno:

"Si predstavljate odziv Hojsa na Twitterju če bi se na PP podalo 20 kolesarjev in zahtevalo pojasnila?"

Posrečena. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto in sajkek

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Kaki otrok je to haha
 

Priponke

  • FB_IMG_1590058823333.jpg
    FB_IMG_1590058823333.jpg
    61,8 KB · Ogledi: 190