Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Policija prosi, da jim sumljiva ravnanja čim prej prijavite na številko 113, ali pa na anonimni telefon 080-1200
Ja....dejanja ki so se resnično zgodila....ne da si izmisliš bombo in pol slovenije v luft dvigneš....pol pa dojamejo da ni bilo res.... Hmmmm
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Ja, bile so verbalne provokacije. Varda je okupirala policijsko postajo.

A misliš, da bi se bližnje postaje odzvale na morebiten klic na pomoč in poslale svoje fante?
A to me resno sprasujes?
Sej se ne odzovejo postaje...OKC odredi da morajo it (pa itak gre vsak sam od sebe ce je klic na pomoc)

ce je zadeva vecja, vodja izmene OKC dvigne telefon, poklice OKC GPU in dobi pomoc al iz LJ al pa iz sosednjih uprav.
 

B81

22. jul 2007
34.272
8.816
113
Dobro je, na koncu so si skoraj roke dali.... sicer pa so imeli srečo. Če bi na tele naleteli, se ne bi tako končalo :aplauz:

HK4CAUHMFND3FG542KNNKSNSWY.jpg
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Apollo8 in McGiver

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Ne bi rekel. Je kar desna zadeva. Pride pa bolj prav levici, ja. Ker so nekateri desničarji pač tako glupi, da ne znajo razmišljati malo globlje.
Ne blamiraj se. Šiško je produkt levice tako kot Jelinčič. Ne moreš broza v višave dajati. Tisti begunci so samo da folk misli kako se obema gre za nas ampak vse skupaj je farsa.
Za policaje pa sem napisal. Seveda ne velja za večino ampak manjšina meče črnino nad policijo zadi političnih igric. In tudi tukaj prednjačijo levičarji.
 
  • Haha
Reactions: bizi

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Eden iz naših krajev je precej zagret vardist in nekako je moj prijatelj na FB, tako da imam kar nekaj takega materiala na vpogled. Po poklicu je varnostnik. Iz objav je očitno, da uspejo za vsak tabor dobiti neke nove člane. Ne vem pa, koliko jih vmes odpade, ker se jasno s tem ne hvalijo.
Varda je rezultat mnogo dejavnikov. Od vzgoje v prejšnji državi, kjer se je poveličevalo človeka, ki je v mladosti nastavljal bombe in zanikal državne organe in sodišče. Do tega, da se že leta trudimo preko zakonodaje narediti policijo brezzobo. To je trend v celi Evropi. Seveda tako dobimo manj primerov, kjer policist zlorabi svoj položaj in naredi škodo nedolžnemu človeku. Kar si seveda tudi želimo. Naši sodniki ne upajo odločati po splošnih načelih zakonodaje. Mora biti striktno prepovedano, potem si upajo člen uporabiti.
Sami po sebi ti niso prav nevarni, ker dvomim, da ti dedi v resnici spoštujejo kako avtoriteto. Tudi, če je to sam "Vojvoda". Pravijo, da bi radi pomagali policiji na meji. Zakaj hudiča se tisti mlajši ne zaposlijo v policiji? Verjetno predvsem zato, ker je za večino njih vsakodnevna služba vseeno nekaj, kar si ne želijo. Po mojem je notri večina takih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: splash

superfly

Majstr
12. feb 2008
921
290
63
Ok modus operandi je že lahko podoben...da bi pa "šiškovce" hotel povezat z SDS (na kar malo nakazuješ?) pa pač ne bo šlo....

Naj jih zrihtajo ASAP (ne NSDAP) :)

Če Velikemu vodji vardisti ne bi ustrezal, bi jih po tem incidentu pozaprl. Komplet represivni organ je pod njegovo kontrolo. Tako pa se vidi kako Šiškotu raste grebenček zadnje čase. Kot da mu nihče nič ne more. Ali pa nič ne upa...
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in Gatto

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Če bo zanimanje za vardo upadlo, se bo Šiško že potrudil, da pride za nekaj časa v zapor. Vsi pomembni "heroji" prejšnjega stoletja, so bili nekaj časa v zaporu: Hitler, Broz, Lenin... Slovensko pravosodje ga bo težko obsodilo na neko dolgo kazen. Če mu sedaj raste greben, tudi on ve, da bodo pri hitrosti našega pravosodja postopki šele nekoč v prihodnosti, ko bo že nekdo drug na oblasti. Mislim, da bo Šiško pred volitvami naredil stranko ali "listo" (bolj moderno) in lepo kandiral v parlament. In mogoče pobral glasove od Jelenčiča, ki se je že malo upehal. Z malo sreče bo dobil do 10 %. Tudi Jelenčič se je med osamosvojitveno vojno šel podobno vardo. Nekje je bil en posnetek. Zgodovina se ponavlja, principi se kopirajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Eden iz naših krajev je precej zagret vardist in nekako je moj prijatelj na FB, tako da imam kar nekaj takega materiala na vpogled. Po poklicu je varnostnik. Iz objav je očitno, da uspejo za vsak tabor dobiti neke nove člane. Ne vem pa, koliko jih vmes odpade, ker se jasno s tem ne hvalijo.
Varda je rezultat mnogo dejavnikov. Od vzgoje v prejšnji državi, kjer se je poveličevalo človeka, ki je v mladosti nastavljal bombe in zanikal državne organe in sodišče. Do tega, da se že leta trudimo preko zakonodaje narediti policijo brezzobo. To je trend v celi Evropi. Seveda tako dobimo manj primerov, kjer policist zlorabi svoj položaj in naredi škodo nedolžnemu človeku. Kar si seveda tudi želimo. Naši sodniki ne upajo odločati po splošnih načelih zakonodaje. Mora biti striktno prepovedano, potem si upajo člen uporabiti.
Sami po sebi ti niso prav nevarni, ker dvomim, da ti dedi v resnici spoštujejo kako avtoriteto. Tudi, če je to sam "Vojvoda". Pravijo, da bi radi pomagali policiji na meji. Zakaj hudiča se tisti mlajši ne zaposlijo v policiji? Verjetno predvsem zato, ker je za večino njih vsakodnevna služba vseeno nekaj, kar si ne želijo. Po mojem je notri večina takih.
Pepe , te vardisti so nevarni najbolj sami sebi. Poglej jih? Kako naj se takšni zaposlijo v policiji? Za zaposlitev v policiji rabiš potrdilo o nekaznovanosti in verjemi, da takšno potrdilo dobijo redki. Če sploh kdo od njih. Potem rabiš še neke fizične teste narediti. Zdej pa poglej posnetek, kako "kamerman" in ostali pihajo, kot stare lokomotive pri sprehodu skozi gozd. Da o raznih njihovih izjavah niti ne govorimo. Ni veliko "bistrosti".
Se pa strinjam z ostalimi, da bi bilo potrebno to zadnje dejanje v policijski postaji drugače rešiti. Skupaj sklicat vse možne policaje, pa s pendrikom po hrbtu.
Ne vem, men se vse skupaj zdi, kot da se neki otroci igrajo vojne v kombinaciji z nekim planinskim društvom oz. taborniki. Al pa tisti airsoft "specialci". Po koncu igranja, pa na čevapčiče in pir.
 
  • Všeč mi je
Reactions: superfly

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
..... Z malo sreče bo dobil do 10 %. ....
Daj premisli te procente še enkrat, pol pa še poglej rezultate lokalnih in državnozborskih volitev na katerih je Šiško že kandidiral. Mimogrede svojo stranko že ima dolgo! Vse kar bo nad 1% je zanj čista zmaga, za Plemenitega pa tudi.
Z malo sreče se bo na naslednjih volitvah nabor strank malo popucal, da pridemo v neko normalno stanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in cappy

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Volilno telo je dokaj nepredvidljivo. V slabih časih , ki bodo gotovo sledili koroni, bo priložnost za stranke z močnim nacionalnim nabojem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Volilno telo je dokaj nepredvidljivo. V slabih časih , ki bodo gotovo sledili koroni, bo priložnost za stranke z močnim nacionalnim nabojem.
hmmm ... kaj pa imata skupnega korona in nacionalni naboj?? Volilno telo je dokaj predvidljivo.
Ko bo virus covid zopet udaril, se bomo borili z migranti, Hrčki..... ?