Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.696
6.262
113
Disclaimer: nisem videl posnetka, menda pa je taka zalost od policije da bi vecina najraje postajo zaprla
 
so meli vaje baje v Sl. Bistrici..Policaji se zaklenili v postajo... svašta. Specialci bi jih morali ene 10 tak nalomit, da si nebi upali vojaške škornje obut...tako pa naša vojska in policija očitno smeh.

poglej iz drugega vidika..če gredo tile med policiste, če bodo varovali mejo...slovenski carabibieri.

drgač pa se pridružujem mnenjem
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
šiško je s tistim priporom/zaporom samo še večje veselje dobil. očitno brezdelneži, ki tudi če jih mal zaprejo, nič ne izgubijo. Drugače si to ne znam razlagat.

Meli si baje piknik pri enmu, ki je enako problematičen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in cappy

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
A lahko prosim policija dokončno naredi red okoli teh provokatorjev? To več ni normalno, da se na tak način delajo norca ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.599
252
113
sicer res cudno, da se pustijo takole nadlegovat. kaj majo tisto pistolco za okras za pasom? enega v koleno pihne, po 3 opozorilnih seveda, pa se bojo umirili. pa tud specialci niso slaba ideja. sam kaj ko ne znajo nic off-the-record narest.

mislim da vlada nebi smela dopustiti da se tkole delajo norca iz njenih organov.

banda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.458
113
Na začetku sem si še mislil ok...neki domoljubi....

Sedaj pa so jim zrastla krila pa nek mix med AW in bullyi...

Bv...čimprej pospravit....taki če izbruhne kak konflikt bi prvi sranja delal na terenu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in McGiver

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Problem je, da imamo družbo, ki je izrazito proti vse "represivnim" organom, kjer se otrokom že v otroštvu govori samo kakšne "pravice" ima, kjer se nihče ne sme nikogar niti dotakniti. Nažalost to izkoriščajo tudi taki, kot so tile "vardisti".