Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.499
260
113
ja nič a ne. Pustimo da policija opravlja svoje dejavnosti.

Če bi jim pa varda pri tem tako zelo rada pomagala, je pa dobrodošla, kot vsak civilist, ki lahko prijavi kaznivo dejanje ilegalnega prehoda meje.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.703
113
blizu močvirne prestolnice
Policija ne opravlja svojega dela, prvič je že čisto politično prestreljena, drugič jih je premalo. In ja, bojimo se za svoje otroke ne za sebe. Pojdi v kakšen geto na Zahodu, če si upaš.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.640
3.522
113
Dejstvo je da drzava NE varuje meje. Poglej madzarsko mejo, potem pa naso mejo. In ce ti to ni dovolj, se vprasaj, zakaj sta Italija in Avstrija ponovno kot v prejsnjih casih uvedla nadzor na meji proti Sloveniji, Avstrija ima se ograjo. Dejstvo je, da nas ta (in prejsnja) vlada pocasi in zagotovo izkljucujejo iz Schengena! Dejstvo!


Se eno dejstvo - glavni mediji o tem molcijo...

Zato nujno rabimo samoobrambne mehanizme in sem spada varda!

Dejstvo je tudi da meje ni pred čim branit. Hvala qrcu je nekaj redkim pri nas to še jasno in še nismo in še nekaj časa ne bomo mađarska. K njim nihče noče, marsikdo pa želi ven. Lahko pa vardo porabimo za ograjo podret. Če jo je vojska postavla, naj jo maškare podrejo. Fleksarco menda znajo držat.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dejstvo je, da - mejo je treba branit, pa četudi za nič . Če pa ti misliš drugače, si pa kvizling, prodana duša itd .. , skratka izdajalec, izgini ven iz naše državice in ne troši naših resourcov.

Kot sem že nekje zgoraj omenil : Fant ni fant, če ni bil vojak !
To mi je mama razložila ko sem bil star 8 let in definitivno drži.

Tudi v življenju se to odraža. Če ti ni za varovati lastne države, ti ni tudi za lasten dom. Torej si navadna pićka, ki komaj čaka, da jo bo prvi mimoidoči nategnil. :mad:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.499
260
113
Policija ne opravlja svojega dela, prvič je že čisto politično prestreljena, drugič jih je premalo. In ja, bojimo se za svoje otroke ne za sebe. Pojdi v kakšen geto na Zahodu, če si upaš.

na sreco nimamo getov, razen nekaj ciganskih zaselbin, ce je to sploh geto. in dokler bo tako, verjamem da dela policija po svojih zmoznostih. Amapk spet, geti nastanejo ko se skoncentrira nekaj 1000 tujcev v majhno obmocje. dvomim da je to sploh mozno v sloveniji. ne opazam tako mnozicnega pritoka tujcev.

za otroke se ni treba bat. se vsaka generacija se je prilagodila razmeram.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Takole grozi v €U parlamentu šarčeva bolgarsko makedonska poslanka.
Da bo šla ponoči in nenapovedano med ilegalce na bosansko hrvaški meji.
To je zrelo za pregon, aretacijo in najmanj pol leta kot so zaprli Šiškota
 

Priponke

  • IMG_20200215_200340.jpg
    IMG_20200215_200340.jpg
    272,4 KB · Ogledi: 170

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Bo šla v uniformi?
Bo organizirala še več poslancev, ki bodo vsi nosili uniforma?
Bo nosila (fake) orožje?

Ali bo zgolj pregledala delovanje policije, če je skladno z deklaracijo o človekovih pravicah?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.309
9.057
113
Enim na levici je zameglilo um, sploh ne zmorejo sprocesirat, kaj je Tonin dejansko povedal. Bolna scena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.309
9.057
113
glej ded je rekel in nato pojasnil, ampak ni bilo dovolj, potrebno je bilo 100x vprašat in držat za besedo..pač odvisno kolk kretena si in sprašuješ in se obešaš na vejice. Samo to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in B81

B81

22. jul 2007
34.413
8.909
113
V resnici so rekli, da bomo te kapitaliste s bajoneti porinili v morje. To vidis, to je strah v kosti, noben niti ponovit ne upa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
bemodile da sem dons gruntal kam si poniknil. to bi moralo bit tvoje najplodnejše obdobje. bedarij jja in njegovih ogromno, linkov kar jih češ... :evil:


no kakorkoli - sam das zdrov! :rockon:
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson