Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Dobra hehe.... pa še zares: ko pride do nelegalne osebne premoženjske koristi na podlagi koriščenja določenega položaja se pa res pogovarjamo o korupciji.
 
Vas kar malce strese po životcih :evil: , kajne, ko takole vidite zvezdo. Tako kot Hudobin Potepin, ko je videl križ na steni v bajti pri Krišpinu:valjamse: .

strese glih ne, vidim pa precej "rezultatov", ki jih je mišljenje in mentaliteta zvezde sproducirala. Recimo prodaja Gorenja (pa že prej hiranje in iskanje sredstev doma namest iskanje rešitev v tujini (kar nekaj poslovnih partnerejv je šlo stran...)), štrajk pošte, premogovnik ki koplje premog, proizvaja štrom, pa vse skup posluje z minusom, pa še in še

nimaš kaj zvezda zmore čudeže...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, Petrol npr. , ki predvsem prodaja za šankom od rožic za osmi marec naprej, pa sveč itd, bencin si pa by the way mimogrede sam natočiš.
Tako si mislil, kajne :D .

"Nimaš kaj, marketing zmore čudežeeeeeee ... " ( :valjamse: :valjamse: :valjamse: )
 
Ja, Petrol npr. , ki predvsem prodaja za šankom od rožic za osmi marec naprej, pa sveč itd, bencin si pa by the way mimogrede sam natočiš.
Tako si mislil, kajne :D .

"Nimaš kaj, marketing zmore čudežeeeeeee ... " ( :valjamse: :valjamse: :valjamse: )

Ja ampak marketing česa? To je tisto. Pust pumpe, poglej recimo Mercator, Spar itd... Ali pa sploh Merkur..... Vse ali v imenu profita, ali pa v imenu slabih pufov
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Lepo gor ali dol, tako pač poteka lobiranje & politika in mi potrebujemo ljudi, ki bodo tako delovali v dobro Slovenije in Šarec pač ni eden od njih.

ja sej imamo profi lobiste.

mater mi grejo kr kocine pokonc, da sploh obstaja ta poklic. in to legalno.

sej o tem govorim. mogoce je pa preposten, da bi tam s tistimi lobisti cvekal in jim v rit lezel.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
ja sej imamo profi lobiste.

Yeah sure:aplauz:

mogoce je pa preposten, da bi tam s tistimi lobisti cvekal in jim v rit lezel.

:valjamse: To bo to ja :aplauz:

In to zdaj v bistvu izvajaš točno to, kar sem napisal par postov nazaj...

A bomo sedaj spet bolj papeški od papeža in bili veseli, da je Šarec tako nesposoben in nespoštovan s strani tujih državnikov (pa pustimo sedaj njegovo nedokazano osamljeno tavanje po hodnikih, dejstvo je da ga ne jemljejo preveč resno), saj tako vsaj ne lobira kot večina drugih v dobro svoje države? Meni ni do tega. Ljudi pošiljamo v svet zato, da kaj naredijo za nas doma in državo samo kaj pozitivnega in ne zato, da se držijo zase ali pa celo ostajajo doma, mi pa vlečemo kratke slamice v primerjavi z drugimi državami.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Vem, da obstajajo profi lobisti, nisem se zato smejal, ker jih kao nebi bilo.

Ok, super, da imamo takšnega predsednika vlade kot ga imamo, drugim državam se lahko kolca po takšnih politikih kot je on, tako poštenega pa to :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Ja, Petrol npr. , ki predvsem prodaja za šankom od rožic za osmi marec naprej, pa sveč itd, bencin si pa by the way mimogrede sam natočiš.
Tako si mislil, kajne :D .

"Nimaš kaj, marketing zmore čudežeeeeeee ... " ( :valjamse: :valjamse: :valjamse: )
Ti bos hoces/noces moral pogledat dokumentarca Bancna luknja na YT. Do takrat ne bos nikoli na sredini, vedno bos zivel v zmoti in bos rdeca kapica v oceh mnogih (si upam trdit). Po ogledu bos vsaj rekel: JJPMC.
 

TopZoki

Zelenc'
17. jun 2016
26
5
3
Vidim da je Varda zanimiva za Reuters..

So pa zdaj res lepo obleceni in uniformirani, sodec po slikah si lastijo tudi 7 novih replik kalasnika.. Zgleda so neki denarci zaceli pritekat ali pa je clanarina preklensko draga..
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ljubljana kriči, da je prepovedano se samoorganizirati :nigladek: . Kdo je to prepovedal? Nesposobna država morda?
Bi bilo morda bolj primerno prepovedati "nesposobno državo", ki prepoveduje samoobrambo lokalnih prebivalcev, kjer se ji niti ne sanja, niti je ne zanima nevemkoliko, kaj jih je prignalo do samoorganiziranosti? In to po 70 letih blagostanja in popolnoma brezskrbnega življenja?

Slovenska država je smejurija. Vse kar naredi, je kontra prebivalcem. Lepo bi bilo doživeti čas, ko bi sodili aktualne politike zadnjih 28 let za veleizdajo.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Po tvoje se pravi ni prepovedano se samoorganizirati.
Kaj je torej narobe s ISIS borci? Samoorganizirani so :) Pravijo da se država (katerakoli že) ne zna braniti, zato hočejo svojo?
 
  • Haha
Reactions: Matey

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Prepovedano se je samoorganizirati? Kaj, ne vem katero leto je...?? 1945? Ali bolje, 1950? Ste znoreli vsi?

Ti če boš take pisal....ne vem no... speechless @ 5.40
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Po tvoje se pravi ni prepovedano se samoorganizirati.
Kaj je torej narobe s ISIS borci? Samoorganizirani so :) Pravijo da se država (katerakoli že) ne zna braniti, zato hočejo svojo?
No ja, pri nas ne deluje država, če sama skupaj s pravosodjem in policijo krši zakone. Zakaj za vraga morajo jaz čakati na meji oni pa kar tako hodijo čez?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja - ne vem no, država si lasti neke privilegije oz. naloge, kasneje jih pa ne opravlja. Osnovna naloga države je varovanje svojih meja.

Kje so graničarji?

Ker država ne izvaja svojih nalog - kaj sedaj, se moram pustiti kriminalcem ki me ogrožajo, kar ubit? :nigladek:
Ni šans, če mi kdo takole pride na moj vrt, ga odvadim tega z navadno kruco! Pa če se Ljubljana na trepalnice postavi.

Za prehod preko državne meje so mejni prehodi. Še navaden kočevski medved ne sme kar tako tacati po svetu, se mu hitro odredi odstrel.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Ja - ne vem no, država si lasti neke privilegije oz. naloge, kasneje jih pa ne opravlja. Osnovna naloga države je varovanje svojih meja.

Kje so graničarji?

Ker država ne izvaja svojih nalog - kaj sedaj, se moram pustiti kriminalcem ki me ogrožajo, kar ubit? :nigladek:
Ni šans, če mi kdo takole pride na moj vrt, ga odvadim tega z navadno kruco! Pa če se Ljubljana na trepalnice postavi.

Za prehod preko državne meje so mejni prehodi. Še navaden kočevski medved ne sme kar tako tacati po svetu, se mu hitro odredi odstrel.
Nope, ne pretiravaj. Poklicat moras policijo ali si mogoce ti varuh reda? Ce si pa slucajno zastihan, pa naj kdo drug poklice. To se morate v naprej zmenit, kdo bo klical. Nekdo pac naj poklice.
/sarcarm mode off (ce kdo crnega humorja ne razume, smo le na alteru...)