Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Gre bolj za manire kot kaj drugega? No pustimo to, da gre seveda za veliko več kot manire ampak recimo da je zavoljo tega primera res bolj v tem point - te manire Šarca so tako v p33sdi, da po bruseljskih hodnikih kar sam hodi. In s tem najverjetneje ni bilo mišljeno da je sam samcat, brez varnostnikov in izgubljen ampak sam kot ne v družbi pomembnejših EU politikov s katerimi bi lahko rekel kakšno besedo ali tri v dobro Slovenije ipd.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ja, k pol bojo bruseljski veljaki kaj drugace gledal na nas.

bo treba prej kaksno vecje narocilo narest v DE ali FR, da nas bo kdo mel z mar.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Gre bolj za manire kot kaj drugega? No pustimo to, da gre seveda za veliko več kot manire ampak recimo da je zavoljo tega primera res bolj v tem point - te manire Šarca so tako v p33sdi, da po bruseljskih hodnikih kar sam hodi. In s tem najverjetneje ni bilo mišljeno da je sam samcat, brez varnostnikov in izgubljen ampak sam kot ne v družbi pomembnejših EU politikov s katerimi bi lahko rekel kakšno besedo ali tri v dobro Slovenije ipd.
Še vedno čakam kako fotografijo, ki kaže kako tava po bruseljskih hodnikih, ker ga nihče ne šmirgla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
sej slike ni, sam novinar clanka ga je opazil.

dedc se se sprdet ne more vec...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.202
113
Izgleda, da si je pri pisanju članka pomagala z informacijami medijev slovenske desnice.

 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Za nakladanje klovna šaraca ... se zanimajo le prazni stoli in ovce v hostah.
71082861_387578885522147_914970309134647296_o.jpg
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
To se zahvali radikalnim levičarskim klovnom ker jih nobeden več na svetu ne jemlje resno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
ja, k pol bojo bruseljski veljaki kaj drugace gledal na nas.

bo treba prej kaksno vecje narocilo narest v DE ali FR, da nas bo kdo mel z mar.

Točno na to in podobno sem imel v mislil s prejšnjim postom. Roka roko umije, dogovor se pa lahko začne med sproščenim klepetom med hojo po hodnikih. A veš to je podobna fora kot izdelava osnutka za sklepanje poslov v lokalu ali gostilni, golf igrišču, itd... Ampak za igralca Šarca je to nedosegljivo, so ga že prebrali.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
hja... roka roko umije?

zame je pa to korupcija.

in to v bruslju? meki demokracije in pravicnosti!
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Roka roko umije v smislu jaz predlagam nek posel, ki je v interesu za mojo državo in omenim pripravljenost na sodelovanje na področju, ki je pa v interesu državi sogovornika je korupcija? Kar tako po defaultu? Daj ne me smejat no.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in tomi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Izvoli, da se malo izobraziš:

korúpcija -e ž (ú)
izkoriščanje družbenega položaja, moči za neupravičeno in navadno nezakonito pridobivanje zlasti premoženjske koristi zase ali za znance: korupcija se širi; obtožbe, očitki o korupciji; boj proti korupciji; preiskava zaradi suma korupcije; korupcija, klientelizem in nepotizem / politična korupcija; korupcija v javnem življenju; korupcija v sodstvu, zdravstvu / Komisija za preprečevanje korupcije [KPK]
// nav. slabš. (moralna) izprijenost, pokvarjenost, navadno zaradi takega izkoriščanja družbenega položaja, moči: korupcija dvora, politikov

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Heh, Ferdo to the rescue.....

Nekaj za nekaj? Pogosto koruptivno, ni pa vedno? Sem lepo nalepil jasno definicijo korupcije ter kaj točno sem imel v mislih s to roka-roko tako da so what?

A bomo sedaj spet bolj papeški od papeža in bili veseli, da je Šarec tako nesposoben in nespoštovan s strani tujih državnikov (pa pustimo sesaj njegovo nedokazano osamljeno tavanje po hodnikih, dejstvo je da ga ne jemljejo preveč resno), saj tako vsaj ne lobira kot večina drugih v dobro svoje države? Meni ni do tega. Ljudi pošiljamo v svet zato, da kaj naredijo za nas doma in državo samo kaj pozitivnega in ne zato, da se držijo zase ali pa celo ostajajo doma, mi pa vlečemo kratke slamice v primerjavi z drugimi državami.
 
Nazadnje urejeno:

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Izgleda, da si je pri pisanju članka pomagala z informacijami medijev slovenske desnice.

Zanimiv članek, čeprav nisem zasledil neke gonje proti hrvatom, vsaj na nacionalnem mediju
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Izvoli, da se malo izobraziš:

korúpcija -e ž (ú)
izkoriščanje družbenega položaja, moči za neupravičeno in navadno nezakonito pridobivanje zlasti premoženjske koristi zase ali za znance: korupcija se širi; obtožbe, očitki o korupciji; boj proti korupciji; preiskava zaradi suma korupcije; korupcija, klientelizem in nepotizem / politična korupcija; korupcija v javnem življenju; korupcija v sodstvu, zdravstvu / Komisija za preprečevanje korupcije [KPK]
// nav. slabš. (moralna) izprijenost, pokvarjenost, navadno zaradi takega izkoriščanja družbenega položaja, moči: korupcija dvora, politikov


torej, Nemec bo izkoristil svojo politicno moc, ce bomo pri njemu narocili nekaj vecjega, od cesar bo imel veliko dobicka, in on bo glasoval za nas v neki zadevi, torej ta glas ne bo zaradi nasih kvalitet, temvec zaradi nakupa, torej eurov.

to zame ni roka roko umije. res ni korupcija po definiciji, vsekakor pa je umazano poslovanje.

sicer pa smo precej off.

edit1: ubistvu govoriva o razlicnih stvareh. sorry...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Lepo gor ali dol, tako pač poteka lobiranje & politika in mi potrebujemo ljudi, ki bodo tako delovali v dobro Slovenije in Šarec pač ni eden od njih.