Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.612
8.939
113
Janši in njegovim se je spet odpeljalo. Limajo neke stare partizanke, namest da bi pomagal kretenu ala Šiško podkurit pod bolano ritjo. Tale Endvašest lima blesarije. Komot bi kdo drug začel limat fotke njigovega vodže kako je romal v Jajce, pa se nam zdi trapasto.

Rešitev bi bila čisto preprosta, glede na Šiškove javne grožnje direktno suverenosri RS bi se tukaj morala vmešat kakšna enota za nacionalno varnost in Šiškotu kje v kaki kleti na Prešernovi mal podkurit pod ritjo. Fantje to znajo. Usran bi lepo izčivkal slehernega bauhija v maskah, potem lepo še njim mal podkurit in bi bil vsaj pred temi bedaki mir, ne pa da je poln twiter neumnosti. Pahor je pa zaskrbljen....
 

B81

22. jul 2007
34.623
9.051
113
Glede na stanje v zdravstvu (kriva cakalna vrsta) te ta primer niti ne preseneti prevec...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po podatkih ministrstva za notranje zadeve je sredi marca letos 40.694 posameznikov posedovalo 132.497 različnih kosov registriranega orožja. Glede na namen uporabe orožje razvrščamo na lovsko, športno, varnostno in zbirateljsko. Kot kaže statistika, največ, 20.474 oseb poseduje orožni list za lov in ima nekaj manj kot 71.900 kosov orožja. Poleg fizičnih oseb ima orožje še 285 poslovnih subjektov, kot so gospodarske družbe in podjetniki posamezniki, ki posedujejo orožje za potrebe dejavnosti zasebnega varovanja (varnost), lovske in športe organizacije (lov, šport), zavodi (gojitev in omamljanje divjadi) in podobno, ki skupaj posedujejo približno 4.600 različnih kosov orožja, od tega največ, 2.383 športnih in 1.929 varnostnih.

kje so šele nelegalni kosi... ne vem, zakaj se dela taka panika

Šiško je za Štajersko in Slovence, sploh ni razloga, da bi se ga bali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.516
3.025
113
Javil se je tudi šarec. Zdaj vsi skrajni levičarji obsojajo kar sami počnejo:valjamse::bruh:
 

Priponke

  • Screenshot_20180904-131431_Twitter.jpg
    Screenshot_20180904-131431_Twitter.jpg
    248,6 KB · Ogledi: 278

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Janši in njegovim se je spet odpeljalo. Limajo neke stare partizanke, namest da bi pomagal kretenu ala Šiško podkurit pod bolano ritjo. Tale Endvašest lima blesarije. Komot bi kdo drug začel limat fotke njigovega vodže kako je romal v Jajce, pa se nam zdi trapasto.

Rešitev bi bila čisto preprosta, glede na Šiškove javne grožnje direktno suverenosri RS bi se tukaj morala vmešat kakšna enota za nacionalno varnost in Šiškotu kje v kaki kleti na Prešernovi mal podkurit pod ritjo. Fantje to znajo. Usran bi lepo izčivkal slehernega bauhija v maskah, potem lepo še njim mal podkurit in bi bil vsaj pred temi bedaki mir, ne pa da je poln twiter neumnosti. Pahor je pa zaskrbljen....
Ni treba tako radikalno - naslednji krog 1. SNL v Ljudskem vrtu pobrat pol južne tribune pa je.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Zanimivo, še posebej tale del:

"
Zavrnjena hišna preiskava
Preiskovalni sodnik je zavrnil zahtevo za hišno preiskavo stanovanja moškega, ki je streljal v izolski bolnišnici, s pojasnilom, da je storilec že mrtev in se kazenski postopek zato ne more nadaljevati.

Lastnik hiše, v kateri je storilec živel, je po poročanju novinarke TV Slovenija Eugenije Carl policistom izročil brzostrelko thompson, ki jo je našel v storilčevem stanovanju.

Hišo, v kateri je živel, je sicer prodal, a je imel pravico do bivanja v manjšem stanovanju."

Thompson je bil verjetno "filmski rekvizit", pištola prav tako?

Jest orožja NOČEM GLEDATI med civili, v nobeni obliki.

Glede na to kakšne izbruhe sovraštva je mogoče občasno opaziti iz skrajne levice (seveda tudi desnice, so velikokrat še hujši), me je lahko upravičeno strah dejstva da se tolerira da imajo taki ljudje orožje.

Glede Šiškota je pa jasno: treba ga je locirati (ne bo težko, danes se je recimo najavil pri Požarju) in poslati specialce da ga aretirajo (ne rečem da je nujno da je to ravno specialna enota, a ne škodi da se pokaže odločnost). Zelo me tudi moti da je ujel vse "strokovne službe" tako z "hlačami dol". Kaj sploh delajo naše obveščevalne službe? Proti hrvatom se niso izkazale, doma tudi ni nič od njih... Da se dobiva tako velika enota ljudi ne bi smelo ostati nepoženo. Kaj če bi se tako trenirali kakšni tujci?
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Zanimivo, še posebej tale del:

Zelo me tudi moti da je ujel vse "strokovne službe" tako z "hlačami dol". Kaj sploh delajo naše obveščevalne službe? Proti hrvatom se niso izkazale, doma tudi ni nič od njih... Da se dobiva tako velika enota ljudi ne bi smelo ostati nepoženo. Kaj če bi se tako trenirali kakšni tujci?

Se dobro, da ima Slovenija alter kjer novinarji dobijo info, ki jih potem objavijo. Sele potem to izvedo SLO obvescevalne sluzbe.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimivo, še posebej tale del:

"
Zavrnjena hišna preiskava
Preiskovalni sodnik je zavrnil zahtevo za hišno preiskavo stanovanja moškega, ki je streljal v izolski bolnišnici, s pojasnilom, da je storilec že mrtev in se kazenski postopek zato ne more nadaljevati.

Lastnik hiše, v kateri je storilec živel, je po poročanju novinarke TV Slovenija Eugenije Carl policistom izročil brzostrelko thompson, ki jo je našel v storilčevem stanovanju.

Hišo, v kateri je živel, je sicer prodal, a je imel pravico do bivanja v manjšem stanovanju."

Thompson je bil verjetno "filmski rekvizit", pištola prav tako?

Jest orožja NOČEM GLEDATI med civili, v nobeni obliki.

Glede na to kakšne izbruhe sovraštva je mogoče občasno opaziti iz skrajne levice (seveda tudi desnice, so velikokrat še hujši), me je lahko upravičeno strah dejstva da se tolerira da imajo taki ljudje orožje.

Glede Šiškota je pa jasno: treba ga je locirati (ne bo težko, danes se je recimo najavil pri Požarju) in poslati specialce da ga aretirajo (ne rečem da je nujno da je to ravno specialna enota, a ne škodi da se pokaže odločnost). Zelo me tudi moti da je ujel vse "strokovne službe" tako z "hlačami dol". Kaj sploh delajo naše obveščevalne službe? Proti hrvatom se niso izkazale, doma tudi ni nič od njih... Da se dobiva tako velika enota ljudi ne bi smelo ostati nepoženo. Kaj če bi se tako trenirali kakšni tujci?

Kak si naiven.

"Vsi" tvoji sosedi imajo orožje, tebe pa je sedaj naenkrat strah...

Pač civili imajo lahko tudo orožje, šport, lov, varnost, ne vem, v čem je problem. Lepo so registrirani in se ve, kdo so. Al je bolje povsem prepovedat pa bodo vsi meli na švarc.

Kriminal pa se itak bolj ali manj dogaja z nelegalnimi kosi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in Gatto

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
kdor se skriva za masko.. Nima dobrih namer neglede na vero izpoved..

Tako tudi ti ki se skrivajo nimajo poštenih namer..
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Kak si naiven.

"Vsi" tvoji sosedi imajo orožje, tebe pa je sedaj naenkrat strah...

Pač civili imajo lahko tudo orožje, šport, lov, varnost, ne vem, v čem je problem. Lepo so registrirani in se ve, kdo so. Al je bolje povsem prepovedat pa bodo vsi meli na švarc.

Kriminal pa se itak bolj ali manj dogaja z nelegalnimi kosi.
Naiven ja..nekateri fantički pač nikoli ne pogledajo iz zavetja svojega mehurčka oz. vate, potem pa trobezljajo vse mogoče..in so seveda prepričani v svoj prav do onemoglosti.;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa - kaj vam je ? !!! Tule že par dni trajbate psa po parni, medtem se pa v ozadju ministerski resorji talajo !

A imate kje pamet?

Konec koncev pa se teh fantov na slikah nihče nima kaj bati, saj so "naši" :aplauz:. A morda vsi tule ki se tako razburjate, morda niste "naši" ?
V ozadju se pa vlada gradi ... :bonk::bonk::bonk: , tepci neumni.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.612
8.939
113
Pa - kaj vam je ? !!! Tule že par dni trajbate psa po parni, medtem se pa v ozadju ministerski resorji talajo !

A imate kje pamet?

Konec koncev pa se teh fantov na slikah nihče nima kaj bati, saj so "naši" :aplauz:. A morda vsi tule ki se tako razburjate, morda niste "naši" ?
V ozadju se pa vlada gradi ... :bonk::bonk::bonk: , tepci neumni.
Teh mandeljcev se ne bojim, nasprotno, režal sem se, da sem skoraj iz stola padel. Sam vseeno, Šiškotu bi morali podkurit pod ritjo, ker tole ima vseeno lahko resne posledice.

Kar se pa ministrstev tiče....ti, ki imaš kao pamet....kaj pa lahko naredimo? Resno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl