Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Kolikšna je verjetnost da so na slikah ene in iste osebe? 95% ?Poglej priponko 23658Poglej priponko 23659
Nobene verjetnosti ni, če imaš kaj možganov..
Torej ste troli dobili s Trstenjakove navodila, da je treba to desničarsko godljo čimbolj pomesti pod preprogo, oz. pripisovati levičarjem ter vsem drugim, samo kvazi desnici (SDS) ne? moram rečt, da si se ti, ki si zadolžen za ta alter forum, tega lotil zelo diletantsko in nespretno. Ne vem, če boš zaslužil za sendvič in sok.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
V sloveniji je 22k+ lovcev pa vsak ima 2-3 puške + pištolo, pa se noben ne vznemirja.

Zaradi 2 zarjavelih nevem ste pa vsi šokirani.
In kje ti vidiš paralele? če si hotel izpasti pameten, ti povem, da nisi..ker si potem pozabil na množico drugih, ki imajo dovoljenje za orožje iz različnih drugih vzrokov, pa veliko je neprijavljenega orožja ipd..če bi spremljal sceno, bi hitro videl, da se večina umorov zgodi z neprijavljenim strelnim orožjem.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
No ja, glede na to, da je Šiško za izstop iz NATO in EU, ga malo težko podtakneš parlamentarni desnici. Vsaj ne v očeh razumnega človeka - je pa res, da je razuma pri nas čedalje manj.
In ker jim je cilj izstop iz evro-atlantskih organizacij... kaj pa če je bil tudi OP na usposabljanju? :evil:
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Čakaj malo-ker imajo v svojem pamfletu napisano, da so za izstop iz EA organizacij, pa so kar avtomatsko levičarji ali kaj? kaj pa 99% drugih tez? to je skrajno desničarstvo, zato se jih pa kvazi desničarji navzven otepajo, naskrivaj pa gojijo podobne ideale.
OP pa ima po mojem druge hobije, kot pa neko zbiranje po blatnih gošah..:cool:
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Nobene verjetnosti ni, če imaš kaj možganov..
Torej ste troli dobili s Trstenjakove navodila, da je treba to desničarsko godljo čimbolj pomesti pod preprogo, oz. pripisovati levičarjem ter vsem drugim, samo kvazi desnici (SDS) ne? moram rečt, da si se ti, ki si zadolžen za ta alter forum, tega lotil zelo diletantsko in nespretno. Ne vem, če boš zaslužil za sendvič in sok.
Haha, kaj se usajas, ce si sam isti. Vedno, ko nekdo napise kaj proti levici, ti napises nekaj proti desnici :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Kazni za tako mini vojsko so kar visoke. Ni mi jasno, kak nacrt ima sisko, da se izmaze. Ce se odmisli orozje, je telovadba v naravi sploh kazniva?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Haha, kaj se usajas, ce si sam isti. Vedno, ko nekdo napise kaj proti levici, ti napises nekaj proti desnici :evil:
Dragi Denis, če si se že odločil okarakterizirati moje pisanje po forumu, te prosim, da si malo bolj določen oz. natančen; ker stvari, kakor ti je napisal nek drugi uporabnik, niso samo črno-bele, rdeče-črne ipd..

Da ti zopet pomagam, ti bom še enkrat napisal moje stališče-"levice" kot take, ki jo nekako imamo v parlamentu, niti pod razno ne prebavljam, ravno tako pa ne "kvazi desnice", ki jo tudi imamo v parlamentu.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Čakaj malo-ker imajo v svojem pamfletu napisano, da so za izstop iz EA organizacij, pa so kar avtomatsko levičarji ali kaj? kaj pa 99% drugih tez? to je skrajno desničarstvo, zato se jih pa kvazi desničarji navzven otepajo, naskrivaj pa gojijo podobne ideale.
OP pa ima po mojem druge hobije, kot pa neko zbiranje po blatnih gošah..:cool:

Mislim, da sem jasno napisal. Če si razumen človek boš razumel, če si aktivist pač ne.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Kazni za tako mini vojsko so kar visoke. Ni mi jasno, kak nacrt ima sisko, da se izmaze. Ce se odmisli orozje, je telovadba v naravi sploh kazniva?
S tem omenjanjem orožja se je malo zafrknil, itak se bo pa izkazalo, da so bile verjetno samo replike oz. nedelujoče muzealno orožje-nekako ne verjamem, da bi se šel bahat s pravim delujočim orožjem..toliko pa ja ni blesav? mogoče se pa motim in je fejst usekan..ne vem, ker ne spremljam njegovih dejavnosti..
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Kazni za tako mini vojsko so kar visoke. Ni mi jasno, kak nacrt ima sisko, da se izmaze. Ce se odmisli orozje, je telovadba v naravi sploh kazniva?
Nobene kazni ne bo ker so v sestavi člani zveze norcev. Isto kot teroristični napad z avtomobilom na RTV kamero. Najprej ogorčenje in obsodbe na polno pozneje pa ko se je izkazalo da za tem stoji njihov zvezdaški norec je pa vse potihnilo. Pri šiskotu je povsem isto.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Dvomim, da so imeli kaj drugega kot neke airsoft replike. Sicer pa zanimivo, da nekomu uspe najti toliko brezposelnih moških in jih postrojiti kje drugje kot za šankom.
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Dragi Denis, če si se že odločil okarakterizirati moje pisanje po forumu, te prosim, da si malo bolj določen oz. natančen; ker stvari, kakor ti je napisal nek drugi uporabnik, niso samo črno-bele, rdeče-črne ipd..

Da ti zopet pomagam, ti bom še enkrat napisal moje stališče-"levice" kot take, ki jo nekako imamo v parlamentu, niti pod razno ne prebavljam, ravno tako pa ne "kvazi desnice", ki jo tudi imamo v parlamentu.
No saj potem pa razmisljava podobno, cakam dan, ko gre jj v penzijo in lahko volim sds.
Levice itak niti po razno ne prebavim, ker so razlike med njihovim pozitivnim in negativnim razmisljanjem prevelike oz. imajo minimalno ciljev za dobrobit vseh, ostalih pa ne maram, ker so picke in se levice bojijo in ker so sli z levico SAMO zaradi strahu pred novimi volitvami, na silo.

Kakorkoli, clovek v enem stavku na spletu razkrije, za koga navija. Pa saj je prav tako, zakaj bi se kdo skrival.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Roko na srce, skoraj vsaka starejša hiša ima doma kako zarjavelo cev. Mogoče je kaka še uporabna. V uporabi, ki jih najdemo v črni kroniki so pa itak iz juge, kalašnik, čebelca.....
Osebno me ne gane kaj so oni imeli na ramenah. Smešni so mi tisti s sekirami. Upam, da se kdo ni poškodoval.
A nima naša vzornica Švica in Avstrija veliko več prijavljenega orožja na prebivalca?
Od telih majstrov vidim samo eno, da se bo pošasa samo res počasa slovenski narod zbudil iz otopelosti. Poglejte aktualno zdravstvo, zdele bodo šolniki prtisnili, policijo, ki so bolj kot ne proti narodu, sam euriče bi kasiral, čuval pa ne. Pooblastila koristijo sam na cesti, ko pa pride do kakega sranja ala tujci, cigani,.... je pa mrk ali neka cenzura ali neki varuhi. Brezdelneži, lenuhi, resni kriminalci imajo več zaščite kot navaden delavni narod. Ni to prav in pika. Prišli smo na to mejo, da na naših hrbtih kamne drobijo mi pa še hvala rečemo. Ni to prav in uredu ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi, Gatto in B81

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
“Vsi, ki me poznate, veste, in zvezda na moji kapi vam pove, da spoštujem vrednote narodnoosvobodilne borbe ter da se zavzemam, da te vrednote tudi uresničujemo danes in jutri. Andreja podpiram, ker sta njegovo domoljubje in njegov domoljubni program neprimerno bolj v duhu narodnoosvobodilne borbe, kot so programi vseh ostalih kandidatov,” je pred predsedniškimi volitvami lansko leto na shodu Zveze združenj borcev za vrednote NOB, predsednik ajdovskega odbora Vilko Brus, podprl predsedniškega kandidata Andreja Šiška. Ta video še dodatno dokazuje, da imajo partizani in Šiškovi gverilci veliko več skupnega, kot želijo prikazati osrednji mediji.

Nedavno odkritje oboroženih paravojaških enot sredi štajerskih gozdov je veliko bolj prozorno, kot nam želijo prikazati osrednji mediji. Megla “vzpona nacizma”, s katero želijo nadomestiti diletantsko sestavljanje vlade in omiliti razburjenje gospodarstvenikov zaradi napovedanih višjih davkov v novi sestavi vlade, po zaslugi materialnih video dokazov tako ne bo dosegla svojega učinka.

Oglejte si še: Poleg partizanske imamo v Sloveniji še eno provokatorsko vojaško enoto
Že včeraj smo namreč poročali, da so fotografije in posnetki urjenja paravojaške skupine oboroženih zamaskiranih moških pod vodstvom Andreja Šiška ter z imenom ‘Štajerska varda’ provokacije, podobne partizanskim proslavam, kjer častilci, ki z drugo svetovno vojno nimajo ničesar skupnega, oboroženi paradirajo v partizanskih uniformah. Na videz skrajno desne formacije zakritih mož ‘Štajerske varde’ so v resnici druga plat istega kovanca. Tokrat prilagamo tudi dodatne dokaze o zlizanosti partizanskih in Šiškovih gverilcev
http://nova24tv.si/slovenija/ljudje...-nemci-in-partizani-med-drugo-svetovno-vojno/
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Dvomim, da so imeli kaj drugega kot neke airsoft replike. Sicer pa zanimivo, da nekomu uspe najti toliko brezposelnih moških in jih postrojiti kje drugje kot za šankom.
Če je bil golaž in veliko pira na koncu, verjetno ni imel problemov z novačenjem "vojakov"za tisti dan.
Danes so pa lepo parkirani po svojih domačih bifejih in se smejijo svojemu "junaštvu", zraven pa tudi malo cvikajo, da jih ne bodo policaji povabili na kakžen "pogovor".
Bolj je zanimivo, kje je ta Šiško dobil tiste glasove podpore na volitvah za predsednika?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Bolj je zanimivo, kje je ta Šiško dobil tiste glasove podpore na volitvah za predsednika?
Če jih je lahko dobil Pahor, ki se je glede mejnega vprašanja predal in šel v arbitražo, ne vidim prav nobenega razloga, da jih lahko dobi čisto vsak kandidat, ki se pojavi na volitvah in z vsako idejo, ki jo propagira.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Nekdo je izdal skrivnost, kako premagaš to Šiškovo vojsko: na bojišče postaviš gajbo laškega rizlinga.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
Veste kaj? Vsi (ajde ne vsi, veliko vas pa) ste ******** ******. Raje z zvezdicami, ker take besede ne spadajo na forum. V vsaki temi na alterju se bere sano desni, levi, kucan, sds... kaj nimate v zivljenju nic pametnega pocet, da se vse vrti okoli te nase gnile politike? Nimate druzin, prijateljev, sluzb?