Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

B81

22. jul 2007
34.615
9.039
113
Ti si pa tako en moj kolega (proti 40-im). Ga kaj vprasam o politiki pa rece, da ne ve. Ne pozna, ne spremlja.
Ampak ljudje tam odlocajo o ljudeh tu. Kako te to ne bi tudi zanimalo zraven vsega ostalega?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto
2. okt 2007
3.610
2.077
113
eno je odločanje po svoji vesti, .. eni pa tukaj že bolano nabijajo leve, desne, muslimane, papeža, kučana, JJ, da kar boli....
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.484
818
113
Ker je tako lažje.
Sicer bi si morali priznati, da politike v resnici nimamo. Da se na vsakih volitvah odločamo samo o tem, ali bo Janša v vladi ali ne - kot da bi bil katerikoli problem, ki ga imamo, rešen ali ne, če je Janša v vladi ali ne. In da nam politiki neprestano servirajo rdeči:črni, sami pa niso ne eno ne drugo. Politična elita se pač ne deli na leve ali desne, ampak na tiste bolj in tiste manj pri koritu.
Če bi ob volitvah pomislil, bi volilec uvidel, da ima približno 0 izbire. Vse resne odločitve za nas sprejmejo v Bruslju ali Washingtonu - ker sami ne premoremo vizije, kaj do konca meseca, kaj šele kako Slovenija 2050. Vse parlamentarne stranke razen SNS (...) in Levice nudijo isto. Mal razlik je tu in tam, eni bi zdravstvo do konca za=bal tako, da bi še bolj pomešali zasebno in javno, drugi pa tako, da tega ne bi naredili. Eni bi bolj obdavčili ljudi in manj kapital, drugi bolj ljudi in še manj kapital. In tako dalje. Ampak v osnovi ponujajo isto, in to je še več tega, kar že imamo.
Tako da je veliko lažje, če je klerokomunist Janša kriv za vse. In kolega proti 40im nima prav, ampak moti se pa tudi ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: rawr in B81

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.760
6.359
113
Roko na srce, skoraj vsaka starejša hiša ima doma kako zarjavelo cev. Mogoče je kaka še uporabna. V uporabi, ki jih najdemo v črni kroniki so pa itak iz juge, kalašnik, čebelca.....
Osebno me ne gane kaj so oni imeli na ramenah. Smešni so mi tisti s sekirami. Upam, da se kdo ni poškodoval.
A nima naša vzornica Švica in Avstrija veliko več prijavljenega orožja na prebivalca?
Od telih majstrov vidim samo eno, da se bo pošasa samo res počasa slovenski narod zbudil iz otopelosti. Poglejte aktualno zdravstvo, zdele bodo šolniki prtisnili, policijo, ki so bolj kot ne proti narodu, sam euriče bi kasiral, čuval pa ne. Pooblastila koristijo sam na cesti, ko pa pride do kakega sranja ala tujci, cigani,.... je pa mrk ali neka cenzura ali neki varuhi. Brezdelneži, lenuhi, resni kriminalci imajo več zaščite kot navaden delavni narod. Ni to prav in pika. Prišli smo na to mejo, da na naših hrbtih kamne drobijo mi pa še hvala rečemo. Ni to prav in uredu ne.
Roko na srce, cela drzava je v k.urcu, se tistih par narkomanov ki jih leni policaji zaprejo, him pol pazniki robo v zapor dobavljajo.


Tko se bere tvoj post.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
ksz...

Na Pohorju se že leta zbira oborožena vojaška enota, zdaj se pač še ena.

2018-09-04 12_03_33-Google_ rezultat iskanja slik za https___mbreport.si_wp-content_uploads_20...png


Nošenje orožja v javnosti bi morali prepovedati za vse, ki niso pooblaščene osebe.

Glede Šiškota pa jaz v vsem skupaj vidim predvsem štajersko zadevo oziroma logično nadaljevanje vstajniških protestov.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
No, a zdaj si pa dobil komando, da je treba propagirat somišljenike, ali kaj?
Ni treba starih stvari limat, si zamudil...itak so pa to rdeči komunisti do nedavna..:bonk:
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ibiza Driver, koliko si ti star? ker nekatere stvari ti še niso jasne..a ločiš med sekirami, domnevnim "pravim" orožjem in muzealnimi , onesposobljenimi rekviziti, ki pač pašejo vključno z uniformami na določene državne proslave?
 

B81

22. jul 2007
34.615
9.039
113
ksz...

Na Pohorju se že leta zbira oborožena vojaška enota, zdaj se pač še ena.

Poglej priponko 23667

Nošenje orožja v javnosti bi morali prepovedati za vse, ki niso pooblaščene osebe.

Glede Šiškota pa jaz v vsem skupaj vidim predvsem štajersko zadevo oziroma logično nadaljevanje vstajniških protestov.
To so replike ali dejansko orozje? In s tem hodijo okoli? Za vojasko pusko dobis dovoljenje, kako?

Aha je gatto povedal...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.514
3.041
113
So dobili denar in opremo iz zveze borcev norcev. Direkt iz proračuna slovenske vojske s pomočjo katićke.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz...

Na Pohorju se že leta zbira oborožena vojaška enota, zdaj se pač še ena.

Poglej priponko 23667

Nošenje orožja v javnosti bi morali prepovedati za vse, ki niso pooblaščene osebe.

Glede Šiškota pa jaz v vsem skupaj vidim predvsem štajersko zadevo oziroma logično nadaljevanje vstajniških protestov.

to ni vojaška enota, to člani NOB pa najbrž svojci in simpatizerji nekoč, nekdanje partizanske vojske, se vidi po zgodovinskih uniformah, orožje pa je iz zbirk...
in tile se zbirajo v spomin padlim...

al sem kaj zamudil?