Spet prenosnik

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Mam jst enega lepega Hpja zate ma boš čivkala ker tudi dizajn je kar lepi lepota v enostavnosti.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
Mam jst enega lepega Hpja zate ma boš čivkala ker tudi dizajn je kar lepi lepota v enostavnosti.

Daj vstavi kakšno vejico, da bo vsaj malo logična poved.
wink-1.gif



Sicer pa se bom verjetno odločila kar za R61.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
da ne odpiram nove teme

jaz tudi poizvedujem za enim prenosnikom.....potrebujem 17'', core 2 duo, 2giga ram, grafično 256, ter wifi, bluetooth, disk 160 čisto dovolj

vzdržljivost baterije ni na prvem mestu, tudi teža ni problem.....

cena cca 1400€...hvala za pomoč.....
bi pa rad da zdrži vsaj 5 let brez kake nadgradnje....uporabljaj pa se bo za vse....namensko pa ni namenjen igricam...
mac odpade......rabim winse

hvala

gledal sem neki hp 8710p 2,2Ghz
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
Mam jst enega lepega Hpja zate ma boš čivkala ker tudi dizajn je kar lepi lepota v enostavnosti.

Daj vstavi kakšno vejico, da bo vsaj malo logična poved.
wink-1.gif



Sicer pa se bom verjetno odločila kar za R61.

zmaga.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
da ne odpiram nove teme

jaz tudi poizvedujem za enim prenosnikom.....potrebujem 17'', core 2 duo, 2giga ram, grafično 256, ter wifi, bluetooth, disk 160 čisto dovolj

vzdržljivost baterije ni na prvem mestu, tudi teža ni problem.....

cena cca 1400€...hvala za pomoč.....
bi pa rad da zdrži vsaj 5 let brez kake nadgradnje....uporabljaj pa se bo za vse....namensko pa ni namenjen igricam...
mac odpade......rabim winse

hvala

gledal sem neki hp 8710p 2,2Ghz

Tole si zastavil zelo optimisticno, 5let&1400€
rolleyes-1.gif

Za zacetek: Dell inspiron 1720 (T7500 - 2.2 GHz, 17", GF 8600GT, 2Gb, 8x, BT, ...
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Me veseli, da podpirate mojo odločitev.

Hvala tudi vsem, ki ste mi pomagali pri odločitvi.


Še eno vprašanje ...

Ali lahko kupim prenosnik preko spleta na enaa.com (cenej.si pravi, da je najcenejša ponudba tega prenosnika), ali se raje odločim za nakup v neki ''pravi'' trgovini? Saj nekja sem že tam kupovala, samo ne za tako visoko ceno, pa da ne bi bilo potem kaj narobe. Je že kdo kupoval prenosnik pri njih? Kakšne so izkušnje?

Da mi potem ne bo žal za nakup ...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Kaj pa bi naj bilo narobe ?
Pri nakupu po spletu se lahko kadarkoli v dveh (če se ne motim) tednih po nakupu tudi premisliš in vrneš. (recimo če ti ne paše zraven zaves
wink-1.gif
)
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Ne vem, kaj bi bilo lahko narobe. Upam, da nič. Samo preverjam.

No, saj, če lahko vrneš, če ni vredu, potem ni problema. Zaves pa nimam, tako da si bom mogla še zavese zraven naročiti.
wink-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Do kdaj pa velja ta koda za 4% popusta? Ker ne bom že kar jutri naročila ...

Aja, pa se to doda že tistim 2% popusta s kodo? Pa je potem skupaj 6% popusta? Ali velja samo en popust?
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Ali se lahko na enaa.com še dodatna garancija dokupi za tegale R61?

Sem malo iskala, pa nisem nič našla.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
A niso te miške ''normalne'' velikosti?

Nič ne piše, da bi bile tiste minimiši. Tistih minimalnih nočem.

Kaj pa tale?
 
Nazadnje urejeno:

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Tile prenosniki mi niso najbolj všeč (oblikovno), pa še tale čudna varianta namesto miške je, krogec sredi tipkovnice. To mi ni všeč. Saj res, da bom večino časa uporabljala zraven navadno miško, samo včasih se pa tudi zgodi, da miške ni in je potrebno uporabiti touchpad. Tisti krogec mi pa ni najbolj simpatičen za uporabo.

Oblikovno so pač bolj resni, konzervativni. Je pa ohišje bistveno boljše od HP-jev, Acer-jev in podobnih v tem cenovnem razredu.

Še glede "miške". Na tisti strani imajo napačno sliko, saj imajo modeli Thinkpad tako TrackBall (rdeč krogec) kot tudi TouchPad (tisto na tvoji sliki).

R61, ki sem ga kupila nima tega Touchpada, ima samo Trackball in je z njim upravljanje zelo neprijetno. Še dobro, da imam miško zraven, če ne ne bi mogla nič delati z njim
wink-1.gif


Samo toliko za info.
smile-1.gif