Snežne verige

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Našel na bolhi, za sitne pare nikoli uporabljene take kot jih je mirko pokazal
zmaga.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Kako mnenje o teh?

Čisto OK, ko znaš se enostavno zmontirajo v manj kot 5 minutah.Sem mel slične, ene sem celo mogo nove zamenjat, ker so eno verigico napačno spojili in je bila celotna veriga neuporabna.Že zato jih je fajn potestirat, ko še ni snega pa da gre pol, ko jih rabiš hitro.

Majo tuš pa ostale trgovine velikokrat pozimi akcije, pa jih dobiš za 15 eur.
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Jaz mam Thule CS 10, so malce dražje, jih imajo tud na mimovrste. Jih moraš pa redno vzdrževati. Montaža je sorazmerno preprosta, pa še samozategljive so.

Stop&GO varianta zgleda fajn, v praksi pa so me zelo razočarale. Mehanizem v zimskih razmerah rad odpove.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Kako mnenje o teh?

tudi jaz imam podobne za podobno ceno....lani monitral ene 3-4 krat.....montaža enostavna, sicer je res treba it na kolena, a to je verjetno pri ostalih tudi treba......drgač pa, po moje je to kr dober nakup
zmaga.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
aja, mislim da sem jih kupil v leclercu....sem pa podobne videl tudi v hoferju, še ne dolgo nazaj...so lepo zapakirane zraven pa dobiš še rokavice in podlago
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ima kdo kak link do ekstra poceni verig za 18"?
imel bi jih izključno samo za policajom kazat, ker kot zgleda, bomo še decembra v kratkih rokavih okol skakal:/
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
2 para za en avto?

sorry, zajebal
redface-1.gif


Vozila s štirikolesnim pogonom morajo imeti v primeru stalnega pogona snežne verige vsaj za zadnjo os in v primeru priklopljivega pogona vsaj za stalno vklopljeno os.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.298
2.396
113
še v SLO - ampak komaj
Jaz sem lani kupil v Hofru - sem pa potem videl, da je imel Merkur "enake" za kakšen cent ceneje. Po mojem so cene tu, tu. Bolj važno je, da če že kupuješ, kupiš dimenzijo, ki paše na tvoje gume (ni dovolj samo 18 col - bo treba gledati kar cole, širino in višino), da če je že sila ti tudi kaj pomagajo.

Aja - pa ne jih preveč kupiti - razen če se misliš na forumu hvaliti, da imaš 4x4 pogon.
tongue-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
to itak, da bom gledal pravo dimenzijo:)

če bi prej vidu, bi kako leto nazja tole nabavil namesto nogavic:)
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Dvomim... se je menda ze zgodilo, da se je policist "zapicil" v dimenzijo, ki ni bila navedena na skatli z verigami ...
smile-1.gif
Strgaš del nalepke, kjer je napisana dimenzija dol... enkrat med kontrolo me je policaj vprašal, če verige gredo na kolo (verige so bile še od Yugota, 13 col, tedanji avto pa 16 col...)? Sem rekel da ne vem, da jih imam zaradi njega in predpisov v avtu, ne zaradi mene.