Snežne verige

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Potrebujem snežne verige za Berlingota dimenzije gum so 185/65/15, pa da je čimbolj enostavna montaža (v sili jih bo montirala ženska), pa da cena ni pretirana (plačam jih jaz
grin1.gif
), pa ne kakih čip šit.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.366
382
83
Jaz se na verige sicer ne spoznam, ampak 20€ bržkone spada v "čip šit" kategorijo, katere pa nočeš
confused-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.664
14.368
113
Kaj pa kaj izmed tega? Izbira deluje velika... mimovrste.com

Mogoče bi celo bolj prišle v poštev kakšne tekstilne "verige", morda so za žensko lažje za montažo.....
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Nekaj podobnega imam, nisem še vozil z njimi, sem jih pa že natikal. V močnem sneženju, slaba svetloba, mraz...

Predlagam, da dotično žensko povabiš v garažo na suhi trening. (Pred tem si še sam oglej navodila, da ne boš poslušal komentarjev
evil.gif
)

Navodila, ki so priložena plastificiraj ali pa daj v eno mapo. Ker ko jih gledaš med sneženjem bodo razpadla.

Važno je tudi, da ji pokažeš kako mora zategnit verigo. Ker blatniki so verjetno kar dragi
smile-1.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Gledal na mimovrste, pa se ne znajdem ob tolikšni ponudbi
tongue-1.gif
Gre se zato da žena lahko zmontira 2-3 krat na zimo, pride taka situacija.
Naučit, oz pokazat ji pa itak mislim.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.857
98
48
štajerska
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Potrebujem snežne verige za Berlingota dimenzije gum so 185/65/15, pa da je čimbolj enostavna montaža (v sili jih bo montirala ženska), pa da cena ni pretirana (plačam jih jaz
grin1.gif
), pa ne kakih čip šit.
težka bo. V snegu , verjetno bo še fajn snežilo in bo večer . ne bo noben zmontiral verig, tudi, če je to v karaži uspel.
sicer je večina verig takšnih, da se jih da enostavno namestiti, v realnih pogojih pa le redko komu spe, ne da bi dvignil vozilo ali pa porabil pol ure za eno kolo. zato ti predlagam, da žensko naučiš kako se dvigne vozilo in bo v 5 minutah vse opravila - praktično vseeno kakšne verigo bodo
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.022
52
48
Jest imam že druge verige od Weissenfels Clack & Go in sem zelo zadovoljen z njimi - zelo enostavna montaža.

Nekaj podobnega imam:
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Mirko, kje si jih nabavil?To bo pa ja znala zmontirat, itak jih bo če bo treba pred hišo pod streho.Mamo zajeban dolg klanc takoj od hiše pa se ne pride s kapelco tud z novim gumam
uf-1.gif
.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.857
98
48
štajerska
mi je res uganka kao jim biznis laufa. verjetno smo mi taki reveži, da nam je 400+ € za ketne dosti....nisem pa še nikjer zasledil kakšne kitajske kopije tega
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.022
52
48
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Nazadnje sem nabavil pri mimovrste pa vidim, da jih zdaj nimajo več. Ebay mogoče?

Mislim, da je odgovarjal ceedeviti. Takšne, kot si ti 'reklamiral', pa imajo na linku od lesce verig.

Hmm, glede na to, da je napisal moje ime, sumim, da je hotel mene vprašat
smile-1.gif
So pa te od Verige res podobne, nisem vedel da imajo tudi take.