Sladko pričakovanje

Theya

Pripravnik
13. okt 2007
136
0
16
Jaz te pa štekam, kaj hočeš povedta s tem vznemirjenjem in tem. In ja to se zna tut preko neta nardit brez problema.. Kako se zadeva konc koncu po srečanju razplete in zaplete je druga stvar. Z besedami se da lažje opletat prek neta kot pa v živo, tako da privlačnost in čar besede se znata v živo izgubit in ostane samo bleda podoba in razočaranje. Lahko se pa razplete fenomenalno in tako najdeš partnerja za *življenje*.

Držim ti pesti
cheer.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Kaj zdaj Juček, si se že opogumil? Al še kar mencaš?



P.S.: Burek in jogurt pri Noblu bo gotovo first date, ki ga nikdar ne bo pozabila!
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ksz...

koncno sem doma, v postelji. dolg dan je bil...
ampak zadnjih 5 ur pa... ne vem, kdaj mi je toliko casa nazadnje tako hitro minilo... tole je bilo res ekspresno... zakaj, ko se ima clovek lepo in res uziva, ta cas tako zelo hitro mine?!

presenetila me je. po koncu premiere, pogledam na telefon. 1 SMS. odprem... sok...

pravi, da ji nekaj ni dalo miru in da me caka pred Kolosejem... ojej...
redface-1.gif


da, dragi moji. spoznala sva se. koncno. in res je nekaj posebnega to dekle... splacalo se je potrpeti!
smile-1.gif


res veliko smeha, zabavne pogovorne teme, najprej med pijacko, nato se med potjo domov... no, dejstvo, da so naju zaklenili na parkirisce, ker sva se zaklepetala, se mi zdi, da je cisto dovolj zgovorno.

in dejstvo, da komaj cakam na nedeljski vecerni sprehod po stari Ljubljani tudi...
smile-1.gif


zdaj pa spat...ceprav sem poln vtisov in imam misli popolnoma raztrescene...

lahko noc
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
753
-10
16
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:

te dni se mi dogaja res nekaj nadvse zanimivega. kaj takega še nikoli ne, res ne. no, mogoče enkrat podobno, samo se nekako ne mora primerjati s tem...




eh, sej to je vse lepo in prav, a ekran prenese vse, realnost je pa nekaj drugega...

sej vama privoščim, poznam tudi pare, ki so se našli na netu, ampak malo rezerve pa le imej(ta)...
wink-1.gif




aja... pa čestitke in spoštovanje za zopet eno sproščujočo in normalno temo... ni jih več dost...
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
oblaki... po pravici povedano, se ne upam iti na oblake, pa ceprav sem se po dolgem casu imel spet lepo dvoje... res lepo...

se vedno je bil to prvi vecer, led je prebit, a veliko je se pred nama...

najlepse je bilo to, seveda po uvodni tremi pri obeh, predvsem pa po sokterapiji zame (mozno, da sem vceraj postal kaksen srcni bolnik, glede na sok, ki sem ga dozivel ob branju THE sms-a
smile-1.gif
), da sva se se naprej tako ujela, kot sva se ujela preko ekrana, tipkovnice... mobitela...

ko je prisla tisina, je bila tisina prijetna, zrla sva si iz oci v oci...

takole - karto za na oblake imava - od naju pa je odvisno, ce jo bova izkoristila. jaz definitivno se, ZA!
smile-1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Here we go again.................naslednji tedn pa kontra zgodbica........
grin1.gif


Upam,da ti rata.Lahko bi pa nam povedal nick od punce.

Diablo bi ziher profiliral uporabnico in ti povedal kdaj se bo končalo
wink-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
men je pa kul, da je tipček končno vesel in ves naspidiran
grin1.gif


upam, da bo za enkrat konec patetičnih in duhamornih postov..a ni zadnjič bil nek govor o belem prašku
shocked-1.gif


@ vaio..pomoje, kakor sem preletel teme je izbranka Čebela, pa še kaj
evil.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
patetika in ugabno sladkorčkanje se je pravkar začelo...

med prebiranja alterja po novem uporabljam insulin. pa vprašal bi še ce se da takšne osebke benat. Me zanima kaj si mislijo normalne punce ob taksnih slinastih sladkornih tipih. Da je men baba tolk rdeča, bi bila privč in zadnjič.

kak teden jima še dam
evil.gif
prav dost pa ne več
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Jah no, boljše to, kot pa neskončno objokovanje bivše..
grin1.gif


mislim da si bil preveč strog v svoji analizi..zgleda da je stvar sveža...ptički , rožice.. aja zdaj uspevajo krizanteme , ptički so pa že odleteli ..fak,ne vem..
evil.gif