Sladko pričakovanje

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
te dni se mi dogaja res nekaj nadvse zanimivega. kaj takega še nikoli ne, res ne. no, mogoče enkrat podobno, samo se nekako ne mora primerjati s tem.

začelo se je že pred časom, preko SMS-ov in MSN-ja, z eno drugo ljubezensko kolobocijo. teh tako ali tako ni nikoli dovolj, mar ne? ampak, potem je stik nekako poniknil, jaz sem nekako pozabil na vse skupaj, po moje pa tudi ona.

en dan, pa na našem forumu zagledam utripajočo oranžno pisemsko ovojnico. nič posebnega. tega je itak veliko na forumih. ta pomoč, ona pomoč, ta opazka, ona opazka. bila je ona (tega takrat sicer še nisem vedel). če lahko pomagam pri iskanju njej omiljene skladbice. že takoj se mi je čudno zdelo, kako to, da me nekako pozna (vsaj sporočilo je bilo napisano v takem stilu), ampak okej - saj se na našem formučku se tako ali tako vsi nekako poznamo.
smile-1.gif


poda mail, kam naj ji pošljem skladbe, katere smatram, da so prave in mi kapne. ooo, glej jo glej.
smile-1.gif


do zdaj nisem nikoli verjel v tovrstno ljubezen. internetno ljubezen. nikoli. ampak te dni… ne vem, kaj se dogaja. piševa si stalno, kadar imava le čas. a oba sva preveč zaposlena, da bi se dobila tudi v živo. no, saj izmenjave slik so že bile (in glede na to, da sem fotograf, mi verjetno ni treba poudarjati, da mi manjka mojih slik, ko pa sem vedno na napačni strani objektiva…
tongue-1.gif
enkrat časa nimam jaz, drugič ona, ko pa končno najdeva čas… gospodična žal zboli. pa je spet vse skupaj padlo v vodo.

zanimivo je predvsem to - že dolgo se mi kakšna ženska ni sprehajala po mislih, pa sem jo lahko poznal tudi v živo… in tudi malo bližje… ona pa - po eni strani popolna neznanka, poznam jo le po slikah in skozi pisarije, pa se vedno bolj igra z mojimi mislimi.

in to ukavarjanje z mislijo prvega snidenja… zanimivo bo. takole preko pisanja, se mi zdi, da se lepo spoznavava, a vseeno - ko bo prvič stala pred mano, bo vseeno popolna neznanka. a besede bodo končno dobile obliko, smeškoti iz sms-ov glas… vseeno komaj čakam… za izgubiti nimava nič. lahko le pridobiva.
smile-1.gif


tako mi zaenkrat ostajajo večerne debate preko SMS-ov, pogovori preko Google Talka… in sladko pričakovanje snidenja v živo. katero upam, da bo čimprej.
smile-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
A nimaš ti svoj blog?
grin1.gif




A ni znak za osebno sporočilo rdeč?

In ja, rabiš res eno ta pravo žensko, da te v red spravi. :D
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
imam, imam, samo mi je full fajn tudi tukaj eno pošteno debato udariti. na blogu je to malo težje.
smile-1.gif


pa res je, mogoče rabim eno, da me malo porihta... ali pa jaz njo...
evil.gif


ne vem, pisemček se mi zdi oranžen... al je rdeč? oranžno - rdeč?
aplauz.gif


p.s.: a bereš blog, al kako?
wink-1.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Le pazi, da nimaš tole slučajno opravka s kakšno daryo (če se še slučajno kdo spomne s suxa... drugače ignorirajte) !
grin1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Darya? please - remind me? pa mislim, da ni Darya. oz. VEM, da ni Dary(j)a.
wink-1.gif




kaj pa je drugače takega počela? kaj
evil.gif




@Ovca: sej mi je full zanimiv feeling. po slikah mi je full simpatična, sam, sej veš - slike in realnost niso iste. ko sem omenil tisti prvi tak primer, ki je pač kmalu zamrl (who knows why), so bile slike resnično odraz resnične podobe...
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Blogov sploh ne berem ampak sem se spomnil, da si enkrat spraševal, ker se je nekaj zalomilo in še v podpisu sem sedaj zaznal.

Preko interneta, sms-ov oziroma kakršna koli komunikacija pri kateri ni osebnega stika je bolj kot ne zavajajoča. Ponavadi si že ustvarimo eno sliko sogovornika in na žalost je ta slika nastala tako, da nam ugaja (torej morebitnih napak nismo upoštevali). Če si pikolovski, se zna zgoditi, da te bodo motile malenkosti. Torej, razne poteze z rokami, kako meša kavo, nonstop trese z nogo, njen smeh in tako dalje.

Pričakuj NIČ ampak počasi odkrivaj. Predstavlji si, da si ujet v enem fotostudio z vso najboljšo foto-tehnologijo. Domnevam, da se ne boš zaletel kot tele v nova vrata ampak si vzel čas, da spoznaš vsako malenkost.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
fuull dober primer! res - bom upošteval tvoj nasvet. čeprav, ta del imava nekako razčiščen, da pač, ko se zagledava, na nek način začenjava znova...
tongue-1.gif
tako da...

po eni strani me je tega full strah, po drugi strani pa komaj čakam.
smile-1.gif
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
aha zato nimas casa men odpisat na privat ane?
grin1.gif


kaksn frend si, sram te bod... lahko bi zarad dobrih starih casov ane
tongue-1.gif


ja Dizzy, upam da se bosta cimprej vidla in da se bosta mela tko fajn al pa boljs kot sva se mela midva... ah spomini
srce-1.gif
heheehehehehehe
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
Kaj pa vem, če je zavajajoča...? Jaz pa mam feeling da je Dizzy-ja tale kar precej omrežila... Vsekakor se strinjam z njim,da se bosta mogla srečat v živo. Kakopak.
In veš kaj...važn je karakter, ne pa kako meša kavo...kot ženska ti lahko povem, da mešamo mal v desno mal v levo tko da je prav za vse...kam damo roke..pa čist odvisno od trenutne situacije....in noge se tresejo...jah, pa takrat ...sej veš kaj mislm.:) al ti rabm razložit...?
smile-1.gif

In Dizzy kar počas...upam, da ne boš razočaran, ko jo boš zagledal...če si videl slike, potem...ni kaj dosti za falit. no vsaj zdi se mi...je pa sigurno da se moraš z žensko ujet tudi tako..karakterno in enrgijsko...sej to hitr začutš.
Jaz držim pesti zate Dizzy
cheer.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
karatkterno in energijsko sem tole vseskupaj začutil še med celotno prvo kolobocijo, če smem temu tako reči.
smile-1.gif




upam, da slike res niso daleč od resnice, tako ali tako pa obstaja možnost, da bo ona razočarana nad mano - sej je v stvari v popolnoma enaki situaciji.
smile-1.gif




kolobocija na vidku? no, ta se mi zdi, da bo prijetna...
wink-1.gif




me veseli, da držiš pesti...
wink-1.gif




@MackaGrrr: ni to razlog, da ti nisem pisal... ne, ne... tebi še odpišem.
grin1.gif
za kak sprehod se pa tako ali tako priporočam
 
Nazadnje urejeno:

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Citat:
Uporabnik s22b pravi:

Pričakuj NIČ ampak počasi odkrivaj. Predstavlji si, da si ujet v enem fotostudio z vso najboljšo foto-tehnologijo. Domnevam, da se ne boš zaletel kot tele v nova vrata ampak si vzel čas, da spoznaš vsako malenkost.

Tole je najboljši nasvet.
zmaga.gif


Sama sem spoznala že kar nekaj ljudi preko neta in si dostikrat presenečen...tist, ki je najglasnejši na netu, je v RL čista miš, za tistega ki misliš, da je en klown ker se samo zeza, je v RL zeloo kul osebek, mačo na netu je lahko v RL spet siva miš...ipd. Tko, da preko neta res spoznaš vse živo, ampak nižja so pričakovanja, boljše boš prišel skoz...oz. z manj razočaranja, če ne bo tako, kot si si zamislil...

V vsakem primeru pa držim pesti...good luck
cheer.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
@DizzyReed se mi zdi en fantič, ki je na ljubezenskem področju ves zmeden, se ne znajde. Je željan prave ljubezni, išče jo na vsakem koraku in tako za vsako pomisli, kaj če je ona TISTA, čeprav jo še ne pozna. Za moje pojme se preveč obremenuje s tem in naj pusti času čas. Korak za korakom in bo prišel daleč.
Zakaj se bi zaletaval in tako okusil grenkobo?


Malce črnega humorja:
Čez čas bo pa odprl novo temo: "Verjamete v pravo ljubezen? Kako jo ujeti? Kdaj me bo doletela? I neeeeeeeeeeeeeeeed love or i will die . . . heeeeeeeeeeeelp

Pač tako ga jaz vidim.

@DizzyReed nič zamert, ker ne mislim nič slabega.


Malenkosti sem pa zato izpostavil, ker ne vem ali je pikolovski ali ne. Skratka, počasi in zanesljivo.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
sam teb se pa res vidi, da te vsake tok časa neki vrže
tongue-1.gif


kdaj lahko pričakujemo naslednjo temo, nekaj v takem smislu kot je napisal s22b
hysterical-1.gif
)

btw...res si se zredil ko pujs
evil.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
uh ja, ni težko te videt
evil.gif


drgač pa, dragi dizzy ti ne prepovedujem, da izlivaš svojo dušo med nas, sploh ker si že toliko delil med nami in vedi, da te čisto razumem kako ti je
wink-1.gif
:
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sej vem, ti itak ne veš, kaj je to neki slabo mislit...
wink-1.gif


kje si me pa vse vidla, če me je povsod dosti? ker nočem izpast, da sem neki high zdej pa to... ker dejansko te nisem nikjer videl... če ne bi te gotovo vsaj pozdravil.
smile-1.gif


@ChickenBoy: brez zamere - ampak upam, da ti potem še dolgo ne bo treba mi pomagati...
grin1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
pa kaj ga zdej pljuvate
grims-1.gif

če sta vzpostavila zopet kontakt prek elektronskih medijev, pa kaj..

posebej če se bosta res srečala..zna biti kar zanimivo..če si pač ne ustrezata na prvi pogled, pa spijeta pijačo, data roko in čao.
grin1.gif
)
včasih se je pač folk spoznal na veselici, rahlo okajen in zdej majo otroke in psa
smile-1.gif

tako da kar pogumno..nikoli ne veš, kakšno bitje te bo pričakalo
zmaga.gif


Darya je pa bil pred leti na MS en nick, ki je zmešal pol moške populacije
hysterical-1.gif