Sladko pričakovanje

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
vem jst kaj pomeni slabo mislt
evil.gif


nekje sm tvojo fotko vidla
tongue-1.gif


drgač pa: zakaj pa nebi bil internet tut en "prostor" za spoznavanje folk in konec koncev tudi partnerjev
cheer.gif

moja kolegica ma ravno zdaj 1 leto pa pol od poroke, moža spoznala na ircu, kriva sm pa jst, k sm jo gor spravla
grin1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
evo, zakaj se recimo meni ne bi kaj takega moglo zgodit?

poglej - delam petke in svetke, zdaj celo, še ko grem ven, delam. ne rečem, da ne uživam, ampak tudi če spoznam koga, imam prekleto malo časa. ČE SPOZNAM KOGA. pa nobene ne...
tongue-1.gif


in potem se mi takole preko neta ponudi lepa priložnost, in zakaj je nebi iskoristil. pač, za izgubit nimam kaj - lahko pridobim prijateljico, oz. svojo novo... boljšo polovico.
grin1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
jah sta dve opciji... k se bosta vidla boš odšel zadovoljen al pa razočaran... skorej sigurn more bit kle en suprise... v katero smer je pa potlej že dugo vprašanje
smile-1.gif
kr sm se jz z ljudmi prek neta dobivala, sm dožvela lih to: al totaln presenečenje da j bla oseba še bl vredu kot prek smsjev/forumov/msnja/bilokwa ... al pa da je bla totalna kontra temu kr se je delala da je. Isti kot je na netu bil ni bil nihče. tko da good luck. pa le si vzemi cajt zza kofe. kr drgač je že skor škoda fantzij.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
nimas ti tu nic zravn. ne zastopite.


on topic: dizzy, darya je bla mercatorijeva punca. se s starega foruma. tip ji/mu/jim je nasedu in se v mb odpeljal na zmenek.
je blo nekak tako, stara garda??
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
čez nekaj časa:
2 nova članka v Bitka med spoloma
1. članek - od dizzy-ja - Zakaj so ženske take pra$$ice?
2. članek - od (
grims-1.gif
) - Zakaj so moški taki prasci!?

grin1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Hočeš rečt, da še nisi nikol spoznal ljubezni preko neta? Eh.....ti si čist za časom
grin1.gif


Sicer pa Dizzy go for it. In zanimiva opazka, da si fotograf in da ti primanjkuje tvojih slik...kako mi je to znano
grin1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Jao Dizzy, se mi zdi, da se prihitro zatreskaš.
Dve fotki malo fejkanja iz njene strani pa že misliš, da bi lahko bila tvoja boljša polovica.
Počasi, da ne boš spet razočaran.Naučil se pa nisi nič od prejšnjih vez, Presneto romantik.
grin1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
mah pa sej nisem zatreskan, to ne... za to bo potrebno več, recimo pravo snidenje v živo. je pa res, da mi nonstop hodi po mislih, pa da mi full dogaja, ko pomislim na njo...

če se ne bo nič dobrega izcimilo iz tega, bo mogoče kak teden slabe volje, kaj hujšega pa ne... upam...
tongue-1.gif


@Tamcika: kaj nej - šele zdej sem bolj internetno izpostavljen postal, ko se udejstvujem tu, na Alterju, na svojem blogu, ko je na netu precej mojih fotk, pa to... bolje kasnije, nego nikada...
wink-1.gif