SI BIL TI DEVIL?

Zakaj bi ga pa jaz tepel?

To so bili tako kot pri zmagecu verjetno G. Haložan, G. Janževec ter lepa točajka
grin1.gif
 

alcyx

Fizikalc
19. jul 2007
2.091
0
36
Bizeljsko
Meni je najljubši klub seveda Man Utd. Najlepša liga mi je angleška premier league. V evropskih tekmovanjih navija samo za angleške klube pa naj bo to Chesterfield al pa Huddersfield mi je čist vseen. V angliji mi ni všeč chealsea.
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Citat:
Uporabnik alcyx pravi:
Meni je najljubši klub seveda Man Utd. Najlepša liga mi je angleška premier league. V evropskih tekmovanjih navija samo za angleške klube pa naj bo to Chesterfield al pa Huddersfield mi je čist vseen. V angliji mi ni všeč razen chealsea.

Kaj ti ni všeč? Bivanje tam, razen nogometnega kluba Chelsea?!!! Piši malo bolj pravilno in razumljivo, ne pa da se negiraš z vsakim naslednjim stavkom!
stupid-1.gif
 

alcyx

Fizikalc
19. jul 2007
2.091
0
36
Bizeljsko
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Citat:
Uporabnik alcyx pravi:
Meni je najljubši klub seveda Man Utd. Najlepša liga mi je angleška premier league. V evropskih tekmovanjih navija samo za angleške klube pa naj bo to Chesterfield al pa Huddersfield mi je čist vseen. V angliji mi ni všeč razen chealsea.



Kaj ti ni všeč? Bivanje tam, razen nogometnega kluba Chelsea?!!! Piši malo bolj pravilno in razumljivo, ne pa da se negiraš z vsakim naslednjim stavkom!
stupid-1.gif

Pri čelsiju mi je kot prvo antipatičem coach. Potem najdemo tukaj še nakaj igralcev ki so mi pač antipatični. Pri čelsiju spoštujem Terry-a ker je res pravi kapetan in Lamparda. Podobno je v španiji kjer mi je antipatična barca, predvsem zaradi Ronaldinhota