EP v nogometu 2024

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ker vem, da je na Alterju ogromno mpoznavalcev športa, posebej nogometa, se spodobi, da se ob prvem dejanju tega prvenstva odpre tema.
Torej, danes je bil žreb skupin. Skupine so seveda za naše vse težke, vsaka točka bi bila velik uspeh, če smo realni.
Kako ste vi zadovoljni z žrebom, se boste odpravili na kakšno tekmo, da si jo ogledate v živo?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Evropsko prvenstvo 2024, skupinski del:
- skupina A: Nemčija, Škotska, Madžarska, Švica;
- skupina B: Španija, Hrvaška, Italija, Albanija;
- skupina C: Slovenija, Danska, Srbija, Anglija;
- skupina D: play-off skupina A, Nizozemska, Avstrija, Francija;
- skupina F: Belgija, Slovaška, Romunija, play-off skupina B;
- skupina G: Turčija, play-off skupina C, Portugalska, Češka.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
6
48
Murska Sobota
Ker vem, da je na Alterju ogromno mpoznavalcev športa, posebej nogometa, se spodobi, da se ob prvem dejanju tega prvenstva odpre tema.
Torej, danes je bil žreb skupin. Skupine so seveda za naše vse težke, vsaka točka bi bila velik uspeh, če smo realni.
Kako ste vi zadovoljni z žrebom, se boste odpravili na kakšno tekmo, da si jo ogledate v živo?
Na stavnicah smo 23/24, samo Albanija je za nami

Močne ekipe smo fasali, dance lahko snamemo.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Ker vem, da je na Alterju ogromno mpoznavalcev športa, posebej nogometa, se spodobi, da se ob prvem dejanju tega prvenstva odpre tema.
Torej, danes je bil žreb skupin. Skupine so seveda za naše vse težke, vsaka točka bi bila velik uspeh, če smo realni.
Kako ste vi zadovoljni z žrebom, se boste odpravili na kakšno tekmo, da si jo ogledate v živo?
Planiras iti na tekme z AD? Lokacije tekem so nam zelo naklonjene!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Kaj delajo srbi zraven saj niso v €U
Evropsko prvenstvo 2024 v nogometu

Ajde dajmo počasi EU != Evropa

Vem da je to težko razumljivo za ljudi s posebnimi potrebami, vendar tudi Slovenija je bila pred 1. majem 2004 del Evrope (in je še danes), ni pa bila del EU.

V Evropi se recimo nahaja tudi Švica, ki ni EU, in je kljub temu, da je izstopila iz EU, še vedno del Evrope tudi VB.

Jasno?

Rabiš slikico?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Če ne drugega, bomo imeli dober izgovor za v gostilno! Če zmagamo, se napijemo od sreče, če izgubimo, pa od žalosti. Win-win :norec:
Ti imaš izgovor itak vsak dan, že kaj najdeš!
Ojoj, dons je pa megla, fajn dan za pit!
Ojoj, dons pa piha in je mraz, se grem mal pogret v gostilno!
Ojoj, dons me pa vse boli, grem enga ruknt, da bo boljš!
...................................
..................................
..................................
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Evo, karte so razdeljene. Kdo dobil? Kako je zdej s posredovanjem, ce sem dobil 4 karte? Kdo jih lahko koristi, saj ob placilu ni bilo potrebno navesti nobenega imena, razen svojega, kot nosilca kart?