Še malo do sezone :-)

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.917
279
83
tam ko se terc po tori rola
Se ni za čoperiste ta izraz uporabljal še posebej za motorje HD?
Ja. In smo že tudi ugotovili, da izraz izhaja iz druge sorte motorjev... Takšno ime se jih je pač prijelo. Kot izraz 'čoper'. Ljudje pač pot tem razumejo vse -od custom cruiserja, chopperja, bobberja, caffe racerja, scramblera, brata... vse. Pa so v bistvu cruiserji, niti customi ne. Meni je čisto vseeno, kako mu rečejo... dokler mi služi, bo Blue thunder.
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Se strinjam, tudi meni je že nekdo rekel, da imam čoperja... no ja saj mogoče pa je pa niti ne vem :)...

r3r.jpg
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.350
379
83
ne vem če maš čoperja, vem samo da maš okus
in najbrž še kakšen motor v garaži, ker rocket, tko kot diavel, ne more bit edini motor pr bajti
razen če je bajta vikend rezidenca nekje ob morju
 
  • Všeč mi je
Reactions: d3esaly

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.944
113
Tale dež nam je opral ceste. Tako da sezona se bo začela samo da malo sonce posije.
Tam od 14 stopinj naprej se da lepo peljat, pa tudi dan bo sedaj dovolj dolg.
Jaz sem par krogov že naredil po cesti enduro pa itak celo zimo vozimo
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.350
379
83
Ne maram tega izraza, nikoli ga ne bos slisal iz mojih ust, ker vec pove o cloveku kot o motorju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
ne vem če maš čoperja, vem samo da maš okus
in najbrž še kakšen motor v garaži, ker rocket, tko kot diavel, ne more bit edini motor pr bajti
razen če je bajta vikend rezidenca nekje ob morju
Hvala, je bil kupljen kot drugi pa se je na prvem, po prihodu rocketa, zgolj nabiral prah tako, da sem ga prodal. Je pa res, da sem veliko na morju, familija z avtom, jaz pa z motorjem :)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Drek pumpa izraz se uporablja za čoperje in sicer zaradi kralja čoperjev HD. Ker so od nekdaj imeli take vibracije da ti je prebavo zmešalo in te je srat prtisnlo. Dobenih BMW pa laverd ni v tem izrazu in kardanov