Še ena policijska

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
zajbel:
si morda pomislil da določene policisti poznajo in so bolj pozorni na njih pa vedno nekaj najdejo?
Poznajo jih pa po čem? Lepem vedenju?
V manjših mestih se med sabo vsi poznajo.

Tako so eno prjatlco nekaj časa stalno ustavljali in ji grozili s krvnim testom, ker so vedli da kadi travo. Pol je vedno podpisala, čeprav ni vozila zadeta ampak je kadila prejšnji večer. (itak bi test pokazal). In teh kazni se je kr nekaj nabralo.
In kaj so policaji s tem dosegli? Plačala ni nič, ker tud nič nima. Delat pa tud ne bo šla, ne bo ona samo za državo delala. Tko da zdej živi od socialne pomoči.
Sej zdej ko so policaji sprevideli, da od nje ne bo denarja, jo pa pustijo pri miru, da se vozi brez izpita, ki ga tud ne bo šla delat, sej nima denarja.
Če bi bili policaji bolj pametni, bi jo že od začetka pustili pri miru, saj ni vozila zadeta, pa bi si punca še kakšno službo našla in kaj davkov plačala. Pa vozila z izpitom in registriranim avtom. Tko pa živi na državne stroške, pa še enkrat se bo še zaletela, pa zavarovalnica oškodovancu ne bo škode plačala, ona pa tudi ne.

mogoče bi ji dal še po desetaka, pa bi punca danes bila magister
Ne, ker bi ji bili vsi (s tabo vred) fouš, in ji ne bi pustili. Reje vidiš, da živi na tvoj račun (seveda si "kao proti" ampak dejanja kažejo drugo).
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kje si pa lstik da si pihnu 0,0 dobu? men ga ankol ne dajo piham pa zmer al zjutri al zvečer...itak 0.0!
Včasih do dajali baje.

Jaz jih že dolgo nisem videl. Mislim da nazadnje leta 2006...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
lej morda zaenkat še nisi imel problemov. enkrat boš pa nabasal na mino. pa jih boš imel do konca življenja


to je pač loterija...

Toliko slabih izkušenj s policaji, kot jaz ima malokdo. Pa zaradi tega vseh ne mečem v isti koš.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
tudi jaz ne mečem vseh v isti koš. samo smešno se mi zdi ko eni mislijo da živimo v indiji koromandiji... pa ne... in policisti so isto ljudje kot mi in isto se lahko kakšnemu "zamerimo" oz ima slab dan in nas jebe...

sploh pa v manjšem kraju je to še bolj lahko očitno ko se ipak vsi poznajo. ti si lahko enkrat lepo pogledal njegovo ženo v službi se ti pa maščuje...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
zajbel:
si morda pomislil da določene policisti poznajo in so bolj pozorni na njih pa vedno nekaj najdejo?
Poznajo jih pa po čem? Lepem vedenju?
V manjših mestih se med sabo vsi poznajo.

Tako so eno prjatlco nekaj časa stalno ustavljali in ji grozili s krvnim testom, ker so vedli da kadi travo. Pol je vedno podpisala, čeprav ni vozila zadeta ampak je kadila prejšnji večer. (itak bi test pokazal). In teh kazni se je kr nekaj nabralo.
In kaj so policaji s tem dosegli? Plačala ni nič, ker tud nič nima. Delat pa tud ne bo šla, ne bo ona samo za državo delala. Tko da zdej živi od socialne pomoči.
Sej zdej ko so policaji sprevideli, da od nje ne bo denarja, jo pa pustijo pri miru, da se vozi brez izpita, ki ga tud ne bo šla delat, sej nima denarja.
Če bi bili policaji bolj pametni, bi jo že od začetka pustili pri miru, saj ni vozila zadeta, pa bi si punca še kakšno službo našla in kaj davkov plačala. Pa vozila z izpitom in registriranim avtom. Tko pa živi na državne stroške, pa še enkrat se bo še zaletela, pa zavarovalnica oškodovancu ne bo škode plačala, ona pa tudi ne.

mogoče bi ji dal še po desetaka, pa bi punca danes bila magister
Ne, ker bi ji bili vsi (s tabo vred) fouš, in ji ne bi pustili. Reje vidiš, da živi na tvoj račun (seveda si "kao proti" ampak dejanja kažejo drugo).

V zapor zapret pa naj jo tam nategujejo, 10 eur znižat kazen za vsak blowjob
zmaga.gif


LP
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kje si pa lstik da si pihnu 0,0 dobu? men ga ankol ne dajo piham pa zmer al zjutri al zvečer...itak 0.0!
Včasih do dajali baje.

Jaz jih že dolgo nisem videl. Mislim da nazadnje leta 2006...


Res je....je že neeekaj časa nazaj.............ampak a ni butasto ,ko sem zadnjemu policaju kazal par komadov tistih listov in oni mi da spet za pihat....pa jaz ne vem...kaj so to delali samo da izpolnejo normo in so vedeli ,da nebo težav.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
ne ker si se jim zdeu sumljiv pa so hotel te mal zajebat alpa so igral na uno foro: sej mulc je zdle 3x pihu zdej je pa se šu mal napit pa nm s tem listki hoče se zmuznt...
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Tudi možno....itak so veno iskali dlako v jajcu....ma sem imel vse poštimano in vso opremo po 2x :D
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
V zapor zapret pa naj jo tam nategujejo, 10 eur znižat kazen za vsak blowjob
zmaga.gif
hehe, če bi jo poznal bi vedel, da bi bla zanjo hujša kazen če ga nebi smela nobenmu potegnit.
Najbrž se pa tud sojetniki nebi pritoževali nad takšnimi kaznimi.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
V zapor zapret pa naj jo tam nategujejo, 10 eur znižat kazen za vsak blowjob
zmaga.gif
(sicer je smajli, ampak ...)
No, kaj sem rekel. Vsi bi jo radi imeli na svoji grbi (denarnici).
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kje si pa lstik da si pihnu 0,0 dobu? men ga ankol ne dajo piham pa zmer al zjutri al zvečer...itak 0.0!
Včasih do dajali baje.

Jaz jih že dolgo nisem videl. Mislim da nazadnje leta 2006...

Men je enkrat policaj razložil, da mora zapisnik po pihanju vseeno napisat, tudi če ne pokaže nič.
In ko ga je napisal, je rekej : "vse je uredu, samo tukaj spodaj se podpiši". In ker je syntman podrobno prebral, kar naj bi podpisal, je opazil, da je zgoraj pisalo da priznam da sem pijan. Jest sm bil pa trezen. In potem se je pri postopku zapletlo.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
E ja.....je potrebno pazit kaj se podpisuje....jaz si vzamem čas in lepo počasi preberem....pa tudi če traja 10 minut za prebrat tisti listek
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
lej morda zaenkat še nisi imel problemov. enkrat boš pa nabasal na mino. pa jih boš imel do konca življenja

to je pač loterija...

A hočeš povedat, da tale oseba v bistvu sploh ni sama kriva, za to kar se je zgodila. Je pač samo žrtev policistov. In to se lahko zgodi vsakemu izmed nas.
Tukaj sem našel samo en primer, jih je pa še veliko podobnih.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:
Mene pa bi bolj zanimalo, kako je izmerila varnostno razdaljo. Medtem ko imajo za hitrost in alkohol razmeroma enostavne inštrumente (pa še tu znajo goljufati), za varnostno razdaljo to ni tako enostavno. Če je "izmerila" razdaljo tako po občutku, bi nesel pln nazaj in naj si ga nekam vtaknejo.

Logika je enostavna: če si se zaletel v avto ki je vozil pred tabo si imel premajhno varnostno razdaljo. Ker, če bi imel ustrezno varnostno razdaljo bi se uspel varno ustaviti. To velja tudi za primer ko je voznik pred tabo nenadno zmanjšal hitrost ali se celo zaletel.

Saj ne da bi se jaz s tem 100% strinjal, a taka je policijska razlaga in nekaj logike je v tem. Podobno kot v tistem izreku "neprilagojena hitrost".Ker načeloma je res da se nobena nesreča ne bi zgodila če bi bila hitrost prilagojena razmeram (pa čeprv bi to moralo biti 5 km/h).

Logika iz Tacna pač, včasih težko razumljiva ostalim ljudem.
V našem primeru se ni noben zaletel.

Ko je prvi zmanjšal hitrost so jo tudi ostali za njim, brez trka. Vseeno pa je zadnji dobil kazen za premajhno varnostno razdaljo, ki je bila izmerjena kar tako, od oka, brez da bi policajka navedla kolikšna TOČNO je bila hitrost vozila, kolikšna je bila razdalja za vozečim pred njim, in koliko bi varnostna razdalja morala bit pri tej (zmanjšani) hitrosti. Hitrost in razdaljo je policajka izmerila kar tako od oka in še pri avtomobilih, ki so se PRIBLIŽEVALI NARAVNOST PROTI policajki. Predvidevam da je policajka stala ob cesti in dvignila lopar še preden je zadnji pripeljal do nje, tako da se je ustavil na mestu, kjer je stala policajka.

Zakaj policija sploh rabi radarje, če ima policajke, ki znajo hitrost in razdaljo točno pomerit kar od oka?

Komu je pa ta logika razumljiva?
No meni je, policajka se je spomnila enga podrkat in mu zaračunat, ter malce polnit proračun in si popravit normo, in ker druzga ni našla si je pač izmislila varnostno razdaljo. (pri kolegu pa umazano šipo, ter kazen za ugovarjanje).

Če bi bil jest komandir, bi ta policajka že danes dobila odpoved. To je primer, arogantenega policaja, ki goljufa, laže vodi nepravilno postopke, provocira voznike, da bi jih spravila ob živce in jim zaračunala... , in ki je policiji samo v sramoto. In pa tudi v korist ker dobro polni kaso, zakonito al neztakonito se v blagajni ne vidi.

Šolski primer kako policija NEBI smela delat.

Oprosti, tisto "nagnetli" sem narobe razumel. Če je res dala kazen samo za razdaljo potem je res pretiravala.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
lej morda zaenkat še nisi imel problemov. enkrat boš pa nabasal na mino. pa jih boš imel do konca življenja

to je pač loterija...

A hočeš povedat, da tale oseba v bistvu sploh ni sama kriva, za to kar se je zgodila. Je pač samo žrtev policistov. In to se lahko zgodi vsakemu izmed nas.
Tukaj sem našel samo en primer, jih je pa še veliko podobnih.
Prav tako veliko je tudi nasprotnih primerov.
Kaj zdaj?