Še ena bizarna policijska kazen

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik frisk pravi:
Dejstvo je, da se niti ne trudijo, da jih ne bi sovražili.


467716-post_slo.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
33. člen ZPrCP je jasen.

Nikjer ne piše, da si lahko nepripet nekaj metrov.
Piše pa, da MORAŠ biti med vožnjo pripet.

Res ali kaj? Jaz sem se pa vedno pripenjal samo nad 10 km, še na google maps sem ponavadi preveril, če je manj ali 10 km ali več, velikokrat sem tudi prilagodil svojo pot tak, da sem imel vmesen postanek in se je štelo kot 2 krajši poti - samo, da se nisem rabil pripet.
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
A očeta ste tud sovražil, če ti jih je naložil ko si naredil pi....?
On ni v službi zato, da bi ga hvalili in božali ampak zato, da te v končni fazi s kaznijo spravi k pameti - in ti mogoče reši življenje, če se sam nočeš.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
nekaj so vzgojne,za tiste vsak ve zakaj jih je dobil,drugo pa je polcajsko pederiranje, tam pa res ne veš kdaj jih boš fasal.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Kaj ma to veze? Ce je privat zemlja, po tvojem ne velja cpp? So vsi znaki tam za okras recimo?

Se pravi če imam pred hišo en znak za prepoved parkiranja, ki sem ga postavil sam, pa tam stoji avto, mi lahko policaj napiše kazen če tam stoji avto?

Ampak na rudniku niso sami postavl znakov?
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.442
94
48
Ma sej to je tako, kot naša vlada. Vsaka., Marod se buni, benti, protestira, oni pa po svoje mlatijo in udrihajo po raji. Saj kaj jim pa ta more. ONI so tisti, koi postavljavjo pravila igre. Žal po zakonu. Pa še smejijo se pri tem početju.
Živimo pač v sloveniji, kjer prevlada početje močnejšega. Človeške vrednote tu pač mnimajo nobene prednosti
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
@SouthPark

Če pot planiraš tako, da je npr vsakih 5km gostilna in greš not nekaj spit, se ti ni treba nikoli privezat
grin1.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
S tem terminom "PROMETNA VARNOST" so v naši državi že šli predaleč. Nobeden več ne ve povedati kaj je to prometna varnost. Ali res vsak prekršek že posega v prometno varnost? To kar je napisal avtor teme sigurno ne posega v prometno varnost. Vožnja nekaj metrov, minimalna hitrost, itd. Tukaj gre za statistiko in posledično polnjenje proračuna, ter komando lokalnih policijskih šefov, da pač morajo patrulje nekaj narediti. In bog ne daj, da pridejo ob koncu šihta v enoto brez ukrepov, ker se takoj zmanjša prometna varnost na nekem sektorju. Za prometno varnost bi lahko šlo, da nebi pešcu na prehodu ustavil in bi te kaznovali, pa čeprav si prevozil le nekaj metrov. Tistemu Ljubo ZAJCU in njegovemu pajdašu ŽLENDRU bi blo treba že pred kakimi 10 leti opravilno sposobnost vzet. Kaj sta ta dva tepca naredila iz prometa in posledično varnosti. Bog pomagaj.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Group_Therapy pravi:
@SouthPark

Če pot planiraš tako, da je npr vsakih 5km gostilna in greš not nekaj spit, se ti ni treba nikoli privezat
grin1.gif

Saj tako sem ponavadi planiral pot ja. Edino nisem ziher koliko časa moraš stat, da se šteje potem kot nova pot, se mi zdi, da pol ure.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Butalec ki ti je to kazen napisal ,je s tem resil vsaj 4 zivljenja....
Eno je teorija drugo je praksa...
Tile tjulni z modrimi kapami ce ne bi delali tega kar delajo bi bili sposobni biti samo se brezposelni.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik Group_Therapy pravi:
@SouthPark

Če pot planiraš tako, da je npr vsakih 5km gostilna in greš not nekaj spit, se ti ni treba nikoli privezat
grin1.gif

Saj tako sem ponavadi planiral pot ja. Edino nisem ziher koliko časa moraš stat, da se šteje potem kot nova pot, se mi zdi, da pol ure.

Meni se po dveh urah resetirajo kilometri na potovalnem računalniku. Obstaja pa tudi trik: lahko akumulator odklopiš, da izgleda, kot da bi na novo štartal
zmaga.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
Drugače obstaja v naši zakonodaji tudi inštrument opozorila, ampak pri šefih to ne šteje. Šteje samo denarna kazen. In kot marsikje drugje v JU je tudi v policiji delo samo za statistiko.
 

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
predvidevam, da ima ta "češplja" fanta, očeta, prjatla...ki bi uredil zadeve naknadno, da bi bilo pravici zadoščeno (bolnišnična hrana,žice v čeljustih in umetni zobje, kakšen uničen sklep, dva..)..Nikoli ne veš, kakšna žlahta je zadaj, ko se kakšen brihtnež razpoči..
Da bi pa mojo punco kdo tako? Bi pa izginil..verjetno bi odpotoval..jaz bi ga pa pomagal iskati, ker sem filantrop..;)
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.921
3.035
113
Meni še vedno zmaga ena od letos poleti. Smo jedli v restavraciji Mirje ( Tržaška v LJ) na terasi. Policistka stoji skrita za vogalom in čaka kolesarje. Kolega se pripelje od pub legend (40 metrov stran) in policistka ga 10 m prej ustavi zaradi vožnje po napačni strani. Kaj bi moral naredit ...iti preko križišča na drugo stran 300m ničje pa ponovno preko križišča nazaj.
bonk.gif
. Saj mi smo se samo smejali tako kot vsi ostali ko se je 10 min prerekal z njo.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
V tem primeru je imela policistka ne boš verjel, ampak celo prav. Zdej ali je to za kaznovati ali za opozoriti je pa drugo vprašanje. Sam sicer nisem Ljubljančan, ampak pri vsakem obisku Ljubljane mi gredo najbolj na jetra prepotentni kolesarji. Nikol v LJ ne veš, kje boš kakega naguzijo. Vozjo se ko ena "stoka". vsaj 95 procentov jih redno krši prometne predpise, žuga, ne jebejo smeri/strani vožnje, luči, itd. Me ma za vsako ko sem v LJ, da bi najmanj enega pospravil.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.335
2.422
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik Group_Therapy pravi:
@SouthPark

Če pot planiraš tako, da je npr vsakih 5km gostilna in greš not nekaj spit, se ti ni treba nikoli privezat
grin1.gif

Saj tako sem ponavadi planiral pot ja. Edino nisem ziher koliko moraš spit , da se šteje potem kot nova pot, se mi zdi, da pol litra cvička al pa 3 pire .

fixed
grin1.gif
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Dost butasto da se lotijo takšnih "lahkih" kazni, po avtocesti ti pa vozijo tujci (predvsem madžari, bulgari itd...) z nabitimi kombiji, prenapolnjenimi, neizpravnimi, neupoštevanje pravilll...povzročijo veliko nesreč zaradi počasne in nevarne vožnje.

Seveda njih nobeden niti ne ustavi, ker je treba govoriti kaj drugega kot slovensko in se potem nobenemu ne da z njimi ukvarjati in delati zapisnika. Tukaj pa na hitro pokasiraš pa 100€ kazni za 2 ure dela na parkirplacu potem pa si opravil "normo" za cel teden, dokaj žalostno no.