še busanci so obupali

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Fužinski Murko pač.

aplauz.gif

ja holivud hir aj kom
rolleyes-1.gif


Drugače pa če bi bil vpisan v ps bi bil že svetovalec na vladi
grin1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.648
6.504
113
Citat:
Uporabnik krko pravi:
<object width="640" height="505"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/bQAUnY1u1vE&hl=en&fs=1&hd=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/bQAUnY1u1vE&hl=en&fs=1&hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>

Sem opazil da ima še doma v delavnici čelado na glavi. Very funny!
rolleyes-1.gif
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
grin1.gif


Citat:
Uporabnik skala pravi:
fant je menda velik filmar
bonk.gif

je tudi moj fejsuk prjatu
nahrung002.gif
Ma Dino je s tem posnetkom mal preteru, nism mu tega povedu "še", men pač ne sede...
rolleyes-1.gif


Aja, moj tud...
evil.gif


P.S. A ga kdo upa uprašat na FB kdaj bo film na Partisu
hysterical-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Sam resno, ce ljudje ne bi imeli taksnih problemov, tudi taksnih posnetkov in izjav ne bi bilo,
pa slisim tudi od pravih Balkancev podobno, vse povsod je isto, kot da bi NWO elita kaksen virus spustila,
en , na rodni grudi ziveci, Taprav Srb, mi je enkrat reku, da je edina resitev potamanit vse od 2-35let in zacet znova z novimi otroci,...sam to je ze par let nazaj, tak da danes bi reku od 2-40+
evil.gif

hysterical-1.gif

zgleda je tega ogromno in v zahvalo, ker ljudje namesto drzave prezivljajo pezdetke, jih presica zdaj nagrajuje z dodatnimi davki
uf-1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Se nič ne bojiš da se te bo vlačilo po medijih zaradi nasilja nad nežnejšim spolom. Sedaj je na oblasti levica in oni so zelo občutljivi nad takimi dejanji!
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
A to govoriš iz svojih izkušenj? Vi v cerkvah natepavate mlade dečke! Očitno so začeli s teboj, pa nadaljuješ dediščino!;)
 
Nazadnje urejeno: