Odpuščanje delavcev BMW - razlog?

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Razlog je tule :valjamse:

Budući da je BMW zbog ove situacije prisiljen rezati na sve strane, pojavile su se spekulacije kako bi uskoro mogao konačno ugasiti i pogone za proizvodnju žmigavaca, koji na njihovim automobilima ionako već 50 godina služe samo kao ukras.

Matey
Hecko a? :gorjaca:

Naj ti povem, da že tko skoz dajem žmigavce, zdej s ta zadnjim so me pa absolutno še bolj discipliniral, ker drugače vsakič volan prov zoprno zavibrira in ti mal kontra vleče, tko da nej kr nove zaposlijo!

P.S. da se ne bo kdo vtaknu, vem da je link hec. :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in AndrejEnej

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Okvara

Vozač BMW-a tražio od mehaničara da mu popravi spoj na žutim svijetilma jer se stalno pale i gase


"Automobil je na prvu izgledao da je savršenom stanju; potpuno nov, 2016. godina proizvodnje, ispod haube ergela od 350 konja, a originalni kilometar sat pokazivao je tvorničkih minus 500 kilometara."

"Na kraju mu je mehaničar izbacio relej automat za žmigavce, pa ako Mate ponovno slučajno rukom zahvati onu ručkicu s lijeve strane volana – žuta svjetla će bar raditi bez greške, tako da se Mate više neće morati sramotiti u prometu."

 
  • Haha
Reactions: Hanzi

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Hecko a? :gorjaca:

Naj ti povem, da že tko skoz dajem žmigavce, zdej s ta zadnjim so me pa absolutno še bolj discipliniral, ker drugače vsakič volan prov zoprno zavibrira in ti mal kontra vleče, tko da nej kr nove zaposlijo!

P.S. da se ne bo kdo vtaknu, vem da je link hec. :fredi:
Izkljuci lane assist?

PS: sem prebral PS :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Ampak problem je, ker ni kompatibilen z s stereotipnimi BMWejasi? :D
Fixed :cheer: Osebno sem drugače povsem kompatibilen s tem ampak jaz sem res čuden že po defaultu - vozim bmwja in uporabljam žmigavce ter varnostno razdaljo, na sprehode hodim s psom in pobiram dreke za njim, 3 mačke sem natreniral, da ne serjejo sosedom po dvorišču oz. ne samo da ne serjejo tam - sploh ne gredo na sosedovo parcelo, na Alterju sem kljub temu da ne vem vsega in nimam 10.000+ neto mesečne plače, itd. :fredi:
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Fixed :cheer: Osebno sem drugače povsem kompatibilen s tem ampak jaz sem res čuden že po defaultu - vozim bmwja in uporabljam žmigavce ter varnostno razdaljo, na sprehode hodim s psom in pobiram dreke za njim, 3 mačke sem natreniral, da ne serjejo sosedom po dvorišču oz. ne samo da ne serjejo tam - sploh ne gredo na sosedovo parcelo, na Alterju sem kljub temu da ne vem vsega in nimam 10.000+ neto mesečne plače, itd. :fredi:

nimaš 10k +????
prosim za trajen ban uporabnika!
 
  • Žalosti me
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
:jok::jok::jok:

Lepo prosim ne... nekoga je pa treba imeti kot izjemo, ki potrjuje pravilo no :D