Se EU boji delitve BiH in posledično nove vojne?

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.062
5.751
113
blizu močvirne prestolnice
potrebno sej je zavedat, da ima tudi Hrvati, ki so mimogrede v EU, svoj interes in bi jim stanje razkosanja BiH zelo ustrezalo, da priključijo pokrajine k matični državi
Kar je edino prav. BiH je umetna tvorba. Srbi se naj priključijo Srbiji, Hrvatje Hrvaški, balije pa izgnati v turčijo al pa naj sprejmejo Katolištvo oziroma Pravoslavje.
Edini problem je pri brezjajcnih Srbih, so iz Kosova zbežali da se je kar kadilo, pa iz Hrvaške tudi, pa taki heroji. No ja edini v Sloveniji so pametni in ugrabljajo državo.
 
  • Wow
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.945
5.475
113
Jaz sem pa na strani muslimanov!

Že drugič jih noben ni nič vprašal in bi jim kosali državo....

Pa še nekaj je.....hercegovac ko bo zapokalo bo pobegnu na Hrvaško.....bosanski srb v Srbijo.....oni ne morejo nikamor....tko da s5 bodo rožljali z orožjem in se pobunili(srbi in zdaj še hrvati) ...nakonc bodo pa s5 bogi bogi k bodo dobil okol kepe....

Ker eno je sprovocirat vojno zarad politične pozicije in sprdancije...drugo pa ko bo nekdo dejansko branil svojo državo.....bo ko v ukrajini....lahko muslimani vržejo vn obe entiteti....
 

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
637
211
43
Ja res je. Nekje sem zasledil da v manj kot v 10 letih pol miljona.
Mladih.
Davkoplačevalcev!

Kam gre razmerje delavec in upokojenec pa vidimo tudi brez izrazitega izseljevanja tudi v Slo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
In z našo šovinistično politiko smo dosegli, da so šli ti potencialni davkoplačevalci, namesto k nam, naprej v Evropo, ki jih je rada sprejela. Pri nas pa jokamo, kako da ni delavcev. :evil:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in zoom

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.985
5.084
113
Kar naj greho dalje na sever. Ne rabimo odjemalcev socialnih podpor. Vemo kako to špila pri njih. Eden dela 5 frocov plus žena pa na sociali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če ne bo davkoplačevalcev, tudi socialnih podpor ne bo. Pa še česa drugega ne. :nigladek: Pa razloži to tvojo teorijo uporabnikoma alkoholik in Apollo8 , ki bi gotovo rada zaposlila kakega hrvaškega ali bosanskega delavca, če bi ga le dobila.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: zoom

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.985
5.084
113
Eden dela za kolko, jurja... od tega je davka 300 eur. Koliko stane sociala žene, vsi dokladi in šolanje 5 frocov. Bizi treba bo se naučit kolko je 1 plus 1.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
potomcem to nikoli ni šlo ker so vse dobili oz pokradli. ni treba nekega hudega znanja če ukradeš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Kar je edino prav. BiH je umetna tvorba. Srbi se naj priključijo Srbiji, Hrvatje Hrvaški, balije pa izgnati v turčijo al pa naj sprejmejo Katolištvo oziroma Pravoslavje.
Edini problem je pri brezjajcnih Srbih, so iz Kosova zbežali da se je kar kadilo, pa iz Hrvaške tudi, pa taki heroji. No ja edini v Sloveniji so pametni in ugrabljajo državo.
srbi so kosovo mau po mau prodal šiptarjem. noben jim ni nč ukradu. spizdil so pa zato, ker so šiptarji prevladal. dobil so svoje svetnike pa svoje župane. to ti loh pove vsak pošten srb. sej pr nas bo hmau isto če bo šlo tko naprej.
kar se bosne tiče bi blo treba najprej popucat ustaše in četnike. pol se bi loh kej menil
če je bošnjake za sterat u turčijo a pol je treba tafarške sterat u jeruzalem al kwa?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.153
953
113
Emona / Carnium
Tisti, ki bo želel karkoli reševati, bo predvsem moral razumeti preteklost tistih krajev in ponuditi dolgoročni plan oživljanja mrtve države in brezupnih državljanov. Ker pa je ta preteklost za marsikoga (vključno s tamkajšnjim prebivalstvom, ki naseda populizmom) preveč zakomplicirana, se bojim, da rešitve ni na obzorju. Pričakujem še slabše stanje. Že nivo debate v tej témi ni nič drugačen od tistega, ki ga predstavniki entitet v BiH furajo že več let. Ergo Alter nima rešitve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Tisti, ki bo želel karkoli reševati, bo predvsem moral razumeti preteklost tistih krajev in ponuditi dolgoročni plan oživljanja mrtve države in brezupnih državljanov. Ker pa je ta preteklost za marsikoga (vključno s tamkajšnjim prebivalstvom, ki naseda populizmom) preveč zakomplicirana, se bojim, da rešitve ni na obzorju. Pričakujem še slabše stanje. Že nivo debate v tej témi ni nič drugačen od tistega, ki ga predstavniki entitet v BiH furajo že več let. Ergo Alter nima rešitve.
itak da alter ve veliko sam tiste je treba vprašat ki jim je vse jasno.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Eden dela za kolko, jurja... od tega je davka 300 eur. Koliko stane sociala žene, vsi dokladi in šolanje 5 frocov. Bizi treba bo se naučit kolko je 1 plus 1.
Tistih 5 frocov bo čez 10 let delalo in plačevalo davke. PO možnosti bodo imeli višjo izobrazbo od fotra in bodo dobro služili. Pred tem pa še preveri, koliko hrvaških in bosanskih delavcev ima pet frocov na sociali. :nigladek: Kako čudno, da jih tepci severno od nas z veseljem sprejemajo. :cool:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kar reži se, še do prvega vogala ne vidiš, kaj šele dvajset ali trideset let naprej. Ali misliš, da bodo Slovenci delali za tvojo peMzijo? Ne bodo, ker jih bo premalo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.945
5.475
113
Smejim se tvojemu posplosevanju.....

"z veseljem jih sprejemajo"

Če ne znaš nemško drugega kot smetar al pa cestar ne boš....

Tud za spajanje familije moraš zadostit malo več pogojem kot pri nas...


Zato pa pri nas ostaja ves ološ ki gor ne uspe...

Lahko bi se tudi mi učili od njih....sam potem alkoholik ne bo mogel operirat z minimalcem pri unih biričih ki pravi da jih rabi pri priganjanju svojih delavcev
 
  • Haha
Reactions: jonny77

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kolikor jaz poznam Hrvate in Bosance in poznam jih veliko, so k nam prišli kot mladi fantje, se poročili s Slovenkami in sedaj imajo povprečno 1,5 otroka ter niso na sociali.