Se EU boji delitve BiH in posledično nove vojne?

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.003
3.755
113
Ljubljana
hmpg.net
Pravzaprav izgleda, da sedaj Hrvati mešajo drek v BiH


 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.984
5.080
113
Tistih 5 frocov bo čez 10 let delalo in plačevalo davke. PO možnosti bodo imeli višjo izobrazbo od fotra in bodo dobro služili. Pred tem pa še preveri, koliko hrvaških in bosanskih delavcev ima pet frocov na sociali. :nigladek: Kako čudno, da jih tepci severno od nas z veseljem sprejemajo. :cool:
Ljubček moj dragi, ravno prva naslednja generacija je najslabša. Vejo da so iz Bosne, ne vejo pa kako hudo jim je tam bilo. Posledično furajo balkanski stil življenja na 120%, skupaj z socialkami in kriminalom. Sploh pa nas je Slovencev samo še en milijon vse ostalo je jogovina ali pa poljugovina. Hvala ne rabimo jih.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.984
5.080
113
Pravzaprav izgleda, da sedaj Hrvati mešajo drek v BiH


Malo še naj otepa z gobcem, pa bomo lahko en čas poceni apartmaje pri njih kupovali. Milanovič je kreten prve vrste. Še sami hrvati se ga sramujejo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ljubček moj dragi, ravno prva naslednja generacija je najslabša. Vejo da so iz Bosne, ne vejo pa kako hudo jim je tam bilo. Posledično furajo balkanski stil življenja na 120%, skupaj z socialkami in kriminalom. Sploh pa nas je Slovencev samo še en milijon vse ostalo je jogovina ali pa poljugovina. Hvala ne rabimo jih.
Ne daleč v bodočnosti boš lahko prepeval: samo še sto nas je, sto umirajočih med mrliči. Demografija je neusmiljena.
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Ljubček moj dragi, ravno prva naslednja generacija je najslabša. Vejo da so iz Bosne, ne vejo pa kako hudo jim je tam bilo. Posledično furajo balkanski stil življenja na 120%, skupaj z socialkami in kriminalom. Sploh pa nas je Slovencev samo še en milijon vse ostalo je jogovina ali pa poljugovina. Hvala ne rabimo jih.
je blo zanč na tv nek s primorske. je dec lepo povedu - ne mislt da ste po poreklu čisti. niste. smo na takem plac da nidani kwa je kle čes guzil prednike.
mongoli, turki, lahi, švabi, rusi, mađari, neb se čudu tud če bi biu vmes kšn inidjanc. aja pa cigoti. ne se slepit da ni tko
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.945
5.475
113
Ne daleč v bodočnosti boš lahko prepeval: samo še sto nas je, sto umirajočih med mrliči. Demografija je neusmiljena.
Sej če ne bi bil tok rdeč bi ti še reku pa dej ti kako injekcijo testosterona pa viagro....pa bunga bunga :p
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.945
5.475
113
je blo zanč na tv nek s primorske. je dec lepo povedu - ne mislt da ste po poreklu čisti. niste. smo na takem plac da nidani kwa je kle čes guzil prednike.
mongoli, turki, lahi, švabi, rusi, mađari, neb se čudu tud če bi biu vmes kšn inidjanc. aja pa cigoti. ne se slepit da ni tko
Pa ti bi? Svi goli pa ko šta voli? Si drugač za to?
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Pa ti bi? Svi goli pa ko šta voli? Si drugač za to?
kk? ni tle kaj jest bi pa kaj ne. takle mamo. marskej se da, marskej pa ne. velik bi nardil s pametnimi zakoni. recmo, če pride piseljenc sem se more naučit jest klobase, pit pir in govort slovensk. če se loh makedonc nauči govort se lohk tud hrvat, srb al pa bosanc. če se hoče
da boš pa ustavu migracije je pa sanja svina kukuruz
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.761
2.362
113
Pomurje
Smejim se tvojemu posplosevanju.....

"z veseljem jih sprejemajo"

Če ne znaš nemško drugega kot smetar al pa cestar ne boš....

Tud za spajanje familije moraš zadostit malo več pogojem kot pri nas...


Zato pa pri nas ostaja ves ološ ki gor ne uspe...

Lahko bi se tudi mi učili od njih....sam potem alkoholik ne bo mogel operirat z minimalcem pri unih biričih ki pravi da jih rabi pri priganjanju svojih delavcev
teoretik