Samsung S10 Plus ali Huawei P30 PRO

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.680
2.330
113
Pomurje
Kar ti rečem in ti potem ne bo všeč boš mene krivil za to. Težko je takole preko foruma nekomu svetovat, če ne veš kaj mu je prioriteta in kakšne aplikacije bo uporabljal. Takole ti bom povedal za tisto, kar si zgoraj napisal ne boš z nobenim falil. Ostalo so nijanse, ki jh boš videl po par dnevni uporabi. Meni, če kaj ni všeč enostavno zamenjam. A je to problem? :zavijazocmi:

kar boš rekel, bom preveril oz. vprašal še kje drugje in si s tem lažje ustvaril mnenje.
Daj naštej te nijanse, ker pri teh telefonih ogromnih razlik res ne more bit.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.153
2.251
113
Ja kot prvo, če se že oglašaš in pametuješ v takih tema s takim naslovom potem moraš imet dejanske izkušnje med obema, če ne bolje da si tiho!
Kdo pa pravi da nimam izkušenj, zgolj ne lastim si obeh. Zdaj pa ker si ti referenca telefonije na tem forumu nam definiraj koliko stika mora imeti določena oseba z določenim predmetom da jo lahko ti kot "guru" telefonije označiš za izkušeno? :valjamse:
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Drugače je sin zelo zadovoljen s telefonom in mislil, da je P30, ki ga kupuje avtor teme super nakup.
Ker je dal možnost še za S10, se s tem vzpodbudi debata "vernikov".

Ker ti to nisi in si lastiš oba , bi bilo lepo, da napišeš kaj in kako.
Škoda, ker se ti ne da to naredit. Jaz nisem poznavalec, sem pa pred menjavo telefona in bi mi tvoja opažanja prav prišla.
Ne, ravno zaradi takih kot so AvtoFan, 123... in še nekaj podobnih se ne mislim spuščat v prepire. Ko pa se bodo oni enkrat nehali basat tam kjer jim ni mesto pa z veseljem.
In kot smo že parkrat povedali je razlika med P30 in PRO ter S10 in + (čeprav zelo majhne, več ali manj v velikosti) toda dajmo se že enkrat navadit pisat točno kaj bi kdo rad.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Luce

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.153
2.251
113
Hvala! Kaj pa Always On Display? Verjetno ga ima tudi Huawei?

Mislim da v osnovi ne, si ga pa lahko naložiš preko third party app. Se pravi ni integriran v sistem. Kako pa se zaradi tega razlikuje od integriranega Samsung AOD-ja pa ti bo GURU razložil, on ima izkušnje.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.153
2.251
113
Ampak to je prišlo potem kasneje z updatom? V štartu ni bilo tega? Vsaj ko sem drkal po nastavitvah ni bilo tega?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.646
1.576
113
Če ima to mate 20 pro že od izida pred pol leta, potem je verjetno jasno da ima p30 to tudi
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.828
3.848
113
Mogoče nima na istem mestu kot samsung, tam mislim da je to pod display.

Za huawei: Settings -> home screen & wallpaper -> AOD
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.435
4.540
113
Mogoče nima na istem mestu kot samsung, tam mislim da je to pod display.

Za huawei: Settings -> home screen & wallpaper -> AOD

Sem šel sprobat oba modela Telekom in na hitro mi je bolj všeč S10 Plus. Vmesnik, sprotno delo, itd. P30 Pro je nenormalno spolzek, kar sicer rešiš z ovitkom, ampak teh stvari ne maram dajat na telefone, imam raje etui.

Ostalo seveda na hitro ne moreš sprobat, razen občutka v roki in dela z meniji in glavnimi aplikacijami.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.646
1.576
113
Ko bi se ti držal stvari o katerih dejansko imaš pojma, kot npr. zgodnjenih švabih, bi ta forum bil precej bolj prebavljiv. Tako pa čestitke, s svojim drekanjem si samostojno pripeljal še eno temo do neuporabnega, kar ti je do zdaj večinoma uspevalo samo v avtomobilizmu. Ampak pač razumem, razširjaš si obzorja
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.435
4.540
113
Je že kdo ugotovil, če je mogoče na Bixby gumb vezati sestavljen ukaz, ki se sproži s pritiskom na gumb iz UGASNJENEGA zaslona?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.435
4.540
113
Sem že rešil s kombinacijo aplikacij Tasker, Bxactions in nekaj sreče.
Sedaj ob pritisku na Bixby gumb ob ugasnjenemu zaslonu avtomatsko poženem Deezer, počakam 2s, dvignem glasnost medija na 10, pritisnem play in ugasnem ekran. Za v avto bo :)