samsko življenje VS veza/družina

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik decva pravi:
aplauz.gif
je lahko rec, pa mal tezje naredit

če hočeš spremenit svoj lifestyle ni nič pretežko

na primer jaz sem se odločil da bom korenito spremenil življenje do sedaj mi je ratalo:
-april: nehal kadit
-maj: popolnoma spremenil prehrano (iz veliko mesa + krompir skoraj nič zelenjave --> zelo malo mesa oz. raje ribo + riž + orgromno zelenjave)
-junij: pričel z hujšanjem
-avgust: tek in telovadba

grims-1.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
to so same zunanje stvari (tud jaz imam aerobiko, jezikovne tecaje, fax, sluzbo,)... sm nekaj drugega je razcistit v glavi... sej si recem, da je bilo tisto varanje njegova stvar (sploh ker je varal vse svoje punce) sm tezko je pa to res sprejet, pa pocistit pri sebi (da ne bi mogla nic naredit, pa da nisem tako grda itd) ves, sprememba stila zivljenja ti nic ne pomaga pri taki pizd. ki se ti zgodi (no razen, ce imas tezave z tezo,al pa nisko izobrazbo, posledicno slabo sluzbo... sm tega ni pri meni)
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

To kar ti naštevaš je lažje spremenit kot svoje razmišljanje.




ne, niti ne...

jesti futer ki ga nisi maral celo življenje je mentalna sprememba.
wink-1.gif




enostavno sem si dopovedal da moram to jest pa če kozlam zarad tega...in sem začel jest.

prej recimo ko sem jedel solato sem skoraj bruhal...zdej imam za kosilo samo solato na primer...

vse je v glavi. isto za čike. sam dopovedat si moraš.



in če si dopoveš, da človek ki si ga srečala da res ni napačen in da bi se mu splačalo šanso dat brez vnaprej obsojanja, boš bila dost bolj srečna in lahko se ti bo celo zgodilo, da človek za katerega si mislila da ima X negativno lastnost, te negativne lastnosti sploh nima...

 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Za čike se lahko prisiliš, hrano in telovadbo tudi...


To o čemer pišemo pa imaš v glavi...in tud če nočeš blokade v glavi, je ta tam. Lahko zavestno prisiliš..., podzavestno pa...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

Za čike se lahko prisiliš, hrano in telovadbo tudi...





To o čemer pišemo pa imaš v glavi...in tud če nočeš blokade v glavi, je ta tam. Lahko zavestno prisiliš..., podzavestno pa...




ja, to je res. sam lahko pa se prisiliš da ne obsojaš ljudi vnaprej. če tega ne moreš naredit, si pač slabič.

Tudi jest sem se navadil da osebe ne obsojam vnaprej (pa sem včasih to počel). lahko predvidevam ampak moja predvidenja ne bodo vplivala na odnos do te osebe.

sploh pa ne, da bi skenslal eno osebo zaradi tega ker sem jo samo bežno spoznal...
 
Nazadnje urejeno:

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik decva pravi:
ja potem pa skoda, ker nisi mene spoznal
grims-1.gif

ce zensko kej znervira, pol se rajs vid, da ji das mir in zgines od doma vsaj za kako uro
grin1.gif


ja, pa preteklost vpliva nate in res je nefer, da vsak naslednji placuje davek.... ampak [censored] ga.. tako pac je..
cry12bpy.gif

sej ce bi tebe kdo hudo hudo prizadel, bi bil tud v naslednji vezi sumicav in pozoren
10.gif

Ja pametno je potem spizditi ven. Rabiš samo nekaj časa pri vsaki ženski, da dojameš kdaj si dejansko lahko ti kaj kriv...,kdaj pa je enostavno ona tečna in imaš mirno vest....in se mirne vesti tudi odpraviš ven..., pa naj razmišlja naprej.

Glede previdnosti. Jaz vstopam v vsako novo vezo z več rezerve in previdnosti... zavestno in podzavestno. Pretekle izkušnje naredijo svoje...
smirk-1.gif

sam ti maš pa res veliko življenjskih izkušenj in modrosti...

kok maš ti osmic v ustih?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
z grisbi imata idealno zvezo, za v učbenike. Za vse pa je zaslužen ynos
evil.gif


ceprav, malo me edino mede, zakaj grisbi vidi tolk obupa v vseh zvezah in nikjer prihodnosti, ne omeni pa svoje iber idealne. ne vem.
rolleyes-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Se strinjam z ynosom, da ženske partnerja vidijo tudi v taki luči, da bodo na njem sprostile svoje težave, ki so jih imele čez dan. Maš težave, se pogovorimo pridemo do rešitve in stvar je rešena. Ne pa da se vse skupej potem vleče 1h in ne prideš do zaključka samo zaradi tega, ker ženska rabi samo nekaj za sprostit. Moški nismo zato tukaj, da boste svojo celodnevno napetos sprostili potem nad nekom, ki pri roki. Valda bo šel ven in potem boste užaljene. Če mam jest probleme, grem na kolo, laufat, fitnes si prižgem svoj najljubši mix in spucam glavo. Ne pa da pridem ves zamorjen do partnerja, ki je takrat dobre volje in zamorim sceno do konca, ker še sam ne vem v glavi kaj hočem oz. kje je problem.

Mislim, da se večina takoj preveč zagreje za partnerja in zanemari svoje osebne potrebe. Ko bo resno, bomo že vedeli kdaj bo resno. Do takrat pa, uživejmo kolikor se da.
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
nisem se nič ne strinjal...... samo opazke sem dajal....

sem le vpraš koliko osmic imaš....... (sploh pa po mojih postih nimaš kaj sodit... ker nikjer ne "pametujem" in ne razsajam s svojimi veleživljenjskimi izkušnjami, ker sem star "šele" 32 in je to verjetno premalo da bi lahko pariral kakšni modrosti ali izkušnjami(kot izhaja iz tvojih postov))
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
No hvala za opazke. Bil sem večinoma v dolgoročnih vezah...iz katerih mariskaj potegneš ven, če se imaš vsaj malo rad. Če boš videl kje, da sem ga polomil (ker vem, da vneto spremljaš moje prispevke
smile-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
z grisbi imata idealno zvezo, za v učbenike. Za vse pa je zaslužen ynos
evil.gif


ceprav, malo me edino mede, zakaj grisbi vidi tolk obupa v vseh zvezah in nikjer prihodnosti, ne omeni pa svoje iber idealne. ne vem.
rolleyes-1.gif

koji qurac tebe briga kako vezo imata? ali se pač moraš vtikovat, ker ti ne da miru?
13.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
z grisbi imata idealno zvezo, za v učbenike. Za vse pa je zaslužen ynos
evil.gif


ceprav, malo me edino mede, zakaj grisbi vidi tolk obupa v vseh zvezah in nikjer prihodnosti, ne omeni pa svoje iber idealne. ne vem.
rolleyes-1.gif

koji qurac tebe briga kako vezo imata? ali se pač moraš vtikovat, ker ti ne da miru?
13.gif


Že dolgo časa ni ničesar nikamor utaknil, posledica pa je, da ima preveč časa za vse ostale..., zato pa pride do bedarij.
wink-1.gif


Diablo brigaj se za svoj RL, jaz pa bom skrbel za svojega.