samsko življenje VS veza/družina

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ne bo ne prvič, ne zadnjič. že naslednja mimo prišla. Brez kakršnegakoli tveganja, ti ostane le opcija biti samski.
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
tveganja? hoces rect da je opcija biti samski, SLABO?

spretno sva se vrnila na temo, mojstrsko.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
bit samski sploh ni slabo, če znaš uživat pa pač izkoristit to stanje... itak smo že dorekli, da se paše cartat itd. ... sam vseen... men je čis uredu...
no, pa glede na to, da si ynosa spraševal, pa naj ti še on odgovori
cool-1.gif
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Prva leta po poroki in rojstvih hčera sem se nekako umaknila iz družabnega življenja , zaradi pomanjkanja časa, pa še varstva za otroke nisem imela.
Ko so hčere postajale starejše toliko, da sem jih lahko pustila kako urico same, sem se vrnila v družbo in uživala tistih par uric svobode.
Zdaj sem se itak preselila 200km proč od svojih prijateljic, a se že v tem kraju pojavlja nova družba s katero se odlično razumemo.
Pride čas, ko je potrebno zamenjati tudi prijatelje, ravno tako ti tudi prijatelji/ce znajo zariti nož v hrbet kot partner/ka, oziroma mož/žena.
Nič ni večno, s tem se je treba sprijazniti, da sploh lahko normalno živiš.
Vsekakor so vzponi in padci, a čas celi rane, treba se je pobrati in resnici pogledati v oči ter živeti dalje.
Druge rešitve enostavno
ne-ne-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Children
evil.gif


Uglavnem upam, da bom nekoč srečala nekoga, ki rad hodi v hribe in ne komplicira zarad malenkosti. Go with the flow, kdaj bo že folk to dojel?
stupid-1.gif

Ne kompliciram zarad malenkosti, v hribe hodim samo z gondolo smučat. Nisem nek romantik, tut pozoren ne preveč,
ampak še vedno mislim, da bo moja bodoča bivša žena zadela na lottu, če ji bo le uspelo me vženit.

Nisem ultra najbolši primerek moškega, samo to še ne pomeni da ženska z mano nebo srečna...

Tako da ne delaj posebnih meril, ker ponavadi ravno take dobijo največje barabe. Pozorn že pozorn, samo
kolk pa še jih ma zraven...

Kok si stara, da vidim če se ti sploh splača to razlagat...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:

Pride čas, ko je potrebno zamenjati tudi prijatelje, ravno tako ti tudi prijatelji/ce znajo zariti nož v hrbet

Ni res. Pol to niso prijatelji ampak kolegi.

Vsak človek lahko ima maksimalno samo enega v redkih primerih 2 prijatelja (familije ne štejemo).
Več jih nemoramo met, ker nimamo dovolj časa. In tut ko imas 2 prijatelja, si z enim bolši kot z drugim.
In to se dokaj hitro začuti.
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

Spretno ja.
grin1.gif






Če maš tečno/smotano/ipd... punco, je bolje biti samski..., če pa je fajn, pa bolje biti vezan. Vsaj pri meni. Po



kmečko.
tongue-1.gif




Presneto.... stari si cca 24... pa kolko deklic si ti že moral meti, da imaš toliko izkušenj, da ti Leon Štukelj ne seže niti do kolen......
shocked-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Kok si stara, da vidim če se ti sploh splača to razlagat...

Mali, nikjer nisem pisala, da iščem pozornega moškega. Romantike ne maram. Rada pa bi aktivnega človeka, ki rad hodi. Človeka, s katerim se bo dalo pogovarjat in človeka, ki ne bo kompliciral vsake jebene malenkosti
crazy1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Kok si stara, da vidim če se ti sploh splača to razlagat...

Mali, nikjer nisem pisala, da iščem pozornega moškega. Romantike ne maram. Rada pa bi aktivnega človeka, ki rad hodi. Človeka, s katerim se bo dalo pogovarjat in človeka, ki ne bo kompliciral vsake jebene malenkosti
crazy1.gif

In če ded nena rad hodi, zaj nima pr tebi kaj iskat al kaj?
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
Citat:
Pol to niso prijatelji ampak kolegi

no, ja in ne. Moj fotr je bil z enim tipom frend že od študentskih let in mu v teh 30 letih ogromno pomagal, naša družina se je velik družila z njegovo, hodil so skupaj na počitnice...pa se je vmes dvakrat zgodil, da ga je ta t.i frend zaj...., ampak ok..čustva se pomirijo, kakšno zadevo oprostiš....zdaj pred kratkim pa mu je spet zasadil nož v hrbet...no, tokrat je bilo zadnjič. Friends no more...