samsko življenje VS veza/družina

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:
obožujem samsko življenje trenutno... hehe...
cheer.gif

Se podpišem pod tole
aplauz.gif
 

WolfSLO

Pripravnik
20. avg 2007
183
0
16
Urca tikataka in nič ne čaka
evil.gif


Ko pridejo leta, začneš podzavestno razmišlati, kako naprej. Prioritete se ti spremenijo, želje postanejo bolj realne, včasih sam sebe ne poznaš
bonk.gif
Je pa lepo tudi v tem času. Še sploh če imaš razumevanje tudi na drugi strani!

Pa nisem takoo star
evil.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Kako organizirate svoj prosti čas, če lahko temu tako rečem, ko imate familijo?




Prosti čas-kaj je to?



Ob otroku in gradnji hiše zame ta termin ne obstaja.
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
ni lepsega kot bit z nekom, ob katerem se nasmejes, pocrkljas, si zaupas, obcutek da imas nekoga rad /in da ima on rad tebe....... sej pridejo pizdarije, vendar ni primerjave... samski/veza....

ja, sem samska in globoko razocarana nad bivsim/varalico&laznivcem..... zelim si veze, vendar se ne spuscam v kake bytheway vezice... ker so zguba casa in ker vem, da je s tistim "pravim" 100x boljs....

vecina vas, ki zagovarjate samskost v stilu "imam svobodo, pocnem kar se mi zljubi" po mojem se niste doziveli tiste prave, resne veze... ker taka veza ni muka in prisila... ampak si dejansko zelis prezivet vsak trenutek s to drugo osebo.. in ce je veza prava, je cas tud za zur in prijatelje...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
seveda seveda, a ravno to pravimo verjetno v eni drugi temi, da takih vez skoraj ne poznamo. Jaz jih trenutno ne, si pa lepo napisala in upanje obstaja, a verjetno je samo upanje.
evil.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
ne sploh ni res! iz lastnih izkusenj in izkusenj mojih kolegic: ce se tipu ne da s kolegi ven, rajs v fori rece, da ga punca ne pusti..... in potem je kriva ona ker je tak zmaj.... v resnic pa rajs on na kavcu polezava...
rolleyes-1.gif


se mi je pa tud ze zgodilo, da je moj imel redno moske vecere ( mu jih nisem branila, ker sem imela jaz cas ne le zase, ampak tud za kolegice), potem se je pa izkazalo, da je ta "moski vecer" vseboval le njega in se eno punco.... in to redno... sm da je bla vsakic druga...
uf-1.gif


ce kaka res tezi zarad fusbala, potem je samo zato, ker a) ima v preteklosti slabe izkusnje b) ker jo tip dejansko zanemarja....
v vezi, kjer si dva zaupata, sta ljubimca in prijatelja- ni nobenih:.... danes pa ne smes na fusbal/ikoncert/itd
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
ce kaka res tezi zarad fusbala, potem je samo zato, ker a) ima v preteklosti slabe izkusnje b) ker jo tip dejansko zanemarja....
v vezi, kjer si dva zaupata, sta ljubimca in prijatelja- ni nobenih:.... danes pa ne smes na fusbal/ikoncert/itd

In kaj ima to veze, ce ima zenska slabe izkusnje v preteklosti...a zato mora pa to projecirat na vsakega naslednjega in mu najedat, za izgovor pa vedno preteklost uporabljat. No sej taka je na dobri poti da bo uzivala samsko zivljenje.

Citat:
ne sploh ni res! iz lastnih izkusenj in izkusenj mojih kolegic: ce se tipu ne da s kolegi ven, rajs v fori rece, da ga punca ne pusti..... in potem je kriva ona ker je tak zmaj.... v resnic pa rajs on na kavcu polezava...

No jaz pa poznam zenske, ki jih znervira ena cisto tretja stvar...nato pa svojemu najedajo cel popoldne, da ne sme na fuzbal al pa bilo kam, ker je ravno takrat pac pri roki
evil.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
ja potem pa skoda, ker nisi mene spoznal
grims-1.gif

ce zensko kej znervira, pol se rajs vid, da ji das mir in zgines od doma vsaj za kako uro
grin1.gif


ja, pa preteklost vpliva nate in res je nefer, da vsak naslednji placuje davek.... ampak [censored] ga.. tako pac je..
cry12bpy.gif

sej ce bi tebe kdo hudo hudo prizadel, bi bil tud v naslednji vezi sumicav in pozoren
10.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Dečva, popolnoma se strinjam s tabo. Slabe izkušnje v preteklosti te naterajo, da si v naslednji vezi bistveno bolj previden in nezaupljiv. Kar pa je vsekakor tečno partnerju.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Dečva, popolnoma se strinjam s tabo. Slabe izkušnje v preteklosti te naterajo, da si v naslednji vezi bistveno bolj previden in nezaupljiv. Kar pa je vsekakor tečno partnerju.

če bi bile ženske vsaj samo previdne. problem je v tem ker ponavadi to naprej vržete ta novemu ki pa nima nič zraven: češ, prešnji je pa to pa ono naredil...

uf-1.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
moja napaka je bila, da novemu fantu(zdaj ze bivsemu) nisem razlozila bivse veze....
samo, ko nikoli ne ves kaj je prav... nisem pac hotla tezit.... potem je pa nehote prihajalo ven...
napr. ko ni imel casa pridet k meni.. mu nisem nic tezila.. samo je bilo v glavi ze: a ima drugo? a kej serje okoli? me ze nima dovolj rad... in potem sem se na takih stvareh-malenkostih prepricala da me nima dovolj rad.... ker sem zmeraj mislila: ce mi je bivsi govoril da me ljubi, da bom mati njegovih otrok, pa me varal z vsako, ki je mim prisla... kaj sele potem tale nov, ki mi nic takega ne govori, pa ob vsaki priliki ne prileti k men....
ja, in sem zajebala novo vezo.... ker se enostavno nisem mogla sprostit.... pa zdaj vem, da me je on mel rad in da sem ga tu jaz imela rada .... sm ni bil pravi moment. prevec nerascicenih zadev v glavi.

no pa back on topic...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.286
3.689
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik decva pravi:
ja potem pa skoda, ker nisi mene spoznal
grims-1.gif

ce zensko kej znervira, pol se rajs vid, da ji das mir in zgines od doma vsaj za kako uro
grin1.gif


ja, pa preteklost vpliva nate in res je nefer, da vsak naslednji placuje davek.... ampak [censored] ga.. tako pac je..
cry12bpy.gif

sej ce bi tebe kdo hudo hudo prizadel, bi bil tud v naslednji vezi sumicav in pozoren
10.gif

Ja pametno je potem spizditi ven. Rabiš samo nekaj časa pri vsaki ženski, da dojameš kdaj si dejansko lahko ti kaj kriv...,kdaj pa je enostavno ona tečna in imaš mirno vest....in se mirne vesti tudi odpraviš ven..., pa naj razmišlja naprej.

Glede previdnosti. Jaz vstopam v vsako novo vezo z več rezerve in previdnosti... zavestno in podzavestno. Pretekle izkušnje naredijo svoje...
smirk-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
vecina vas, ki zagovarjate samskost v stilu "imam svobodo, pocnem kar se mi zljubi" po mojem se niste doziveli tiste prave, resne veze...

A je tole letelo name?

Zanimivo pri vsem tem je pa, da imaste o naslovu teme povedat največ tisti, ki nimate družine(še).
uf-1.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
ja sm skoda, ne? se spomnim unih cajtov okoli 22, ko je blo samo fajn, da se fajn mata... nobenega razmisljanja- al ti je blo al ti pa ni blo...
wink-1.gif

ko se pa clovek bliza 30im... je pa ze: zakaj je samski? kaj je bilo narobe s prejsnjo vezo? al zivi se doma? kaj to pove o njem? al se bo nekdo hotel preseliti na drug konec slovenije? al bi bil dober oce mojih otrok? :
pa se ukvarjas s stvarmi katere ti pri 22h niso niti na pamet padle...mogoce je to vredu... sm ni vec tiste spostanosti, vsaj pri meni, ker se nekaterih tipov ze preventivno izogibam(pa bi mogoce veza cist ok funkcionirala) skoda, no...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
jah, če ti pa je škoda, potem se pa kontroliraj, pa si dopovej: go with the flow...
grin1.gif