Robotski sesalci

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Js (+ foter in sestra) ga imamo. Js sem sicer vzel z eu skladišča za 206€ v neki akciji, za fotra pa iz mishopa ker takrat ni bilo kakšne akcije in za 30€ razlike sem ga rajši vzel v sloveniji z 2 letno garancijo. V glavnem naredi svoje delo, pomivat dam bolj redko, posesa pa okey. Navigacija in ostalo pa je itak bp, glede na to da ima lidar.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Tudi to sem že prebral, pa se še vedno ne morem odločiti kateri robotski sesalec bi vzel.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Jaz sem se odločal za ista modela kot ti. Na koncu sem se odločil za S5 Max, na podlagi malo nižje cene, bele barve, Roborock kvalitete in mopanje mi ni prioriteta.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Ja, po novem pa bi lahko začel še služit s kitajci. Glede na to, da to ful crkuje (njegovo mnenje) in da se naši serviserji branijo zaslužka, ker jih nočejo šraufat, bi lahko odprl servis za njih. Bogatija na vidiku če mene vprašaš
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Tole NIČ ne pomaga samo ZAVAJA, oni služijo z Bangood linki, dobijo to plačano, zato imajo svoje linke, kakršnih v Bangood NI in provizijo, od prodaje, tako so seveda najboljši tisti, kjer oni največ zaslužijo !!!
Ravno zaradi tega, ker to ti ˝testi˝ predvsem marketinške narave, povprašam še na forumu, da dobim še kakšno mnenje od uporabnikov, ki določene modele dejansko uporabljajo.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Tole NIČ ne pomaga samo ZAVAJA, oni služijo z Bangood linki, dobijo to plačano, zato imajo svoje linke, kakršnih v Bangood NI in provizijo, od prodaje, tako so seveda najboljši tisti, kjer oni največ zaslužijo !!!
Dobijo plačano zaradi linkov ja. Če nisi zadovoljen s temi testi, jih nehaš upoštevati in posledično jim upade zaslužek. Res ne vidim njihovega interesa, da bi zavajali ljudi, ker bi sami sebi škodovali.

Jaz vidim "problem" le v tem, da delajo le teste izdelkov, ki so na voljo le v Bangood in ostalih sličnih kitajskih trgovinah, ki jih uporabljajo. Bolj zanimivi bi mi bili testi, če bi vključili tudi ostale "uveljavljene/poznane" znamke, ki se prodajajo v naših in EU trgovinah. Pač zame bi bili takšni testi veliko bolj zanimivi za lažjo odločitev pri nakupu. Ampak to je težje izvedljivo ravno zaradi affiliate linkov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Ok, pol nisi nobenega sesalca ali pa dela zanj preprodal za višjo ceno kot si kupil.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Tole NIČ ne pomaga samo ZAVAJA, oni služijo z Bangood linki, dobijo to plačano, zato imajo svoje linke, kakršnih v Bangood NI in provizijo, od prodaje, tako so seveda najboljši tisti, kjer oni največ zaslužijo !!!
Nisem prilepil zaradi linkov, ker niti ni bilo prošnje po ceni. Link sem objavil, ker so tehnični podatki zbrani na enem mestu. In ti pomagajo pri odločitvi.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ok, pol nisi nobenega sesalca ali pa dela zanj preprodal za višjo ceno kot si kupil.

Za višjo skoraj nikoli, ne, saj vsak ve cene delov, ki so pri nas ugodne, gre pa kak sesalec od hiše, pa kak tudi pride, samo prav zaslužka tu ni, omembe vrednega. Se ukvarjam z drugimi stvarmi, to mi je le hobby in nič drugega.

Moja delovna ura, je sicer veliko več, vredna, kot bi bila servisna ura za robote sploh lahko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe