Revolut bančni račun

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.960
321
83
www.svetidej.com
Revolut kmalu s svojo kripto menjalnico.

REVOLUT TO LAUNCH OWN CRYPTO EXCHANGE: WHAT WE KNOW

"We're launching a new crypto exchange, built with advanced traders in mind”, reads an email

- In an email to some of its customers, leading digital bank @RevolutApp announced its plans to launch its own #cryptocurrency exchange, for which it is currently testing a beta version.

- The company boasts some 30 million users for its existing products, which it no-doubt hopes will convert to users of its eventual CEX.

- Revolut’s existing platform already features some #crypto-related functionality but is very much limited in its scope and range of offered assets.

- Little has yet been revealed but we do know the exchange will see lower fees than its existing app, and also provide “analytical tools” to users.

- The company has already set its fees at between 0% and 0.09%, making it significantly more competitive than existing CEXs in the industry.

- For context, fees on the @Binance exchange begin at a whopping 0.57%...

- Despite having to withdraw crypto-related services from users in the United Kingdom, Coindesk claims that it has seen an email regarding the exchange sent to a UK customer.

Image: CryptoWallet[dot]com
#CryptoRegulation #Bitcoin    #Ethereum
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.631
2.462
113
Tole ni noben nalimal se mi zdi....

1708195204206.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.473
5.481
113
Kje je to... V appu ne najdem, grem na support strani in skusam slediti navodilom, pa je drugace kot pise. V glavnem, piše, da ni vsem na voljo in lahko, da zato nimam in te prosim, da poves kako ti potapkaš do ETFov (ti me zanimajo) in kaki so stroški: z nakupom, prodajo, lezanjem na miru...

Revolut ima marsikaj, ampak vse razen osnovnega racuna in bančnih storitev ima obicajno drago.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
...zadnji.....iz danes na jutri...oziroma ob menjavi telefona mi Revolut noče več topapat z NLB bančne kartice....napiše razlog, da je moja banka zavrnila..."declined - your bank has declined the transactio due to permission issues. Please retry using another card or top-up method"

Sem klical na NLB in pravijo, da zahteva sploh ni prišla do banke....VISA normalno deluje....

Na bankomatu sem normalno dvignil....

aaam.....kje zašteka?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.473
5.481
113
Ne vem... Ko bos zvedel, ce bos, pa prosim povej...

S tem, da jaz v NLBPay plačilo potrdim, celo uspesno, potem je pa declined. Ne verjamem, da do NLB ne pride potemtakem
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.528
9.249
113
Kakšna je razlika če preko IBANa naklikaš (NLB)... jaz dobim instant? več klikov? al kaj tretjega?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.473
5.481
113
40centov/klik...

Če imaš paket pa še več. Bankam ne dam nič na nacelni ravni, četudi me hočejo prisiliti s takim nagajanjem v SEPAo. Stroski na minimumu. 2,89 nlb za sp in 0,25 na sparkasse za osebnega, da imam lahko mobilno banko in na vpogled in v upravljanje vseh druzinskih TRR.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.473
5.481
113
Ja, ne gre pa zato, ker ali nagajajo nalasc ali pa so nesposobni, placujem naj pa jaz za to.

Drame sicer ni, razen da jo zdaj ti hoces delat iz nekega vzgiba pameten bit. Jaz samo povem, da ne dela. Sekiram se kaj dosti ne. Bi lahko bil en klik manj, samo lej koliko brezveznih klikov sem zdaj zate naredila. Je se lufta...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.301
826
113
Jaz sei delam Top up po 2k EUR. Preko Apple Pay (Intesa) sem si nakazal tudi 10k brez problema. Potem sem si pa 1x nakazal 100 EUR preko SEPA (NLB) so bi pa na Rebolutu blokirali teh 100 EUR in me spraševali, od kje mi denar?! WTF. Od takrat naprej nikoli več SEPA nakazilo.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
Ne vem... Ko bos zvedel, ce bos, pa prosim povej...

S tem, da jaz v NLBPay plačilo potrdim, celo uspesno, potem je pa declined. Ne verjamem, da do NLB ne pride potemtakem
ne vem če ti bo kaj pomagalo....pri tebi je drug problem....
no jaz sem rešil....spremenil sem znesek topupa :rolleyes: zdaj pa deluje,....

no znesek, ki sem ga prej poskušal topupat še vedno ne gre....:eek: kot bi bil pri meni na blacklist:bonk:
pa razumi, če lahko.....:rolleyes:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.473
5.481
113
To smo ze dali skozi, do momenta, ko tudi to ni šlo... No, in kot zakleto, grem na bankomat, pozabim kartico notri in mi jo požre... Jo hocem deaktivirati, pa se mi NLBKlik sesuva. Pa vse imam po novem odkljukano, ceprav sem prej imela vse omogoceno (spletna plačila, bankomat, tujina). Zdaj imam kartico za lepo imet, ker je vse izkljuceno. So mi rekli, naj odinstaliram in se enkrat instaliram aplikacijo. Vse kode na novo. In se zmeraj isto. In zdaj, ce hocem, da bi mi to delalo, moram njihovo podporo kontaktirat, ce mi bodo znali pomagat, kar pa bi nujno. Jih ima dosti te težave...

Torej kartico imam po novem za gledat stanje lahko... :rolleyes:
 
  • Všeč mi je
Reactions: slojanez